Yardım DVD'siz bilgisayara DVD'li Windows kurmak

Bu konuyu okuyanlar

M.MUSTAFA KAYA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

DVD'siz bilgisayara DVD'li Windows kurmak​

Elimde dvd ile kurulan Windows var ama bilgisayarımda dvd olmadığı için yükleyemiyorum. Şuanda bilgisayarımda Windows 11 var ama saçma bir öneri yüzünden İnsidere geliştirici-dev olarak girdim çıkmak içinde temiz kurulum istiyor.

DonX

Asistan
Reaksiyon puanı
132

Elimde dvd ile kurulan Windows var ama bilgisayarımda dvd olmadığı için yükleyemiyorum. Şuanda bilgisayarımda Windows 11 var ama saçma bir öneri yüzünden İnsidere geliştirici-dev olarak girdim çıkmak içinde temiz kurulum istiyor.
Kardeşim seni kobay olarak kullanıyorlar sayende daha düzgün çökmeyen windows 11 kullanıyoruz.daha ne istiyorsun ?

Son düzenleme:

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,969

Windows 10'u indirip, USB'ye yazdırıp kurabilirsiniz.

M.MUSTAFA KAYA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Elimdeki ürün anahtarının bir yararı olur mu?
USB filan hiç uğraşmak istemiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

mesela iso dosyası oluştursam onu şuanda kurulu olan winden indirsem sorun çözülürmü sanırım iso ürün anahtarı istiyor

Son düzenleme:

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,969
Elimdeki ürün anahtarının bir yararı olur mu?
USB filan hiç uğraşmak istemiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

mesela iso dosyası oluştursam onu şuanda kurulu olan winden indirsem sorun çözülürmü sanırım iso ürün anahtarı istiyor
ISO'yu D'ye çıkartıp, kurtarma seçeneklerinden komut istemini açıp, oradan Windows kurulumunu açıp kurabilirsiniz.

Son mesajlar