DS4 V2 çok garip sorun.

Bu konuyu okuyanlar

thecholera

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Turkcell den almış olduğum ds4 V2 kolun sağ analogu hiç hareket ettirmeden dokunduğum zaman sola kayıyor. Sanki dokunmatikmiş gibi hiç hareket ettiremiyorum ama. Sadece üstüne parmağımı koyuyorum. Garantisi var ama gönderirsem hiçbir sorun bulamayacaklarına eminim. Sizce sorun nedir? Sorun ilk aldıgımdan beri vardı.

ghost_of_sparta

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,807
Turkcell den almış olduğum ds4 V2 kolun sağ analogu hiç hareket ettirmeden dokunduğum zaman sola kayıyor. Sanki dokunmatikmiş gibi hiç hareket ettiremiyorum ama. Sadece üstüne parmağımı koyuyorum. Garantisi var ama gönderirsem hiçbir sorun bulamayacaklarına eminim. Sizce sorun nedir? Sorun ilk aldıgımdan beri vardı.
İlk aldığından beri varsa üretim hatası vs. olabilir. Ayrıca Sony'nin teknik servisi o kadar kötü değil. Değişim yaparlar. Garantiye gönder.

Reaksiyon puanı
160
Kutu açılımı yaparken videoya çektiyseniz ve videoda belli oluyorsa sıkıntısız kabul edeceklerini düşünüyorum.

Reaksiyon puanı
160
Oyundanken sola kayıyor. Bence yazılım hatası çünkü ilk 3-4 dk olmuyor sonra olmaya başlıyor.
Baya garip bir durum ilk defa böyle birşeyle karşılaşıyorum.Yazılım hatası olma olasılığı yükseldi şuan benim gözümde.En mantıklısı siz yinede garantiye gönderin.

ghost_of_sparta

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,807
Oyundanken sola kayıyor. Bence yazılım hatası çünkü ilk 3-4 dk olmuyor sonra olmaya başlıyor.
Garantiye göndermek gibi mantıklı bir seçenek varken ve herkes onu tavsiye ederken neden daha böyle düşünüyorsun? Gönder işte garantiye. Yazılımsal mı donanımsal mı anlar onlar. Ben PS4 göndermiştim değişim yapmışlardı. Teknik servisleri iyi.

thecholera

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Garantiye göndermek gibi mantıklı bir seçenek varken ve herkes onu tavsiye ederken neden daha böyle düşünüyorsun? Gönder işte garantiye. Yazılımsal mı donanımsal mı anlar onlar. Ben PS4 göndermiştim değişim yapmışlardı. Teknik servisleri iyi.
İlk 3-4 dakika sorun olmadığı için belki tespit edemezler diye düşünüyorum. Ama göndericem. Kolu kapatıp açınca düzeliyorsa net yazılımsal bir sorundur.

thecholera

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
1 aydır olan problem bugün kendi kendine düzeldi.