Dosyaya erişim engellendi hatası

Bu konuyu okuyanlar

PerzivaL

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Başlıkta belirttiğim gibi bunu nasıl düzelteceğim daha öncede aynı sorunu yaşamıştım birisi cmd komutları vermişti ve işe yaramıştı ama o konuyu arama rağmen bulamadım. Güvenlik sekmesinden her şeye izin veriyorum ama olmuyor. Devam diyorum bu sefer fotoğraftaki gibi oluyor.

Ekli dosyalar

• Hata.PNG
    Hata.PNG
    7.7 KB · Görüntüleme: 87
  • hata2.PNG
    hata2.PNG
    6.8 KB · Görüntüleme: 89

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Başlıkta belirttiğim gibi bunu nasıl düzelteceğim daha öncede aynı sorunu yaşamıştım birisi cmd komutları vermişti ve işe yaramıştı ama o konuyu arama rağmen bulamadım. Güvenlik sekmesinden her şeye izin veriyorum ama olmuyor. Devam diyorum bu sefer fotoğraftaki gibi oluyor.
Virüs olabilir.

PerzivaL

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Kaspersky ile tarama yaptım ilk başta virüs dedi çöz dedim bende. Daha sonra tekrar taradım şimdi virüs yok diyor klasörü tarattığımda taranan dosya 0 gözüküyor.Silmiş Olabilirmi?

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Kaspersky ile tarama yaptım ilk başta virüs dedi çöz dedim bende. Daha sonra tekrar taradım şimdi virüs yok diyor klasörü tarattığımda taranan dosya 0 gözüküyor.Silmiş Olabilirmi?
Silmiştir. Yeniden başlatıp deneyin. Olmazsa bir de Malwarabytes ile deneyin ama TAM TARAMA yapın.

bwr

Doçent
Reaksiyon puanı
758
Hocam Microsoft Store'deki herhangi bir oyunun klasörüne mi girmek istiyorsunuz?

bwr

Doçent
Reaksiyon puanı
758
Hocam bu virüs değil, bilgisayar girmeniz için bilgisayarın sahibi olduğuna emin olmak istiyor mantığı bu.

Ecomanya

Müdavim
Reaksiyon puanı
658
Sahipler bölümü olması lazım. Şuan mobildeyim. Mobilde olmasam detaylı bir makale hazırlardım sizin için. Sahipler bölümünü bulup, şuanki kullanıcı hesabınıza yetkilendirme yapmanız gerekiyor