Dora moderatörlükten istifa etsin onun yerine beni mod yapın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Ya şu dorayı moderatörlükten alın Allah rızası için saçma sapan şeyler yazıyor özelden bunun moderatörlüğünü alıp bana verinde şu adamı banliyim gününü görsün
Hemen alıyoruz anında seni süper moderatör yapacağız. Beni banlamazsan sevinirim.
? ?

Reaksiyon puanı
591
Ya şu dorayı moderatörlükten alın Allah rızası için saçma sapan şeyler yazıyor özelden bunun moderatörlüğünü alıp bana verinde şu adamı banliyim gününü görsün
Dora Senin Yaşından Fazla Üyelik Yaptı çok eski bir üyedir kendisi. Sen daha katılalı 2 gün olmuş Beni Mod yapın diyorsun...

Ram_kafasi

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Gene bana göre saçma ve trajikomik bir konu daha,moderetörleri böyle aşağılayarak konuşmaya hakkınız yok diye düşünüyorum.

İsimyok08

Profesör
Reaksiyon puanı
6,114
Moderatör olmak için :
"kafatasının üst bölümünde bulunan ve beyinzarı ile örtülü olan, iki yarım yuvar biçiminde sinir kütlesinden oluşan, organizmanın işlevlerini denetleyen, duyum ve bilinç merkezi olan organ. Kısacası beyin."

Adlı bir organın yeteri kadar gelişmiş olması gerekir.

Archena

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
66
Moderatör olmak için :
"kafatasının üst bölümünde bulunan ve beyinzarı ile örtülü olan, iki yarım yuvar biçiminde sinir kütlesinden oluşan, organizmanın işlevlerini denetleyen, duyum ve bilinç merkezi olan organ."

Böyle adı olan bir organın yeteri kadar gelişmiş olması gerekir.
Bunu yazarken internetten bakmış olman trajikomik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...