Donanım tavsiyesine ihtiyacım var

Bu konuyu okuyanlar

miepretk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhaba öncelikle bilgim olmadığı için sormak istedim. Öncelikle aklımda 2 fikir var ilki bilgisayarımdaki ekran kartını değiştirip Valorant Ovewatch gibi oyunlarda fps artışı almak . Donanım özelliklerim:
İşlemci: Intel Core 2 Quad 8200
Ekran Kartı : Ati Radeon HD 4350
Ram: 4GB

Ama bu konuda tam olarak bilmediğim bir şey var cahilliğime verin bilgisayardaki PSU olayını tam olarak anlayamadım ama en az 230 en fazla 300 dü hatırlarsam alacağım ekran kartına yeter mi onu da yazarsanız çook sevinirim.

2- Fikir (YENİ BİLİGSAYAR DONANIMI)
Şimdi yeni bilgisayar alıcaksam Apex Legends i orta ayarlarda 60 fps oynatacak olması yeterli . Buna uygun bir sistem önerebilir misiniz lütfen .

EwoksEndor

Doçent
Reaksiyon puanı
137
Merhaba öncelikle bilgim olmadığı için sormak istedim. Öncelikle aklımda 2 fikir var ilki bilgisayarımdaki ekran kartını değiştirip Valorant Ovewatch gibi oyunlarda fps artışı almak . Donanım özelliklerim:
İşlemci: Intel Core 2 Quad 8200
Ekran Kartı : Ati Radeon HD 4350
Ram: 4GB

Ama bu konuda tam olarak bilmediğim bir şey var cahilliğime verin bilgisayardaki PSU olayını tam olarak anlayamadım ama en az 230 en fazla 300 dü hatırlarsam alacağım ekran kartına yeter mi onu da yazarsanız çook sevinirim.

2- Fikir (YENİ BİLİGSAYAR DONANIMI)
Şimdi yeni bilgisayar alıcaksam Apex Legends i orta ayarlarda 60 fps oynatacak olması yeterli . Buna uygun bir sistem önerebilir misiniz lütfen .
hocam sistem çok eski yatırım yapmanı tavsiye etmiyorum ama eğer yatırım yapacak isen psu değiştir +80 plus sertfikalı min 400w bir psu al işlemcini yükseltme imkanın var ise işlemcini yükselt aynı şekilde ram 8 veya 16gb çıkarmaya çalış sistemin ddr3 ise ve şuan kaç fps alıyorsun hangi grafik ayarlarda oynuyorsun