Dizüstü bilgisayar tavsiye edermisiniz ?

Bu konuyu okuyanlar

abcdefdfhgjas

Müdavim
Reaksiyon puanı
751

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Peki ne almalıyım sizce :)

Haklısınız yani pek bilmediğim için sizden yardım istedim yani bana tüm forumun ortak olarak karar verdiği bir laptop seçsek yani herkes hem fikir olup onaylarsa banada güven vermiş olursunuz . Herkes farklı tercih söyleyince kendimi kötü hissediyorum . Arada kalıyorum .

İpad Pro'm var teşekkür ederim. Fakat ben laptop istiyorum .
Arkadaşımızın önerdiği bu model ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi karşılayacaktır. :)

abcdefdfhgjas

Müdavim
Reaksiyon puanı
751
Peki bu nasıl ?
Tasarımı da çok ama çok hoşuma gitti . Sizde onaylarsanız bunu alacağım . Hem 17.3 yazıyor . Büyük yani :) :yum:

Bunu al daha iyi üstelik IPS ekran yani renkler çok daha iyi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşımızın önerdiği bu model ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi karşılayacaktır. :)

Hocam bende aynı şeyi önerdim aynı anda :)

EndlessAbys

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
39
Ya arkadaşlar ben ne alıcam o zaman of ya :rolleyes:
Her ağızdan farklı cümleler çıkıyor . Kafam çok karıştı ya Monister yazıyorum internete birsürü çıkıyor .
Tek istediğim büyük ekran yardımcı olun lütfen ya. :(

Her ağızdan farklı cümleler çıkıyor . Kafam çok karıştı ya Monister yazıyorum internete birsürü çıkıyor .
ABRA A7 yazanı alıyorum o zaman son karar değil mi ?

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144

eneserdogan1

Asistan
Reaksiyon puanı
48
:D :D :D Almak istedikleri bilgisayarları sizin bütçeniz üzerinden aldıklarını hayal edince böyle şeyler ortaya çıktı işte.

abcdefdfhgjas

Müdavim
Reaksiyon puanı
751

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299

7400 liralık olan model.
Önceki mesajım da bıraktığım linke bas göreceksin.

Muratssb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25

Bütün fiyatlarda öneri yapıldı artik size kaldı diye düşünüyorum

EndlessAbys

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
39
Forumda gördüğüm en karışık konuydu. Hayırlı olsun güzel filmler izlemeniz dileğiyle
Karışıklık benim yüzümdendi maalesef . Hiçbir bilgim olmadığı için başınızı ağırttım birazcık . Sipariş verdim laptobu En kısa zamanda gelir inşallah .

eneserdogan1

Asistan
Reaksiyon puanı
48
Forumda gördüğüm en karışık konuydu. Hayırlı olsun güzel filmler izlemeniz dileğiyle
Güzel filmler izleyeceği bilgisayarının oyun performansı, oyun oynamak için yırtındığım bilgisayarımdan daha iyi :D :D

Karışıklık benim yüzümdendi maalesef . Hiçbir bilgim olmadığı için başınızı ağırttım birazcık . Sipariş verdim laptobu En kısa zamanda gelir inşallah .
Hayırlı olsun.

IDisaster

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,661
Ne karışık bir konu olmuş böyle . Fakat üni yi boşlamayın film-dizi izleyeceğim diye . Önceliğiniz her zaman ders olsun . Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Kendine bilgisizim diyorsanız bir kere daha düşünün. Forumda konu açmayı beceremeyen 1 cümle ile öneri arayanlar var.
Hayırlı olsun. :)
Eski konulara göz atacak olursan, laptobun kasasından tut ekran kartı modelline kadar tartışmalar ile olay çıkartırdık. :)

EndlessAbys

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
39
Kendine bilgisizim diyorsanız bir kere daha düşünün. Forumda konu açmayı beceremeyen 1 cümle ile öneri arayanlar var.
Hayırlı olsun. :)

Eski konulara göz atacak olursan, laptobun kasasından tut ekran kartı modelline kadar tartışmalar ile olay çıkartırdık. :)
Teşekkür ederim en azından konu açmayı biliyorum ya :D
Peki almak istediğim bilgiyi aldım hesabımı nasıl silebilirim :)

eneserdogan1

Asistan
Reaksiyon puanı
48
Bence konuyu yeniden alevlendirmeyin. İçinde kalmış birisi yine 20 bin tl'lik bilgisayar önerisi yapar mazallah :D Silinmiyor diye biliyorum.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Hahahah. Bence forumun keyfini çıkar. Hesap tercihlerinden, mevcut hesabını dondurabilirsin.

abcdefdfhgjas

Müdavim
Reaksiyon puanı
751

Hesap silinmiyor ama moderatörlerle iletişime geçirip kendinizi kalıcı yasaklattırabilirsiniz

Peki madem forumda kalayım o zaman ilgili olduğum konulara da yorum yaparım :) .
Sağlıcakla kalın Seviliyorsunuz ?

Evet forumda kal tabikide

Kartal03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Vay be ne hayatlar var film izlemek için 10.000 tl laptoba para verebiliyor. Ben de 4.5 inç telefondan 480p dizi izliom. Yine kederlendim.

EndlessAbys

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
39
Vay be ne hayatlar var film izlemek için 10.000 tl laptoba para verebiliyor. Ben de 4.5 inç telefondan 480p dizi izliom. Yine kederlendim.
Amacım asla para ile hava atmak değildi sakın yanlış anlaşılmasın . Öyle anlayanlar da varsa kesinlikle öyle bir insan değilim. Sadece önerebilmeleri için bütçemi belirttim . Sakın yanlış anlaşılmasın . Öyle bir amacım yoktu gerçekten.

Kartal03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Amacım asla para ile hava atmak değildi sakın yanlış anlaşılmasın . Öyle anlayanlar da varsa kesinlikle öyle bir insan değilim. Sadece önerebilmeleri için bütçemi belirttim . Sakın yanlış anlaşılmasın . Öyle bir amacım yoktu gerçekten.
Yok öyle demek istemedim. Öle anlaşıldıysa ben özür dilerim. Ben öle espriyle karışık yazmıştım. Mutlu günlerde kullan laptobunu. ?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Oyun oynamayacaksanız ve ağır işlerde kullanmayacaksanız bilgisayarı, bu tarz daha kompakt ve iyi bir tasarıma sahip bir ürüne de bakabilirsiniz. Hem panel, hemde batarya konusunda daha memnun edeceği gibi taşırken de sorun çıkarmaz. Touchpad kısmında bulunan ikinci ekran ile de birçok işinizi halledebilirsiniz.
Alternatif olarak:
Her ürünün hitap ettiği kitle ve kullanıcı farklıdır. Ağır işler yapmayacak birisi için oyuncu bilgisayarı bana kalırsa pek gerekli değil. Ek yük. Formula 1 aracına şehir içinde binmek gibi. Çok hızlı bir araç ama işine yaramıyor. Onun yerine rahat bir SUV araca binmek olacaktır önerdiğim Asus modeli. Benim önerdiğim bilgisayarlar da günlük işler için gayet güçlüdür bu arada. Herhangi bir kasma, donma vs. yaşamadan uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Ek olarak yukarıda attığım Asus modelinin bir üst ve biraz daha premium modeli de var.

EndlessAbys

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
39
Oyun oynamayacaksanız ve ağır işlerde kullanmayacaksanız bilgisayarı, bu tarz daha kompakt ve iyi bir tasarıma sahip bir ürüne de bakabilirsiniz. Hem panel, hemde batarya konusunda daha memnun edeceği gibi taşırken de sorun çıkarmaz. Touchpad kısmında bulunan ikinci ekran ile de birçok işinizi halledebilirsiniz.
Alternatif olarak:
Her ürünün hitap ettiği kitle ve kullanıcı farklıdır. Ağır işler yapmayacak birisi için oyuncu bilgisayarı bana kalırsa pek gerekli değil. Ek yük. Formula 1 aracına şehir içinde binmek gibi. Çok hızlı bir araç ama işine yaramıyor. Onun yerine rahat bir SUV araca binmek olacaktır önerdiğim Asus modeli. Benim önerdiğim bilgisayarlar da günlük işler için gayet güçlüdür bu arada. Herhangi bir kasma, donma vs. yaşamadan uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Ek olarak yukarıda attığım Asus modelinin bir üst ve biraz daha premium modeli de var.
Yaaaa