Dizüstü bilgisayar tavsiye edermisiniz ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

EndlessAbys

Üyecik
Yasaklı
Ya hiç anlamıyorum . Sadece film-dizi izlicem o kadar. 10,000 tl ye kadar para verebilirim aslında . Öneride bulunurmusunuz ?

EFI Shell

Rektör
Ya hiç anlamıyorum . Sadece film-dizi izlicem o kadar. 10,000 tl ye kadar para verebilirim aslında . Öneride bulunurmusunuz ?
Bu olabilir az daha koyup ama bu da olabilir:

EndlessAbys

Üyecik
Yasaklı
şey ekranı normal dizüstülerden biraz daha büyük olsa olurmu netflix ve spotify kullanacağım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sadece dizi-film için Intel HD Graphics bile yeter. 10 bin fazla kaçar, israf olur. Fakat SSD'li bir pc alın.
SSD falan ne demek hiç bilmiyorum ki :( . Sadece bütçem o kadar netflix ve spotify kullanacağım oyun falan yok yani. Renkleri ve ekranı büyük olsun yeter.

eneserdogan1

Asistan
Reis ne gerek var böyle uç şeylere. Sadece normal işler yapacakmış.

[QUOTE="EndlessAbys, post: 5304470, member: 627979"SSD falan ne demek hiç bilmiyorum ki :( . Sadece bütçem o kadar netflix ve spotify kullanacağım oyun falan yok yani. Renkleri ve ekranı büyük olsun yeter.
[/QUOTE]
Edit, photoshop vs. yapıyor musunuz?

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Peki teşekkür ederim 🌹
Satın alıyorum şimdi .
17 inch ekran yeterli olacaktır.
Reis ne gerek var böyle uç şeylere. Sadece normal işler yapacakmış.

[QUOTE="EndlessAbys, post: 5304470, member: 627979"SSD falan ne demek hiç bilmiyorum ki :( . Sadece bütçem o kadar netflix ve spotify kullanacağım oyun falan yok yani. Renkleri ve ekranı büyük olsun yeter.
Edit, photoshop vs. yapıyor musunuz?
[/QUOTE]
Olsun lazım olur. Düşük maliyetli laptop mu kaldı? :D

EndlessAbys

Üyecik
Yasaklı
yani edit falan anlamıyorum ben üni ye geçtim izmirde eve çıkacağım zaman geçirmek için film falan izlerim hep . Ekranı büyük ve renkleri falan güzel olsun yeter benim için başka birşey anlayamıyorum 17.3 nedir falan hiç bilmiyorum kart bilgilerimi giriyordum bu laptobu almayayım mı ?

eneserdogan1

Asistan
Peki teşekkür ederim 🌹
Satın alıyorum şimdi .
Edit, photoshop vs. gibi işlerde uğraşıyor musunuz acaba?

Yine de temsili 2 tane örnek vereyim:

EndlessAbys

Üyecik
Yasaklı
Edit, photoshop vs. gibi işlerde uğraşıyor musunuz acaba?

Yine de temsili 2 tane örnek vereyim:

Ekran inç demek herhalde monsiter yazan 17 bu 15 büyük olması gerekiyorda .

eneserdogan1

Asistan
yani edit falan anlamıyorum ben üni ye geçtim izmirde eve çıkacağım zaman geçirmek için film falan izlerim hep . Ekranı büyük ve renkleri falan güzel olsun yeter benim için başka birşey anlayamıyorum 17.3 nedir falan hiç bilmiyorum kart bilgilerimi giriyordum bu laptobu almayayım mı ?
Ekranın diğer arkadaşların önerdiği bilgisayarlar da büyük olmasının sebebi, oyun performansı. Siz sadece genel işler için yapacaksınız, bu ekran büyüklüğü sizi memnun eder yani. Sırf ekranı büyük diye boşa para vermek saçma bence.

EndlessAbys

Üyecik
Yasaklı
Ekranın diğer arkadaşların önerdiği bilgisayarlar da büyük olmasının sebebi, oyun performansı. Siz sadece genel işler için yapacaksınız, bu ekran büyüklüğü sizi memnun eder yani. Sırf ekranı büyük diye boşa para vermek saçma bence.
Ya anlatamıyorum bilgim de yok kusuruma bakmayın :( .
Parası hiç önemli değil . 10.000 e kadar ödeme yapabilirim tek çekim taksitsiz bir şekilde . Fakat parasında değilim ben kardeşimin bir laptobu var o ekran küçük geliyor bana . Daha büyük olmasını istiyorum o kadar. Yoruyorum sizi de kusuruma bakmayın .

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Ekran inç demek herhalde monsiter yazan 17 bu 15 büyük olması gerekiyorda .
Size önerdiğimiz laptobu uzun ömürlülük için tercih etmenizi istiyoruz. Size göre İnce notebooklar bulunabilir fakat bunların soğutma sistemi pasif olduğu için yoğun kullanımda çok ısınacaktır. Aynı zamanda gaming etiketi içeren bu yüksek sınıf laptoplarda IPS/VA panel bulunuyor.

eneserdogan1

Asistan
Ya anlatamıyorum bilgim de yok kusuruma bakmayın :( .
Parası hiç önemli değil . 10.000 e kadar ödeme yapabilirim tek çekim taksitsiz bir şekilde . Fakat parasında değilim ben kardeşimin bir laptobu var o ekran küçük geliyor bana . Daha büyük olmasını istiyorum o kadar. Yoruyorum sizi de kusuruma bakmayın .
Yok estağfurullah ne yorulması. Para zor kazanılıyor vallahi ben onun için yardım etmeye çalışıyorum. Arkadaşların önerdiği bilgisayarların evet ekranları büyük fakat siz, önerdikleri bilgisayarları amacına göre kullanmayacağınız için verdiğiniz fiyata israf olur diyorum. Niye o bilgisayarların ekranları büyük derseniz onlar dediğim gibi oyun oynayanlar için. Normal kullanıcılar için üreticiler bu kadar büyük ekran yapmaz zaten.

Son mesajlar