Haber Diyanet'ten şiddet gören kadınlara tavsiyeler (!)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Yaman04

Üyecik
Tamam olayı araştırıp haberleştiren gazeteci yalan söylüyor, diyanetin açıklaması tatmin edici, diyanet süper, yaşanan olayların hepsi yalan diyanet açıklama yaptı bitti gitti... iyi geceler 😂
Forumdakiler kaynağın yanlış olduğunu söylüyor, egona yediremediğin için özür bile dilemiyorsun. Bir de içerik ekibindenmiş. Pes doğrusu!
 

Görkeem

Profesör
Evet bir rahatsızlığı olduğunu düşündüğümü ve kendisiyle daha fazla tartışmayacağımı söylüyorum. ''Beynin sana lazım olur bence de belki kullanırsın.'' demiyorum.
Ayrıca şu forumda sizi çok savundum. Konuları ve içeriklerini sizler biliyorsunuz. Yanılmışım. Bildiğime göre Yeni Medya okuyorsunuz üniversitede. Size haberin içeriğinin doğrulanmadan paylaşılmaması gerektiğini, bu tarz kanıtsız haberlerin yayılmadan önünü kesmenin doğru olduğunu öğretmiyorlar mı? Yoksa siz mi uygulamıyorsunuz merak ediyorum? Bu tarz haberleri içeriğini iyi okuyamıyorsanız bence paylaşmayın. Bu kafa yapısındaysanız, benim için kanıta doğruluğa ihtiyaç yok işime geleni paylaşırım diyorsanız umarım yeni medya düzeninde bir yer bulamazsınız kendinize. Çünkü insanların bu yapıdaki fişekciler sayesinde birbirine düşmesinden ciddi anlamda sıkıldım.
Hem suçlusun hem güçlü.

İlk hakareti sen yapmadın mı bana ? hatta yorumun da silinmiş , sen bana ne yazmıştın ?

hatırladığım kadarıyla '' senle daha fazla aklımı geriletemeyeceğim '' gibi birşey yazmıştın , şimdi bu küçük düşürücü bir hakaret değil mi ?

bende sana karşı geriletme , bir gün kullanırsın dedim :) hangisi daha hakaret verici acaba bir düşün bakalım ? kim başlattı bu hakareti tartışmayı düşün ?

> Siz bu konuya tartışma çıkarmaya gelmişsiniz başka bir açıklaması yok bunun
 

Yusuf ÇALIŞ

Profesör
Bunlar arasında sadece cumhuriyet ve onedio'yu duydum ve zaten onedio'da pek de güvenilir bir şey değil.
Tamam bunun denildiğine inanıyorum ama kaynaklara güvenemdim. Yoksa bende internette her yerde gördüm bunu. Ama attığınız kaynaklar sadece bana pek de inanılası gelmedi.
 
Haber kaynaksız veya sallamasyon gibi görünse de, akıllarındaki düşüncelerin bunlar olduğunu herkes biliyor. O yüzden de diyanetin ne dediğini umursayan yok.
 

The Judge

bmbozbey
Yönetici
Moderatör
Yazılan bütün yorumları okudum.
Öncelikle objektif bir şekilde durumu tartışan ve uygun bir dille sorunları dile getiren @alpsadik ' a teşekkür ediyorum.

Yorum yapan bazı üyeler sırf birbirlerine olan nefretleri yüzünden bir takım gereksiz olayları savunuyor ya da abartıyor.
Bazı üyeler de tamamen subjektif bir şekilde durumu ele alıp ilginç yorumlar yapıyor.

Sizlere görüşlerinizi belirtmeyin demiyoruz. Belirtin, fakat birilerini savunduğunuzu yada subjektif olduğunuzu bu kadar belli etmeyin.

Dürüstlüğünüzden [Üyelere olan nefretinizi bir kenara iterek ya da bir takım kişileri savunmaktan vazgeçerek] ödün vermeyecek şekilde yorumlar yapmanız dileğiyle.

Gerek internet medyacılığı gerekse televizyon medyacılığının sizlere sunmuş olduğu bilgilere inanmaktan da vazgeçin. Araştırın.
İçinde yaşıyor olduğumuz sistemi açıklamaya gerek yok!

 

OzkanK.

Profesör
Gerek internet medyacılığı gerekse televizyon medyacılığının sizlere sunmuş olduğu bilgilere inanmaktan da vazgeçin. Araştırın.
Sorun tamda bu işte. Haber 25 Şubat'ta yayınlanmış içinden nokta değiştirmeden Resimler görseller bile aynı 11 Temmuzda bir daha paylaşıyorlar. 26 Şubat'ta Diyanet İşleri Başkanlığının açıklaması olmasına rağmen. ( Haber içeriğinde bilgi yok belge yok isim yok bol bol iftira ve yalan var sadece. )
Ama buna inanıp paylaşan ve yaymaya çalışan çağdaş nesilimiz var...
 

SinHa

Asistan
Diyanet'ten atama vb. mevzulardan en çok çekenlerden biri olarak, kayırmanın en çok olduğu bir kurum olduğu izlemindeyim. Fakat her ne olursa olsun kimsenin böyle saçma bir şekilde böyle bir kurum adına açıklama yapacağına ihtimal dahil vermiyorum. Haber paylaşımı yapan başta moderatörlerin paylaştıkları şeyin aslının astarının olup olmadığına ufakta olsa araştırması gerek diye düşünüyorum.
 

alpsadik

Nothing is true, Everything is permitted
Yönetici
Mod. Adayı
Teknik olarak SDN'de bir internet medyası oluyor :) Bence bu açıklama talihsiz olmuş.
Açıklamanın siyasi , ideolojik haber siteleri, şirketleri için yapıldığı çok bariz. Teknoloji odaklı bir medya ne kadar yanıltabilir insanları, diyelim yanılttı ne kadar nefret ve öfkeye sürükleyebilir sonuçta. Farklı yerlere çekilecek bir açıklama olduğunu düşünmüyorum.
 

Son mesajlar

Üst