Dışardan yemek sipariş eden var mı cidden?

Bu konuyu okuyanlar

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495
sanırım fiyatların fazla arttığını anlatmaya çalışıyorsun o yüzden böyle şeyler yazıyorsun
Tombik et döneri en son 2012'de falan yedim, 5₺ bir şeydi. Tavuk dönerin yarımı 2.5₺'ydi. 2014 - 15 gibi pahalı deyip almıyorduk. Şimdi ne kadar olmuştur onu merak ettim.

erenalisen

Doçent
Reaksiyon puanı
526
Tombik et döneri en son 2012'de falan yedim, 5₺ bir şeydi. Tavuk dönerin yarımı 2.5₺'ydi. 2014 - 15 gibi pahalı deyip almıyorduk. Şimdi ne kadar olmuştur onu merak ettim.
Ya sen milletle dalga geçiyorsun gerizekalı yok artık dediklerin yalan birader

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495
Ya adam dışardan almazsın evde yaparsın diyor, ben de sucuk yok, kaşar yok bunları pişirecek fırın yok diyorum. Hemen; "yok abartıyorsun", "yok nasıl hiçbirşey olmaz" diye cevaplar geliyor. siz bolluk içindeyseniz biz napalım, inanmayan inanmasın.

erenalisen

Doçent
Reaksiyon puanı
526
Ya adam dışardan almazsın evde yaparsın diyor, ben de sucuk yok, kaşar yok bunları pişirecek fırın yok diyorum. Hemen; "yok abartıyorsun", "yok nasıl hiçbirşey olmaz" diye cevaplar geliyor. siz bolluk içindeyseniz biz napalım, inanmayan inanmasın.
Çocuk kandırirsin anca bunları diyerek yok en son 2013 te kokoreç yemiş yok onların sadece adını biliyormuş yok döner tadı nasılmış ne kadarmış hiç evden çıkmayan birisin kullandığın telefonda zaten her gün yüzlerce reklam geçiyor saydığın şeyler ile alakalı fiyat vs vs çok boş atıyorsun ilgi budalası bişeysin

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495
İlgi budalası kim belli, cezasını buldu.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Abi seni 1 haftalığına ABD'ye falan götürüp tatil yaptırsalar kafayı yersin herhalde. Dışarıda ne hayatlar dönüyor bir bak derim fast food yemek ne ki :D

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495
Abi seni 1 haftalığına ABD'ye falan götürüp tatil yaptırsalar kafayı yersin herhalde. Dışarıda ne hayatlar dönüyor bir bak derim fast food yemek ne ki :D
Orası otomatikmen gelişmiş bir ülke olduğu için pek şaşırtmayabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tm hakaret etmek gerekmiyor ama sende insanları trollüyorsun bence yada suriyede fln yaşıyorsun
Sana troll gelen ne, n'apayım olan şeyi inkar mı edeyim?

colognebar10

Doçent
Reaksiyon puanı
416
Neden inanmıyorsunuz ki? Gerçekten zor durumda olan insanlar var.

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495
Öyle demiyim brn sana madem bu kadar zor durumdasn git iş ara akşama kadar bana cvp vercen diye bırda bekliyon
Girdiğim işlere adapte olamıyorum pek, sosyal kaygı var. Asosyal olma sebebim de büyük oranda bununla alakalı. Her yerde de iş kaynamıyor, tek tek iş yeri deneyemiyorum maalesef. Zaten iş bulma olasılığı 20'de 1 gibi bir şey. Üniversite mezunları bile bulamıyor. "Para yoksa git iş bul" deyince her şey bitiyor tabi.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Halaa bana cvp veriyon emekçi adam akşam erken yatar git yat sen sabah 5te kalk iş ara ekmek götür hem belki döner verirler
Saygısızlık yapma.
. Her yerde de iş kaynamıyor, tek tek iş yeri deneyemiyorum maalesef. Zaten iş bulma olasılığı 20'de 1 gibi bir şey. Üniversite mezunları bile bulamıyor. "Para yoksa git iş bul" deyince her şey bitiyor tabi.
Evet bu zamanda üniversite okuyan bile iş bulamıyor.

S

SND Anonim 5

SDN Okuru
Girdiğim işlere adapte olamıyorum pek, sosyal kaygı var. Asosyal olma sebebim de büyük oranda bununla alakalı. Her yerde de iş kaynamıyor, tek tek iş yeri deneyemiyorum maalesef. Zaten iş bulma olasılığı 20'de 1 gibi bir şey. Üniversite mezunları bile bulamıyor.

Saygısızlık yapma.

Evet bu zamanda üniversite okuyan bile iş bulamıyor.
Evt ama üniversite okuyanlar okudukları bölümde iş bulamıyorlar bu kişi dediğine göre açlıktan ölüyor gidip bi fabrikada çalışabilir ayrıca benim nasıl konuştuğum seni ilgilendirmez

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
boşta fırın olsa gönderirdim Asosyal Necmi'ye... kaynak yok şansına...

ChaosBoost

Müdavim
Reaksiyon puanı
696
Hatay sandık içi izle 2 gün sonra dışarıdan yemek almana gerek kalmaz :D

S

SND Anonim 5

SDN Okuru
Dinini sorgulamıyorum. O ders ahlak bilgisi dersi dinden bağımsız olarak. Kendi daha önce de dedi 20 yaşında olduğunu.
Sen benim ne dinimi nede ahlakımı sorgulayabilirsin
Ben bu şahısın ne 20 yaşında olduğuna nede bu durumda olduğuna inanıyorum bu durumda olan birisi iş arar imkan arar bi yolunu bulur sosyal destek alır buraya saçma salak konular açmaz 20 yaşında birisi 5 10 yaşında bi çocuk olduğunu düşünüyorum hatta şuan eğleniyordur çocuk işte?

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Sen benim ne dinimi nede ahlakımı sorgulayabilirsin
Ben bu şahısın ne 20 yaşında olduğuna nede bu durumda olduğuna inanıyorum bu durumda olan birisi iş arar imkan arar bi yolunu bulur sosyal destek alır buraya saçma salak konular açmaz 20 yaşında birisi 5 10 yaşında bi çocuk olduğunu düşünüyorum hatta şuan eğleniyordur çocuk işte?
Sen öyle san.

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Evt ama üniversite okuyanlar okudukları bölümde iş bulamıyorlar bu kişi dediğine göre açlıktan ölüyor gidip bi fabrikada çalışabilir ayrıca benim nasıl konuştuğum seni ilgilendirmez
O kişi işçi olacaksa 4 yıl neden üniversite okuyor? Şu aptalca düşünceden çıkın. Bir bölümde uzmanlık alıyorsa o işi yapmalı. Üniversite okuyup özel güvenlik, çağrı merkezi personeli, fabrika işçisi olmayacak elbette.