• 13 dakikada Apple etkinliği özeti!

    Apple dün gerçekleştirdiği etkinlikte AirPods 3, M1 Pro ve M1 Max işlemcileri ile 14 ve 16 inç MacBook Pro tanıttı, biz de özetledik.

Devirinternet'ten Dev Domain Bayilik Kampanyası(16.55 TL'den Başlangıç)

Bu konuyu okuyanlar

msevdaroglu

Öğrenci
Katılım
16 Nis 2013
Mesajlar
1
Reaksiyon puanı
0
Puanları
0
domain-bayiligi.png
Devirinternet, Türkiye'nin en ekonomik fiyatlara domain hizmeti sunan şirketleri arasındadır. Devirinternet Domain Bayilik programına kaydolarak siz de alan adlarını makul ücretlere tescil edebilirsiniz!
Domain Bayiliği kimler için idealdir?
Devirineternet Domain Bayilik Programı; düzenli olarak yüksek miktarda alan adı kaydı yapan bireysel veya kurumsal müşteriler için idealdir. Örnek: Web tasarım işi yapan firmalar veya kişiler.
Domain Bayiliği avantajları nelerdir?
Devirinternet Domain Bayilik Programı ile alan adlarını indirimli fiyatlar üzerinden tescil edersiniz. Fiyat avantajının yanı sıra; bayilik programımız kendi web siteniz üzerinden alan adı satışı yapabilmenize olanak tanır. Dilerseniz domainlerin fiyatlarını değiştirebilir, web arayüzü üzerinden siparişlerinizi kontrol edebilir, hesabınızı tamamen Türkçe kontrol paneli aracılığıyla yönetebilirsiniz. Aynı şekilde müşterileriniz için bayilik hesabı oluşturmanız da mümkündür.
Birçok şirketin aksine, Devirinternet Domain Bayilik Programı'na kaydolmak için ekstra bir ücret ödemenize gerek yoktur. Bayilik hizmeti Devirinternet Telekom'un müşterilerine sunduğu "makul ücretli" bir hizmettir. Bayilik programına dahil olduğunuzda, whois sorgularında hiçbir şekilde Devirinternet ismi kesinlikle yer almamaktadır.
Ön Bilgi ve Kayıt
Bayilik programı kredi sistemiyle çalışmaktadır. Siparişleriniz, hesabınıza daha önce eklemiş olduğunuz krediden düşülerek otomatik aktif edilir.
Devirinternet Domain Bayilik Programına kayıt olmak için hesabınıza 30 TL kredi eklemeniz gerekmektedir. Ekleyeceğiniz bu kredi yine sizin hesabınızda bulunacaktır, bu ücretle istediğiniz gibi alan adı kaydı/transferi/yenilemesi yapabilirsiniz. Minimum kredi ekleme limiti 30TL'dir.Bayilik Programına Katılmak İçin Lütfen Tıklayınız...
Bayilik Programına Katıldığınız Anda Geçerli Olacak Ücretsiz Ek Özellikler
Anında Tescil..!
aninda-tescil.png

Satın aldığınız domainler / alan adları anında tescil edilir ve kullanıma hazır olur.
Online Alan Adı Yönetimi
domain-yonetimi.png

Satın almış olduğunuz domainlerin tüm detaylarını online olarak Türkçe kontrol panelinizden yönetebilirsiniz.
Ücretsiz Alan Adı Kilidi
alan-adi-kilidi.png

Satın almış oldunuz domainlerinizi online olarak kilitleyebilirsiniz. Güvenlik açısından büyük önem arz eden bu özellik Devirinternet müşterilerine ücretsiz sunulmaktadır.
Alt Alan Adı Yönetimi
alt-alan-adi-yonetimi.png

Alan adınızı kullanarak bi isim sunucusu oluşturabilir, isim sunucularınızı müşteri paneliniz aracılığı ile yönetebilirsiniz.
Transfer Kodu
transfer-kodu.png

Alan adı paneli üzerinden istediğiniz zaman alabileceğiniz transfer kodu ile alan adınızı istediğiniz firmaya hiç bir sorun yaşamadan transfer edebilirsiniz.
Hesaplar Arası Taşıma
domain-transfer.png

Satın almış olduğunuz domainleri bir başka Devirinternet - Resellerclub müşterisine ücretsiz olarak transfer edebilirsiniz.


Ücretsiz Yönlendirme
ucretsiz-yonlendirme.png

Satın almış olduğunuz domainlerin tüm DNS yönetimlerini panel üzerinden online ve tamamen ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Alan adlarınızı başka bir web adresine maskeli veya maskesiz şekilde ücretsiz olarak yönlendirebilirsiniz.
Ücretsiz Whois Gizleme
whois-gizleme.png

Satın almış olduğunuz domainlerinizin dilerseniz whois bilgilerini gizleyebilirsiniz. Güvenlik açısından önem taşıyan bu özellik Devirinternet müşterilerine ücretsiz sunulmaktadır.


E-Posta Yönlendirme
eposta-yonlendirme.png

Aktif hosting paketi olmayan alan adlarınıza gelebilecek e-postaları herhangi bir aktif e-posta adresinize yönlendirerek ulaşabilirsiniz.
Otomatik Yenileme
otomatik-yenileme.png

Otomatik yenileme özelliği ile alan adlarınızın bitiş süresine 10 gün kaldığında yenileme faturanız otomatik olarak oluşturulur, eğer hesabınızda krediniz varsa bu krediden düşülerek anında yenilenir. Alan adlarında geri ödeme imkanı bulunmadığından bu özelliği yenilemek istemediğiniz alan adları için kapalı tutmanız önerilir.
7/24 Tecrübeli Teknik Destek
teknik-destek.png

Devirinternet Destek Ekibi günün her saati yanınızda! Telefon, e-posta veya destek bildirimi olarak bizlerle anında iletişim kurabilirsiniz.Yer Sağlayıcı Belge Numaramız: 2370
Destek ve Bilgi Email info@devirinternet.com
Msn Destek : msn@devirinternet.com

Mehmet SevdaroğluTelefon
Mehmet: 0531 942 57 13
 

Son mesajlar

Üst