Detaylı LG G2 İncelemesi {Video+Yazı+Foto Galeri inceleme} #Almadan Mutlaka Okuyun

Bu konuyu okuyanlar

PrestigeMan

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Kitkat incelemelerinizi buradan paylaşırmısınız. Her konuda takılmalar değişmeler hızlanmalar vs..

menmoli

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kitkat'ın şarjı daha iyi geldi bana. Hemen anlayamam tabi ama şimdilik ilk izlenim olarak iyi geldi bakalım nasıl gidecek.

hocam bende aldım Türkiye romu yüklü geleli 3 gün oldu gözükeli ama paket yapmadığım ve uygun wifi bulamadığım için yüklememiştim bugün yükledim felaket hızlanma ve değişimler var. Kamerada hiç bir odaklanma porblemi yok ama 4k çekim ve knok on a yeni eklenen özellikler niyeyse yok. Sizde varmı bunlar.

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
hocam bende aldım Türkiye romu yüklü geleli 3 gün oldu gözükeli ama paket yapmadığım ve uygun wifi bulamadığım için yüklememiştim bugün yükledim felaket hızlanma ve değişimler var. Kamerada hiç bir odaklanma porblemi yok ama 4k çekim ve knok on a yeni eklenen özellikler niyeyse yok. Sizde varmı bunlar.

Hayır bende de yok. Root gelsin bakalım 4k özelliği aktif ediliyormuş, bunun için mod hazırlamışlar, rootlu cihazlara flaşlanıyor.

menmoli

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hayır bende de yok. Root gelsin bakalım 4k özelliği aktif ediliyormuş, bunun için mod hazırlamışlar, rootlu cihazlara flaşlanıyor.

Root geldi zaten. Önceki 4.2.2 ile rootladım ben. 4.4 gelcek diye telofonun 2 ay önce rootu kaldırdım orjinal tr rom yükleyip. Ama g2 lerde yanılmıyorsam root sayacı var. Boot menüsünde rooted ex2 yazıyordu. Ve benim ikinci root edişim. Root sayacı varmı araştırcam yarın detaylı olarak.

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Root geldi zaten. Önceki 4.2.2 ile rootladım ben. 4.4 gelcek diye telofonun 2 ay önce rootu kaldırdım orjinal tr rom yükleyip. Ama g2 lerde yanılmıyorsam root sayacı var. Boot menüsünde rooted ex2 yazıyordu. Ve benim ikinci root edişim. Root sayacı varmı araştırcam yarın detaylı olarak.

4.4.2 için root geldi mi? Hemen göster root edeyim. =))) rom geliştiricisi bir arkadaş sayaç olmadığını söyledi. Bu konuda en rahatı LG imiş.

mstdrsn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Note 2 almayı düşünüyordum biraz daha araştırdıktan sonra lg g2 nin daha hızlı oldugunu gördüm. Söyle bir sorun var. Öğrenci adamız kit kaynaklarla alacağım. Cihaz düşse su dökülse bozulursa nabarım kaygısı çok fazla. Galaxy ace kullanıyordum. lg g2 çok hızlı gelirmi ? Pek hızla alakam yoktur sadece sosyal medya ve bir kac oyun kullanırım. Note 2 yeterli olurmu ? Sizce G2 almalımıyım ??

Eğer fazla bütçeniz yoksa zorlamanıza gerek yok, zira sadece sosyal medya ve birkaç oyun için demişsiniz. Uygun fiyata LG Optimus G, Nexus 4 veya Nexus 5 de bulabilirseniz alabilirsiniz.

Doğru ise 3 mart'ta 4.4 gelecekmiş. Hoşgeldin @Bloother

tableau-mises-%C3%A0-jour-SFR-mars-2014.jpg

Bende şuan 4.4.2 yüklü. Almanya, Fransa, İtalya'ya verildi. Almanya romu yükledim.

Biz normal bekliyoruz :D Ya benim batarya denilen kadar uzun gitmiyor :(

:D 4.4 ü bende merak ettim testde hızlar baya artımıs

Kitkat'ın şarjı daha iyi geldi bana. Hemen anlayamam tabi ama şimdilik ilk izlenim olarak iyi geldi bakalım nasıl gidecek.

Kitkat incelemelerinizi buradan paylaşırmısınız. Her konuda takılmalar değişmeler hızlanmalar vs..

Bakalım çıksın ülkemize öyle yükleyelim :D

Arkadaşlar LG G2 için Android 4.4 KitKat deneyimlerinizi buradan paylaşırsanız memnun olurum, yorumlarınızı derleyip yazının sonuna eklemeyi düşünüyorum. 4.2.2 vs 4.4 karşılaştırmalarınızı, testlerinizi, benchmark sonuçlarınızı bekliyorum. :)

RedDevil

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
[MENTION=91331]mstdrsn[/MENTION] test sonuçları susam için tam iyi sonuç vermeye bilir rom suna her telefonda stabil çalışmıyor o yüzden aldatıcı olur

mstdrsn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=91331]mstdrsn[/MENTION] test sonuçları susam için tam iyi sonuç vermeye bilir rom suna her telefonda stabil çalışmıyor o yüzden aldatıcı olur

Yine de ilk deneyimlerinizi yazmanizi bekliyorum, daha sonradan yorumlarınızı güncellersiniz.

emirgorur

Asistan
Reaksiyon puanı
0
7:00'dan itibaren arka planda çalan müzik iPhonedo'ya ait. [MENTION=91331]mstdrsn[/MENTION]

mstdrsn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
7:00'dan itibaren arka planda çalan müzik iPhonedo'ya ait. [MENTION=91331]mstdrsn[/MENTION]

Evet kendisi çok sevdiğim birisidir ve albümünü satın almakla birlikte kendi verdiği izin ile videolarda kullanmaktayım. :)

emirgorur

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Evet kendisi çok sevdiğim birisidir ve albümünü satın almakla birlikte kendi verdiği izin ile videolarda kullanmaktayım. :)
Selam olsun sana iPhonedo'cu! Bende albümünü aldım ve 2012'den beri takip ediyorum ve çok seviyorum. O yüzden sinirlendim biraz kusuruma bakmayın :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sa arkadaşlar. Ben LG G2 32gb Gold rengini satın almak istiyorum.. Bu telefon çoğu yerde daha satışa çıkmamasına rağmen İstanbul Bilişim bu telefonu 1500 gibi bir rakamdan satıyor mağazasına gittim telefonu inceledim.. Çok güzel o an almak istedim hatta ama araştırmadan almakta istemiyorum yaklaşık 4 aydır son 2 hafta ağırlıklı olarak bu telefonun peşindeyim.. Sorum şu İstanbul Bilişime olumlu ve olumsuz çok fazla yorum aldım kafam karışık bu mağazaya güven olur mu sizce? garantisi kendisine ait dist. değil ve şu aralar telefon %15 indirimde.. Ve başka önerileriniz var mı? Bu telefondan şüphem yok akıllı telefonlar arasında en iyisi kanaatimce.. Yardımcı olursanız sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
öncelikle teşekkürler çok güzel bir paylaşım olmuş. Yeni aldım cihazı ve şöyle bir sorum olacak sizlere,
exchange mail'ime gelen dosyaları indirince direk email klasörüne kayıt ediyor. gelen eklentileri kayıt etmeden acmanın yolu var mıdır?
teşekkürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba
Bende LG G2 almayı düşünüyorum. Fakat kamerasının gece çekimleri iyi değil diye duydum Sizce nasıl? Benim için telefonda en önemli fotoğraf. Bununiçin gece çekimlerinin de iyi olması lazım

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Merhaba
Bende LG G2 almayı düşünüyorum. Fakat kamerasının gece çekimleri iyi değil diye duydum Sizce nasıl? Benim için telefonda en önemli fotoğraf. Bununiçin gece çekimlerinin de iyi olması lazım

Benim için normal ama herkesi tatmin etmeyebilir tabi. Sizin belirlediğiniz sınırın altında olabilir. Tek artısı OIS desteği. El titremesi sonucu bulanıklık yaşatmaz yani.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benim eşimde samsung s5 var bene lg g2 aldım ikiside full hd olmasına rağmen pcye videoları attığımda onun çektiği videolar full hd görüntü verirken g2 sanki biraz sönük 1080p değilde 720p gibi görüntü veriyor fark nedir acaba

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
arkadaşlar benim eşimde samsung s5 var bene lg g2 aldım ikiside full hd olmasına rağmen pcye videoları attığımda onun çektiği videolar full hd görüntü verirken g2 sanki biraz sönük 1080p değilde 720p gibi görüntü veriyor fark nedir acaba

Biri 16mp biri 13mp.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:hammer:Size Bir Şey Sor cam Lg G2 de pilde patlama oluyormuş doğrumu

mstdrsn

Asistan
Reaksiyon puanı
0

Video detaylarından çözünürlüğü kontrol edin. Ayrıca video çekmeden önce video ayarlarınıza dikkat edin. :)

Cihazda Li-Po pil kullanılıyor. Bu tür pilleri yalnızca güvenilir ve orijinal adaptörler ile şarj etmeniz gerekiyor aksi takdirde risk faktörü oluşuyor. Cihazı kutu içerisinden çıkan şarj aleti ile şarj ederseniz sorun olacağını sanmıyorum. :)

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91

LG G2'nin kullandığı pil'i bir çok telefon kullanıyor. Eğerki pilde problem varsa elbette patlar fakat bu cok nadir görülen bişidir. [MENTION=91331]mstdrsn[/MENTION] 'ın dediği gibi kendi şarz adaptörü ile şarz ederseniz bir problem olmaz.

mstdrsn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
LG G2'nin kullandığı pil'i bir çok telefon kullanıyor. Eğerki pilde problem varsa elbette patlar fakat bu cok nadir görülen bişidir. @mstdrsn 'ın dediği gibi kendi şarz adaptörü ile şarz ederseniz bir problem olmaz.

Yanlış bilgilendirme olmasın, LG G2'de diğer pek çok telefonun kullandığı Lityum-Ion pillerin aksine Lityum-Polimer pil vardır. Ve bu pil türünün özellikle kendi şarj aleti ile şarj edilmesi tavsiye edilir. :)

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Yanlış bilgilendirme olmasın, LG G2'de diğer pek çok telefonun kullandığı Lityum-Ion pillerin aksine Lityum-Polimer pil vardır. Ve bu pil türünün özellikle kendi şarj aleti ile şarj edilmesi tavsiye edilir. :)

Aaa bak bilmiyordum kusura bakma. Bu yeni piller hani 12 saat falan şarz etme olayları ortadan kalktı ya bu pilleri her telefon kullanıyor sanıyordum :) tekrar sorry.

rockhount

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar.
Lg g 2 almayı düşünüyorum ama kafama takılan bir konu var.Bazı sıkıntıların güncelleme ile giderilebileceği yazılmış.LG güncelleme konusunda nasıl, kullanan arkadaşlar güncelleme aldılar mı ve alan varsa herhangi bir soruna çözüm oldu mu acaba

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
merhaba arkadaşlar.
Lg g 2 almayı düşünüyorum ama kafama takılan bir konu var.Bazı sıkıntıların güncelleme ile giderilebileceği yazılmış.LG güncelleme konusunda nasıl, kullanan arkadaşlar güncelleme aldılar mı ve alan varsa herhangi bir soruna çözüm oldu mu acaba

Evet tüm ülkeler güncelleme aldı. Cihaz çok daha iyi hale geldi. Bazı ülkeler için ekstra özellikler de geldi. Knock code gibi. Yakında tüm ülkelere knock code güncellemesi verilmiş olur.

rockhount

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet tüm ülkeler güncelleme aldı. Cihaz çok daha iyi hale geldi. Bazı ülkeler için ekstra özellikler de geldi. Knock code gibi. Yakında tüm ülkelere knock code güncellemesi verilmiş olur.
hocam aldığınız güncellemelerle hangi tip sıkıntılar çözümlendi acaba biraz detay verebilir misiniz

mstdrsn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Batarya ömrü, stabilite, kamera, knock on iyileştirmeleri oldu.

Günlük pil durumunuzdan, güncelleme sonrası değişmelerden, performans değerlendirmelerinden ve cihaz hakkında son yorumlarınızdan bu başlık altında bahsedebilirsiniz. :)