Derbiden şok fotoğraf!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
bugüne kadar centilmenlikten bişey kazanamadık

çentilmenlikten kimse bişey kazanamaz zaten bizde kazanamadık ama yapmak lazım karşındaki de senin gibi bu işten ekmek yiyen meslektaşın. Geçen sene şampiyonlar liginde adam topu vermedi bide gol attı gol geçersiz sayılmadı ama adam kaç maç ceza aldı yani yazılı olmayan kurallar var sende benim kadar biliyorsun.

Bonney

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Cezalar verilip biraz sakinlesince yazmak istedim.
Foto gazetenin montajli yalani demistim, Selcuk'un da disiplin kuruluna sevk edilmisti(gazetelerin yalani) ama nedense sevk edilmemis ;). Ilkten beri demek istedigim gazeteler yalan soyluyor ve bu yalan sizlere uyuyor diye arka cikiyorsunuz yalana (farkinda olmadan da).

Verildigi fotolarda(montajli haric) ve videolarda tek bir yerde bile tukuruk gurulmuyor (HD yayinda net guzukmesi lazim)

Konu disi: Vicdanli olsaniz Bilic'in cezasina itiraz ederdiniz siz de. Etmedigi kufur icin 3 mac ceza aldi. ("shame you" demis hakem "f... you" yazmis raporlarda).

Iyi forumlar ve saygilar.

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Bu video daki ağır cekime iyi bakın adamın dudakların arasında salyası var beyaz iyi bakın peki türkürmediyese Selcuk olay yerine geliyor o kadar pislik yapmaya cabalayan bşir motta varki selcuk geldiğini görünce selcuk doğru geliyor peki neden geliyor o düşündüğü hareketi yapmaya.

li10sKing

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Foto gazetenin montajli yalani demistim, Selcuk'un da disiplin kuruluna sevk edilmisti(gazetelerin yalani) ama nedense sevk edilmemis ;). Ilkten beri demek istedigim gazeteler yalan soyluyor ve bu yalan sizlere uyuyor diye arka cikiyorsunuz yalana (farkinda olmadan da).

Verildigi fotolarda(montajli haric) ve videolarda tek bir yerde bile tukuruk gurulmuyor (HD yayinda net guzukmesi lazim)

Konu disi: Vicdanli olsaniz Bilic'in cezasina itiraz ederdiniz siz de. Etmedigi kufur icin 3 mac ceza aldi. ("shame you" demis hakem "f... you" yazmis raporlarda).

hala konuşmaya devam ediyorsun adam seni yerin dibine soktu.. :D

helal olsun @mendocino

BERVA

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Galatasaraylılar centilmenlik konusuna girmesin.
Hiç söz söylemeye hakkınız yok.
Schalke maçında iki üç kez topu centilmenlik namına iade etmediniz !
Kendiniz yaparken gıkınız çıkmıyor da başkası size yapınca kıyameti kopartmaya çalışıyorsunuz.

Motta tükürmüş,tükürmemiş videolardan anlaşılmıyor.
Fotoğraflar montajlı çıkıyor.
Galatasaray kulübü tükürük konusunda bir başvuruda bulunmuyor.
(Bulunmadı diye biliyorum)
Ki kusura bakmayın da tükürük olsa başvurmayacak tek takım yok dünyada.

Selçuk'un yüzü buruşuyor.Refleks olarak kaçınıyor.
Tükürmüş olabilir.Tükürdü ise benim ve Beşiktaş taraftarlarının yapacak bir şeyi yok.
Engin Baytar hakemi dövmeye kalktığında,Melo Riera'yı soyunma odasına kapatıp dövdüğünde.Melo'nun bazı çirkefliklerinde sizin de yapacak bir şey bulamadığınız gibi,biz de bulamıyoruz.

epzq

Doçent
Reaksiyon puanı
47
Yahu burda çıkmış tabiri caizse sid*k yarıştırıyorsunuz o haklı bu haklı bu haksız.

Ben soylim size kım haklı haksız o sahanın içinde kım varsa kavga eden hepsı haksız kavga etmiceksın sahaya gırmıceksın topunu oynıcaksın birileri demıs selcuk soyle selcuk bole melo o motta bu sankı onlarla yatıp kalkıyorsunuz Bu macın tek katılı vardır (Her zaman Beşiktasa yapıldıgı gibi) o da kalitesiz maçın hakemidir bu kadar orada adam gıbı hakem olsa bu olaylar cıkmazdı hos melo her zaman boyle cıkıp da meloyu savunmayın ole olduda bole oldu da o yuzden sınırlendı de falan da fılan .... Kendı malınızı bılmıyonuz sankı evet motta da suclu ama selcukta suclu melo da .

arkadaş ne melosu ne Bjk si ne selçuğu suçlu Benim diyorum ya.Ben yaptım vicdanınız rahatladı mı?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Galatasaraylılar centilmenlik konusuna girmesin.
Hiç söz söylemeye hakkınız yok.
Schalke maçında iki üç kez topu centilmenlik namına iade etmediniz !
Kendiniz yaparken gıkınız çıkmıyor da başkası size yapınca kıyameti kopartmaya çalışıyorsunuz.

Motta tükürmüş,tükürmemiş videolardan anlaşılmıyor.
Fotoğraflar montajlı çıkıyor.
Galatasaray kulübü tükürük konusunda bir başvuruda bulunmuyor.
(Bulunmadı diye biliyorum)
Ki kusura bakmayın da tükürük olsa başvurmayacak tek takım yok dünyada.

Selçuk'un yüzü buruşuyor.Refleks olarak kaçınıyor.
Tükürmüş olabilir.Tükürdü ise benim ve Beşiktaş taraftarlarının yapacak bir şeyi yok.
Engin Baytar hakemi dövmeye kalktığında,Melo Riera'yı soyunma odasına kapatıp dövdüğünde.Melo'nun bazı çirkefliklerinde sizin de yapacak bir şey bulamadığınız gibi,biz de bulamıyoruz.

Sizin duruşunuzu ben söyliyim.

Yaşanan olayların sebebini hakeme ve meloya mâl edip sahaya giren taraftarların beşiktaşlı olmadığını iddaa etmenizdir.

Saygılar...

Boğazi sikinca agzindakiler tasmis :D

belki konuşurken ağzından sıvı çıkmışta olabilir. :)

Asıl siz vicdanlı olsanız 9 maç lık ceza alan terime itiraz ederdiniz.Vicdanlı olsanız Melo oğuzhana tükürdü demezdiniz.Vicdanlı olsanız Eboue yalandan kendini attı kafasına biz bişey atmadık demezdiniz. Eğer vicdanlı olsaydınız ırkçılık yapmadık demezdiniz. Vicdanlı olsanız bjk-fener (3-2) lik maçta fenerin hakkının yendiğini size kıyak geçildiğini söylerdiniz.Eğer vicdanlı olsaydınız ırkçılık yapmadık demezdiniz. Eğer vicdanlı olsaydınız sahaya girdik çünkü hazmedemedik derdiniz.

Söylediklerim kişisel değil yanlış anlama :)

Saygılar...

tamam haklısın iki şey var birinci Beşiktaş duruşu o değildir...
ikincisi evet motta sabrıye sert gırdı verecektı sarı kartı yada kırmızıyı penaltıyı

Selçugun da orta sahada aynı melonun yaptıgın hareketın aynısını yaptı kart falan vermedı hakem o kart degılse melonun kıde kart melonun kı kırmızıysa selcugun yaptıgıyda kırmızıydı.. macta bole pozısyonlar saymakla bıtmez her ıkı taraf ıcınde ... sneıder ve selcugun kac kere ceza sahası dısında kendılerını mudahale bıle yokken yere attıklarını bunlara sarı kart gerekırken hakem denen bu karaktersız basıretsızin verdıgı serbest vurusları da koyalım kı butun yorumcular aynı fıkırdeler ....

motta muslera pozısyonuna gelınce orda musleranın sakatlandıgına falan ınanmıyorum tamamen zaman calma hareketı yaptıgı ... topu vermeme konusnda haklısın vermelıydıler ama bu Beşiktaşlılık durusuyla falan bi alakası yok BEşiktaşlılıgın ne demek oldugunu rakiplerimiz iyi bilir burda bunu anlatmaya hacet yok ...

iyi forumlar

Burda çoğu kişiye cevap verdim ama sana katılıcam.

Her maçta olan şeyleri kalkıp ilk defa oluyormuşçasına konuşmakta komiktir.Burda hemfikir olmamız lazım.topu vermemişte muslera zaman geçirmişte yok efendim o kendini yer atmış eliyle düzeltmiş motta sert dalmış bunlar dediğim gibi hep olan şeyler.

Ama

Asıl tartışmamız gereken şey şu sahaya giren taraftarları bjk yönetiminin kabullenmemesi.Sorumluluktan kaçması.Mağdurum ayakları yapması.

Ordaki taraftar senin taraftarın.Zaten senin taraftarın olmasa maç bitmeden sahaya girmezdi.2 sene önce yine girdi bu taraftar.Demekki Galatasaray bjk deplasmanında maç kazanmaması lazım.Eğer böyle olaylar yaşanıp Türk futbolu zarar görecekse varsın bjk deplasmanında maç kazanmayalım.

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
her sene aynı maçlarda benzer tartışmalar vallahi bıktım bu ligden de ülkedende.

Bonney

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Nedense "gercekleri" sadece bazi Galatasaraylilar goruyor. :-D hll spr dvm...

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
ta tamam bilader sensin, senin dediklerin doğru. Sahaya girenlerde galatasaraylı, hakemlerde galatasaraylı, federasyonda galatasaraylı, tükürme diye bişeyde yok varsa da montaj çünkü selçuk kendine tükürmüşdü, melo zaten Allah bin belasını versin. Alın 3 puanda sizin olsun şampiyon olursunuz belki biz çok olduk umrumda değil. Kene gibi bişi çıktın sen yapıştın bırakmıyorsun. Gerçekleri gördüm saol sus artık.

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
tükürme varsa da shoplanarak abartılmış.
tabi bu tükürmenin temel anlamını bozmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...