Derbiden şok fotoğraf!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Beşiktaş ile G.Saray arasında oynanan derbiden tartışmalara son noktayı koyacak bir fotoğraf ortaya çıktı.
ol2.jpg

Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynanan ve yaşanan olaylar nedeniyle Türkiye’nin gündemine oturan Beşiktaş – Galatasaray derbisinin ardından şok bir görüntü ortaya çıktı.
Karşılaşmanın ardından TFF, yayıncı kuruluştan TV görüntülerini gazetelerden fotoğrafları talep etti. Sözcü gazetesinden Kurtuluş Yılmaz’ın çektiği fotoğraf, tartışmalara son noktayı koyacak. Fotoğrafta, G.Saraylı Selçuk İnan Beşiktaşlı Motta’nın boğazını sıkarken görülüyor. Motta ise Selçuk İnan’ın suratına tükürürken objektiflere yakalanmış…

623.jpg

AMK

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
adam boğazına darbe alınca yüzüne tükürmüş artık futbol ticarete dönmüş türkiye de oyuncuların birbirine saygısı kalmamış zevk de alamıyorum maçlardan

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
Butun gerilimi baslatan zaten mottaydi olay sadece tukurmesi de degil. Meloya salliyor herkes ama mottada ondan asagi kalmadi, melo en azindan kart gordu cezasini cekecek

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Butun gerilimi baslatan zaten mottaydi olay sadece tukurmesi de degil. Meloya salliyor herkes ama mottada ondan asagi kalmadi, melo en azindan kart gordu cezasini cekecek

Suç sadece melo veya motta da değil olayı kızıştırmaya çalışanlar gaz verenler var

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
Olay içinden olay çıkıyor. Matruşka gibi...

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39

Resimde kırmızı daire içine alınmış bir bölge var ve resmin bir kısmı da kesilmiş. Yani tükürük oraya sonradan eklenmemiş bile olsa Photoshop kullanılarak bu düzenlemeler yapıldığı için, dosya açıklamasında Photoshop yazması çok normal... Boş bir resim açıp üstünü karalasan bile, dosya bilgisinde Photoshop yazabilir...
Benim tükürdü ya da gerçekten montaj gibi bir iddiam yok. Orada neden öyle yazabileceğini açıklamak istedim.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Bizim ligde herkes kari gibi kavga eder, is futbol oynamaya gelince hepsi birbirinden beter oynar.

Nerede ise yaramaz bos insan varsa süper ligde oynuyor.

vimjunon

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Dışarıdan gelen de çok kısa süre içinde "bize" dönüyor!

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
Sabriyi bicmeside montaj faul sonrası centilmenlik kurallarini hice saymanizda montaj sahaya girenler zaten sizden degil onlarda montaj kapilardan atlayan biletsiz binlerce kiside montaj. Az önce tüpcu de soyledi zaten ceza falan almayacaksiniz cezayida bize montajlayacaklar. Bir kurtulup gidemedik şu lanet ulkeden

Ayrica bu fotografin farli acidan cekilmisini mactan hemen sonra görmustum ama montajdir o da dikkate almadim

lewiss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sabriyi bicmeside montaj faul sonrası centilmenlik kurallarini hice saymanizda montaj sahaya girenler zaten sizden degil onlarda montaj kapilardan atlayan biletsiz binlerce kiside montaj. Az önce tüpcu de soyledi zaten ceza falan almayacaksiniz cezayida bize montajlayacaklar. Bir kurtulup gidemedik şu lanet ulkeden

Ayrica bu fotografin farli acidan cekilmisini mactan hemen sonra görmustum ama montajdir o da dikkate almadim

Fotograf makinesinin yuvarlak içine alma özelliği olsaydı photoshop kullanmazlardı

Bonney

Profesör
Reaksiyon puanı
14
resmi photoshopta kesmiş olduğu için de orada photoshop yazmış olabilir illa montaj olması gerekmiyor ama tabii bilemeyiz burası türkiye...

Resimde kırmızı daire içine alınmış bir bölge var ve resmin bir kısmı da kesilmiş. Yani tükürük oraya sonradan eklenmemiş bile olsa Photoshop kullanılarak bu düzenlemeler yapıldığı için, dosya açıklamasında Photoshop yazması çok normal... Boş bir resim açıp üstünü karalasan bile, dosya bilgisinde Photoshop yazabilir...
Benim tükürdü ya da gerçekten montaj gibi bir iddiam yok. Orada neden öyle yazabileceğini açıklamak istedim.

Yaw he he

http://sairlerparki.blogspot.com/2013/09/kimin-sozcusu-amk.html

BVAmXqjCcAAJ-f1.jpg

latifix

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Dışarıdan gelen de çok kısa süre içinde "bize" dönüyor!
Brumaya'da aynısı olacak adam hem ilerde hem geride standart üstü koşuyor... aradan 3-4 hafta geçsin, Türkiye'deki düzeni anlasın, o zaman görürüm ben brumayı :)

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
Bazıları anlamamış ama :D neden orada Photoshop yazabileceğini söylemiştim. Montaj çıktıysa da zaten ben yapmadım. Sonuçta iddiam da yok. Beni ilgilendiren bir şey yok :D

Bonney

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Verdigim linkten alinti:

"Fotoğrafı Adobe ile açtığınızda karşınıza yapılan editler çıkıyor.

7az3.jpg

Sadece olayın olduğu bölgeyi belirtmek için kesme ve yuvarlak içine almak için neden bu kadar uğraşılmış acaba ?"

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
1379975321312.jpg

1379970461291.jpg

1380004904-fft104mm2530920.jpg

1380021628-selc%C4%B1k-inan-motta1.jpg

1380021726-motta2.jpg

iste-o-goruntu-3629054.Jpeg

Arkadaş taraftar gözlüğünüzü iki dakika çıkartın. Elin gavuru sırf sizde oyunuyor diye fair play abidesi masum gariban oluyor öylemi?
Selçuk gibi sadece Galatasaraya değil Türk futboluna kendini ispat etmiş kavgaya gürültüyle bu güne kadar gündeme gelmeyen bir insan yalanmı söyleyecek? üstelik fotograflarda da açık görülüyorken montaj diyorsunuz utanmadan. selçuğa tokat atsan öbür yanağını döner o karakterde bi oyuncu siz onu meloyla karıştırmayın. Motta sadece selçuğa değil sabriyede yaptı ama cezasını melo kesti çünkü melo selçuk gibi beyefendi değil tam mottanın kalemi.
foosopu hiç bilmediğinizi de belli ettiniz bari iddia etmeyin bi resmi açıp hiçbir şey yapmadan kaydetsen dahi photoshop bilgilere kendini ekler, ki gazete yada internette bir fotoğrafın yayınlanması için kesilir biçilir, rengi ayarlarını vs vs

- - - Mesaj Güncellendi - - -

http://www.fotospor.com/haber_olay-icinde-olay_137888
şu kansız pisliği birde savunuyorsunuz, sahaya girende siz değilsiniz utanmasanız cezayı galatasasay alsın diyeceksiniz. Bir şeyinde sorumluluğunu alın ayıptır. Selçuk yüzüme türkürdü bende boğazından ittim hatalıyım diye özür diliyor ama asıl pislik masum oluyor. Neden burası Türkiye ondan.

Aretios

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Yahu burda çıkmış tabiri caizse sid*k yarıştırıyorsunuz o haklı bu haklı bu haksız.

Ben soylim size kım haklı haksız o sahanın içinde kım varsa kavga eden hepsı haksız kavga etmiceksın sahaya gırmıceksın topunu oynıcaksın birileri demıs selcuk soyle selcuk bole melo o motta bu sankı onlarla yatıp kalkıyorsunuz Bu macın tek katılı vardır (Her zaman Beşiktasa yapıldıgı gibi) o da kalitesiz maçın hakemidir bu kadar orada adam gıbı hakem olsa bu olaylar cıkmazdı hos melo her zaman boyle cıkıp da meloyu savunmayın ole olduda bole oldu da o yuzden sınırlendı de falan da fılan .... Kendı malınızı bılmıyonuz sankı evet motta da suclu ama selcukta suclu melo da .

semihx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu ülke çok iğrençleştı artık kimseye güvenilmiyor olaysız bir gün olmuyor. Adalet bi türlü gerçekleşmiyor. Allah ıslah etsin herkesi

Bonney

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Selcuk bana tukurdu diye bir aciklama yapti mi? :))

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
Yahu burda çıkmış tabiri caizse sid*k yarıştırıyorsunuz o haklı bu haklı bu haksız.

Ben soylim size kım haklı haksız o sahanın içinde kım varsa kavga eden hepsı haksız kavga etmiceksın sahaya gırmıceksın topunu oynıcaksın birileri demıs selcuk soyle selcuk bole melo o motta bu sankı onlarla yatıp kalkıyorsunuz Bu macın tek katılı vardır satılmıs (Her zaman Beşiktasa yapıldıgı gibi) oda karaktersiz kişiliksiz kalitesiz maçın hakemidir bu kadar orada adam gıbı hakem olsa bu olaylar cıkmazdı hos melo her zaman boyle cıkıp da meloyu savunmayın ole olduda bole oldu da o yuzden sınırlendı de falan da fılan .... Kendı malınızı bılmıyonuz sankı evet motta da suclu ama selcukta suclu melo da .

evet hepsi suçlu ama suçsusuz diye konuşanlar sizsiniz, şu kadar youm okudum melo suçsuz diyeni ben görmedim siz görmüşsünüz helal olsun. meloda selçukta hatalıyız dediler ki melo cezasını aldı dahada alır selçukta alsın. Resimlerin photoshop kodlarını açmaya kadar uğraşan biz değiliz. Hakem diyorsunuz sonuna kadar katılıyorum ama hakem iki takıma da kötüydü zaten ligimizde en son ne zaman iyi hakem yada beğenilen hakem gördük ki? Hakem hakem olsa motta sabriyi muslerayı biçtiğinde düdük çalar sadece melo değil motta, selçuk daha birkaç oyuncuyu daha dışarı atardı. Ayrıca beşiktaşlı oyuncuların centilmenlik gereği topu Galatasaray’a vermek yerine atak başlatması tam beşiktaş duruşu dedikleri şey olsa gerek. Ayrıca selçuk sevk edilirken motta disiplin kuruluna bile sevk edilmedi nedense.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Selcuk bana tukurdu diye bir aciklama yapti mi? :))

o kadar şey yazdım sadece o lafa cevap verebildin dimi yok işine sadece o mu geldi? Sahaya giren adamlar tam senin kafadaki adamlar işte. nys sabaha kadar konuşsak sen yine işine geleni konuşacaksın iyi forumlar.

Bonney

Profesör
Reaksiyon puanı
14
[MENTION=56637]mendocino[/MENTION]

Videolarda ve fotolarda tukuruk var mi yok mu? Bir tek o montajli fotoda.
Motta'nin montajli fotoda gibi agzindan o kadar tukuruk ciksa, Selcuk'un yuzune yansimaz miydi?

Tabi diyicek bir seyin olmayinca "hepiniz aynisiniz" diyen kadinlar moduna giriyorsunuz.

Da Vinci's

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Selçuk çok ağır ceza almalı. Motto tükürdüyse oda ceza almalı ama yukarıdaki resim bariz fotomontaj. Gazetelerde bu resmin orjinali yayınlandı. Bukadar bariz bir tükürük yoktu.

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
Çevap vermeyim saçma sapan sen yaptın ben yaptım olmasın diyorum ama susmuyorsun bir türlü. Sana senin gibi hakarete varan şekilde hitap etmeyeceğim, kardeşim görmek istemeyen gözlerle baktığından görmüyorsun, saniyenin 1de biri hızda ancak görünecek tükürük ancak resimde gözükür herşeyi bırak selçuk suratını buruştuyor gözlerini kapatıyor geri çekiyor kendini reflex olarak ama tükürük fotoshopsa bunlarda sonradan eklenmiş heralde değilmi?

Hakem kötüydü eyvallah ama sadece sizemi kötüydü, şu özeti tarafsız gözle bir daha izleyin verilmeyen penaltılara bakın.
0:34, 4:36 bize verilmeyen elle oynama ve topla alakası olmayan direk adama müdahale sonra bide melonun sert müdahalesini ve aldığı kartı ve burak'ın koluyla düzelttiği topu karşılaştırın hakemi öyle değerlendirin. Hangisi yanlış karar verilenlermi verilmeyenlermi? özette musleraya yapılan hareketleri ve fair play olayını bulamadım onlarıda gören gördü.
Diyecek lafım var ama uzatmak istememe sebebim senin hırstan kör olmuş gözlerinin görmesinin imkansız oluşu. Ama sadece sen ısrarla cevap veriyorsun demekki herkes kör olmamış.

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Ben sadece size tükkürdüğünü söyleye bilirim bu idda değil selcuk ile konuşan cok iyi tanıdığım bir gazeteci selcuk o kadar iyi niyetliki olayın abartılmasını istemiyormuş bir anlık öfke demiş koridorda iceri girerken sonra özür dillemişer bir birileriyle ama medya peşini bırakmayacak olay PFDK giderse bakın gercekliği ortaya cıkar boşuna tartışmayın bekleyeceğiz göreceğiz.

kpln04

Profesör
Reaksiyon puanı
2

bugüne kadar centilmenlikten bişey kazanamadık

Aretios

Profesör
Reaksiyon puanı
3
evet hepsi suçlu ama suçsusuz diye konuşanlar sizsiniz, şu kadar youm okudum melo suçsuz diyeni ben görmedim siz görmüşsünüz helal olsun. meloda selçukta hatalıyız dediler ki melo cezasını aldı dahada alır selçukta alsın. Resimlerin photoshop kodlarını açmaya kadar uğraşan biz değiliz. Hakem diyorsunuz sonuna kadar katılıyorum ama hakem iki takıma da kötüydü zaten ligimizde en son ne zaman iyi hakem yada beğenilen hakem gördük ki? Hakem hakem olsa motta sabriyi muslerayı biçtiğinde düdük çalar sadece melo değil motta, selçuk daha birkaç oyuncuyu daha dışarı atardı. Ayrıca beşiktaşlı oyuncuların centilmenlik gereği topu Galatasaray’a vermek yerine atak başlatması tam beşiktaş duruşu dedikleri şey olsa gerek. Ayrıca selçuk sevk edilirken motta disiplin kuruluna bile sevk edilmedi nedense.

tamam haklısın iki şey var birinci Beşiktaş duruşu o değildir...
ikincisi evet motta sabrıye sert gırdı verecektı sarı kartı yada kırmızıyı penaltıyı

Selçugun da orta sahada aynı melonun yaptıgın hareketın aynısını yaptı kart falan vermedı hakem o kart degılse melonun kıde kart melonun kı kırmızıysa selcugun yaptıgıyda kırmızıydı.. macta bole pozısyonlar saymakla bıtmez her ıkı taraf ıcınde ... sneıder ve selcugun kac kere ceza sahası dısında kendılerını mudahale bıle yokken yere attıklarını bunlara sarı kart gerekırken hakem denen bu karaktersız basıretsızin verdıgı serbest vurusları da koyalım kı butun yorumcular aynı fıkırdeler ....

motta muslera pozısyonuna gelınce orda musleranın sakatlandıgına falan ınanmıyorum tamamen zaman calma hareketı yaptıgı ... topu vermeme konusnda haklısın vermelıydıler ama bu Beşiktaşlılık durusuyla falan bi alakası yok BEşiktaşlılıgın ne demek oldugunu rakiplerimiz iyi bilir burda bunu anlatmaya hacet yok ...

iyi forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...