Demet Akalın'dan 'geçinemiyorum' açıklaması!

Bu konuyu okuyanlar

Didem Ergin

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,343
Demet Akalın: "Kabul, sanatçılar olarak güzel paralar kazanıyoruz. Ama o linç edenlere sormak isterim, ceplerinden bir 5 lira Mehmetçiğe destek oluyorlar mı? Ben kazancımı önce Mehmetçikle, sonra hasta bebek, çocuklarla paylaşıyorum."
Screenshot_20200705-181454_Instagram.jpg

Didem Ergin

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,343
Başlık ve içerik olarak anlayamadım tam. Geçinme konusu için ise;
O geçinemiyorsa biz geçinememeyi bile başaramıyoruz ozaman ?
Korona dolayısıyla geçinemiyorum diye açıklama yapmıştı önceden, sosyal medyada bu sözleri yüzünden linç yemişti. Bugün açıklama yapmış

Reaksiyon puanı
6,381
Sadece yaptığı yardımla hava atmak için geçinemiyorum diye insanlara kendini acındırıyor. Kendisi kolayca çok para kazanıyor ve o kazandığı parayı tamamen yardımlara verip sonra geçindiremiyorum diyorsa yardım vermesin. Gidip de parasının tamamını yardımlara verip sonra lafı yardımlara para verdiğim için geçinemiyorum ile yardımlara verdiği paraları vermemek için bahane sadece.

Zamanında millete ben oruç tutuyorum demek için böyle rezil tweetler paylaşmıştı. Yani bu kadının tek derdi mehmetçiklere, hasta çocuklara yardım ettiğini milletin gözüne sokup, sonra bu yardımlar yüzünden geçinemiyorum deyip o yardımları vermekten kurtulmak.

Son düzenleme:

Didem Ergin

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,343
Sadece yaptığı yardımla hava atmak için geçinemiyorum diye insanlara kendini acındırıyor. Kendisi kolayca çok para kazanıyor ve o kazandığı parayı tamamen yardımlara verip sonra geçindiremiyorum diyorsa yardım vermesin. Gidip de parasının tamamını yardımlara verip sonra lafı yardımlara para verdiğim için geçinemiyorum ile yardımlara verdiği paraları vermemek için bahane sadece.

Zamanında millete ben oruç tutuyorum demek için böyle rezil tweetler paylaşmıştı. Yani bu kadının tek derdi mehmetçiklere, hasta çocuklara yardım ettiğini milletin gözüne sokup, sonra bu yardımlar yüzünden geçinemiyorum deyip o yardımları vermekten kurtulmak.
Dediklerinde sonuna kadar haklısın

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,517
Herkes bütçesine göre takılır. Mesela ben pideciye giderim 10 lira hesap öderim demet hanım gider 300 lira öder. Ben 80 liraya pantalon alırım bir başkası 450 liraya alır. Ben 20.000 liralık arabaya binerim diğer vatandaş 700.000 liralık. Sonuçta herkes bir şekilde geçinmeye çalışır. Kimisi ucuz yollu kimisi pahalı. Herkesin yorganı farklıdır. Herkes ayağını yorganına göre uzatır veya uzatmalıdır. O yüzden demet hanıma hiç kızmıyorum ama hayat kalitesini biraz düşürmek iyi gelebilir kendisine

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
purosu bitmiş dal sigara otlanıcak yer arıyor...

abcdefdfhgjas

Müdavim
Reaksiyon puanı
751

atılgannn

Asistan
Reaksiyon puanı
188
haklı yanlarıda var haksız yanlarıda var ama bu santçılar evet güzel para kazanıyor akarken doldurmak lazım kenara koysun üç beş kuruş ağlamasın o kadar gerçi parasının olmadığınada inanamıyorum ya neyse

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
E o zaman gönder sen de ona bir dal sigara be Konfik! :D
sigarayı bıraktım ki yok...
Mesaj otomatik birleştirildi:

haklı yanlarıda var haksız yanlarıda varama bu santçılar evet güzel para kazanıyor akarken doldurmak lazım kenara koysun üç beş kuruş ağlamasın o kadar gerçi parasının olmadığınada inanamıyorum ya neyse
youtuber olsaydı akmaya devam ederdi...