Dead space bölüm atlama

seyıt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben ilk bölümde sürekli acılıp kapanan bi kapı var ordan nasıl geçeceğimi bilmiyorum arkadaşlar yardım ederseniz sevinirim geçmeye calısırken sürekli sıkışıyırum.

sonmodel06

Profesör
Reaksiyon puanı
4
15.jpg

12.jpg

geçemediğin bu kapı de mi? Kapının üzerine hedefle C tuşu yada Sağ shift+C tuşuna bas. durdur hemen geç. iyi oyunlar

seyıt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
gene bi sorun var cok saol o kapıdan geçtim ama bi büyük odaya girdikten sonra iki tane kolonu karsı tarafa bağlarken baştaki bağlanıyo ama 2. bağlanmıyo nasıl olcak acaba

burak1967

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya ben bi türlü şu 3. üncü bölümü geçemedim iki motoru aktif hale getiriyorum sonra makinayı çalıştırıyorum aşağıdaki kol dönmeye başlıyor ben de aralardan girmeye çalışıyorum ama bi türlü başaramdım habire parçalınıyorum

Saykomana

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
seyit kardesim aslında sorunun cewabı ilk sorunun cewabında war:D. aynı şeyi yapcan ilk kolu önce sıkıştır bağlansın soonra karşıya geç ordaki kolu aç kol ileri gider gitmez ağırçekim at kola yavaşlasın sonrada hemen yukardaki yere çık ve düğmeye bas oluyo bende orda birz uğraşmıştm

TecnoB

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
seyit kardesim aslında sorunun cewabı ilk sorunun cewabında war:D. aynı şeyi yapcan ilk kolu önce sıkıştır bağlansın soonra karşıya geç ordaki kolu aç kol ileri gider gitmez ağırçekim at kola yavaşlasın sonrada hemen yukardaki yere çık ve düğmeye bas oluyo bende orda birz uğraşmıştm

o dediğini böyle yapman imkansız :D bilmiyosan sallama bari adamları uraştırma önce yavaşlat sağ tıklyarak nişan ve C tuşuna bas yavaşlat sonrada sağtıklıyken gene nişan almış vaziyetteyken F tuşuyla karşısındaki yere sok :Dsonra yukarı çık ve aktif et devam et :D

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Lütfen arkadaşlar adam yardım etmeye çalışmış yanlışsa böyle laflar demeyelim boşuna uğraştırma bilmiyosan falan gibi.

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Kaldıgınız yerleri print screen yapıp ekleseniz daha rahat yardımcı olabiliriz

formanci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar ben yeni üyeyim , bir sorunum var bu oyunda...

3.Bölümde konrol merkezinde oyuna başladığımız zenci arkadaşla muhabbetten sonra irice bir yaratığı öldürüyorun ve asansörü aktive ediyoruz ( umaraım anlatabildim kaldığım yeri ) sonra asansöre biniyoruz. Asansörle inerken oyun donuyor yeniden yükledim oyunu ama çözemedim. Oyunun daha öncesinde hiç sorun yaşamamıştım. Çözümünü bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Sistem: Core 2 Duo işlemci , 2 gb ram, Point Of View Nvidia 8500 GT 1024 Mb , 300 gb hard disk

cenabet63

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Byler Cevrim içi olan arkadaslar dead spacede kolları birlestırme bölümnde napıcaz söleyebılırmıısn ?

????????????????????????? Arkadaslar Help Me :D

FillsMartin

Profesör
Reaksiyon puanı
15
google a ''Dead Space Tam Çözüm'' yazarsanız aradığınızı bulabilirsiniz, tek tek neler yapmanız gerektiği anlatılıyor orada

emre_feedback

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben dead space chapter-11 de kaldim ve geçemiyorum.küçük odanin içinde motoru test ettikten sonra ne yapmam gerekiyo?? Bileniniz varmi acaba??

Cloakengaged

Dekan
Reaksiyon puanı
145
rapchy ?? verdiğin başka bir kullanıcının 4 parta bölüp yüklediği video..
benim verdiğimden farklı..
benim verdiğim 3. partta zaten seninkide var..
video sonlarına bakınız..

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Ekledikten sonra izledim :)

Bende 7 veya 8. Chapter'da bırakmıştım yeniden baslasam iyi olacak , özlemişim.

yangın3455

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadslar Bende Trenden Atlama Bölümünde Kaldım E'ye Bs Dio Basıorm Olmuo Bln Warmı Acaba

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşim ben trenden atlarken e yi sürekli değil de bas-çek yaparak kullanmıştım umarım doğru hatırlıyorumdur. bende ıntıate by pass ta takıldım bilgin var mı acaba ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bölümün birinde by pass yapmamız gerekiyo yapılışı hakkında bilgisi olan ??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar d.s 3 oynuyorum ama örümcek bossunda kaldım :( 'F' tuşuna bas diyor ama yapmadığım kombinasyon kalmadı örümcek sürekli kurtuluyor.püf noktasını bilen var mı?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bu labaratuvar kapısını nasıl aktıg etcem e tusuna basıyorum ama kısa devre yapıyor.14 bolumde