Yardım Fifa 21 bir türlü gol atamıyorum

Bu konuyu okuyanlar

orhaninal99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bana bi allah rızası için YARDIM edin lütfen gözünüzü seveyim.Fifa 21 aldım 110 saat oynama sürem olmuş ama hala botlara gol atamıyorum nasıl atacağım bilmiyorum ne yaparsam yapayım hangi taktik talimat oyuncuyla oynarsam oynayayım gol atamıyorum bende mbappe var hiç oynayamıyorum botun oyuncuları her şutu gol atıyo ben topu şut noktasına kadar bile getiremiyorum bir türlü.Top bana gelince bot öyle bi kapanıyo ki ne pas atabiliyorum ne şut çekebiliyorum ne dönebiliyorum koşmak zaten imkansız her türlü topu alıyolar ama normal yürüyemiyorum da yine defansa 10 kişi birden kapanıyolar pas yolu olmuyo benim oyuncular zaten sürekli oldukları yerde duruyolar niye öyle anlamıyorum talimatlarda arkaya koşu yaptım yine duruyolar 99 pası olan oyuncum var forvetim kaçarken pas atıyorum bot o pası da kesiyor orta yapıyorum sadece bot vuruyor ne yaparsam yapayım olmuyor her gün 5 saat oynuyorum yine olmuyor sadece defans yapıyorum ve sıkıldım.GRKN fifa 21 izliyorum o adam takır takır atıyo oyuncuları kaçıyo sürekli boşluk buluyo pasları geçiyo benim hiçbiri olmuyo çıldırcam allah rızası için biri yardım etsin çok büyük dua edicem ya

Son mesajlar