Davetiye Takas

MoustiR

Öğrenci
3 Aralık 2012
15
0
0
BTN davetiyesi sadece Master kullanici gruplari gonderebiliyor. Oyle her babayigidin gonderebilecegi gibi birsey degil. WebNick Torrentleech istek bolumunde bahsetmis biraz, bende fikrimi beyan edeyim; davetiye isterken mantikli isteklerde bulunmali. Ornegin yukarda Hd-torrents karsiliginda arkadaslar AwesomeHD (..ki yalnizca VIP'ler davetiye gonderebiliyor), Sindirella, TVT gibi sitelerin davetiyelerini istemisler. Bu 1 erik veripte 3 kilo muz 2 kilo elma istemek gibi birsey. Sindirella sahibi biri %90 ihtimal HD-Torrents sahibidir. Esdeger ornekler verilmeli. Takas demiyorum. Istek yapin ama mesela AwesomeHD istiyorsan, PTP goster - BTN goster - HDWing goster. Bu sistemle, burda bu is yurumez.

WebNick

Profesör
18 Mart 2012
2,991
12
0
BTN davetiyesi sadece Master kullanici gruplari gonderebiliyor. Oyle her babayigidin gonderebilecegi gibi birsey degil. WebNick Torrentleech istek bolumunde bahsetmis biraz, bende fikrimi beyan edeyim; davetiye isterken mantikli isteklerde bulunmali. Ornegin yukarda Hd-torrents karsiliginda arkadaslar AwesomeHD (..ki yalnizca VIP'ler davetiye gonderebiliyor), Sindirella, TVT gibi sitelerin davetiyelerini istemisler. Bu 1 erik veripte 3 kilo muz 2 kilo elma istemek gibi birsey. Sindirella sahibi biri %90 ihtimal HD-Torrents sahibidir. Esdeger ornekler verilmeli. Takas demiyorum. Istek yapin ama mesela AwesomeHD istiyorsan, PTP goster - BTN goster - HDWing goster. Bu sistemle, burda bu is yurumez.

Bunu anlatamadım gitti millete. Böyle olunca bende bıraktım kendi haline insanları.

İnsanlar ya farkında değiller ya da bilerek böyle yapıyorlar. Tek taşla iki kuş hesabı işin biraz kurnazlığına kaçıyorlar.

mardok

Öğrenci
24 Mart 2013
16
1
0
elimde sınırlı süre için scc(sceneaccess) davetiye var hdwing ile takas etmek istiyorum

takası düşünenlerden hemen cevap bekliyorum zira davetiye süresi çok kısıtlı

TafLan

Öğrenci
19 Mayıs 2011
11
0
0
elimde Turk sitelerinin çogunun davetiyesi ve torrentleech davetiyesi var.
iptorrent ya da hd space ile takas edebilirim..

Ediz85

Öğrenci
28 Ekim 2012
35
0
6
scc davetiyesi icin elimdeki torrentleech davetiyesini degisebilirim.. degismek isteyenler pm atabilirler.

elturbo

Top-notch Сasual Dating - Living Women
Cezalı
8 Eylül 2009
41
0
6
Arena karşılığı Turktorrent verebilirimim. takas etmek isteyenlar pm atabilirler.

hypophysis

Öğrenci
18 Nisan 2013
2
0
0
saygıdeğer arkadaşlarım,
torrentleech davetiyesi arıyorum.

arena-tr, bitsoup ve bit-hdtv den davetiye veririm hepsinde ratiom 2 ve üzeri, sizi utandırmam..saygılar..

ibo3182

Asistan
8 Mart 2012
252
1
18
arkadaslar ben sitye uyeyim..şifremi unuttum 5 kere yanlış girince ıp banlandı..form doldurdum ama cevap gelmedi..giremiyorum siteye üye olan varsa yönetime msj atarsa iyi olur .teşekkürler

ibo3182

Asistan
8 Mart 2012
252
1
18
torrent cell==turk depo==türk torrent sitelerine davetiyem var.
Arena-tr davetiyesi istiyorum hesabım vardı ama yanlış şifre girince üst üste ıp ban yedim geri alamıyorum.davetiye takas etmek istiyenler pm yoluyla irtibata geçsinler..

nightmare1453

Öğrenci
14 Ağustos 2012
96
1
0
torrent cell==turk depo==türk torrent sitelerine davetiyem var.
Arena-tr davetiyesi istiyorum hesabım vardı ama yanlış şifre girince üst üste ıp ban yedim geri alamıyorum.davetiye takas etmek istiyenler pm yoluyla irtibata geçsinler..

ip ban yediyse modemi kapat aç ip değişir giriş yaparsın. o ip banlandı sonuçta üyeliğin değil. şifreni unuttuysanda şifreni sıfırla. he sabit ip kullanıyosan bilemicem.

ibo3182

Asistan
8 Mart 2012
252
1
18
ip yorrent davetiyesi ariyorum..

torrent cell -turkdepo -turktorrent -turknova davetiyem var.takas yapmak isteyenler pm ile ulassinlar..