Davetiye Takas

MoustiR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
BTN davetiyesi sadece Master kullanici gruplari gonderebiliyor. Oyle her babayigidin gonderebilecegi gibi birsey degil. WebNick Torrentleech istek bolumunde bahsetmis biraz, bende fikrimi beyan edeyim; davetiye isterken mantikli isteklerde bulunmali. Ornegin yukarda Hd-torrents karsiliginda arkadaslar AwesomeHD (..ki yalnizca VIP'ler davetiye gonderebiliyor), Sindirella, TVT gibi sitelerin davetiyelerini istemisler. Bu 1 erik veripte 3 kilo muz 2 kilo elma istemek gibi birsey. Sindirella sahibi biri %90 ihtimal HD-Torrents sahibidir. Esdeger ornekler verilmeli. Takas demiyorum. Istek yapin ama mesela AwesomeHD istiyorsan, PTP goster - BTN goster - HDWing goster. Bu sistemle, burda bu is yurumez.

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
BTN davetiyesi sadece Master kullanici gruplari gonderebiliyor. Oyle her babayigidin gonderebilecegi gibi birsey degil. WebNick Torrentleech istek bolumunde bahsetmis biraz, bende fikrimi beyan edeyim; davetiye isterken mantikli isteklerde bulunmali. Ornegin yukarda Hd-torrents karsiliginda arkadaslar AwesomeHD (..ki yalnizca VIP'ler davetiye gonderebiliyor), Sindirella, TVT gibi sitelerin davetiyelerini istemisler. Bu 1 erik veripte 3 kilo muz 2 kilo elma istemek gibi birsey. Sindirella sahibi biri %90 ihtimal HD-Torrents sahibidir. Esdeger ornekler verilmeli. Takas demiyorum. Istek yapin ama mesela AwesomeHD istiyorsan, PTP goster - BTN goster - HDWing goster. Bu sistemle, burda bu is yurumez.

Bunu anlatamadım gitti millete. Böyle olunca bende bıraktım kendi haline insanları.

İnsanlar ya farkında değiller ya da bilerek böyle yapıyorlar. Tek taşla iki kuş hesabı işin biraz kurnazlığına kaçıyorlar.

tekkraltesla

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
elimde arena-tr davetiyesi var turknova ile takas edebilirim pm atmaniz yeterlidir

the virüs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
elimde turknova ve torrentcell davetiyeleri var arena tr karşıklık herhangi birini verebilerim

redemeer1903

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
elimde 3 adet arena-tr davetiyesi vardır [h=3]leechturk ve turktorent ile takas edebilirim.[/h]

mardok

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
elimde sınırlı süre için scc(sceneaccess) davetiye var hdwing ile takas etmek istiyorum

takası düşünenlerden hemen cevap bekliyorum zira davetiye süresi çok kısıtlı

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
elimde sınırlı süre için scc(sceneaccess) davetiye var hdwing ile takas etmek istiyorum

takası düşünenlerden hemen cevap bekliyorum zira davetiye süresi çok kısıtlı

forumda kaçtane hdwing üyesi var ki, kaldı ki birde davetiyesi olsun. işin zor

Buura01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Elimde Türktorrent ve Türknova davetiyeleri vardır,LeechTurk ile takas edebilirim.

TafLan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
elimde Turk sitelerinin çogunun davetiyesi ve torrentleech davetiyesi var.
iptorrent ya da hd space ile takas edebilirim..

Ediz85

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
scc davetiyesi icin elimdeki torrentleech davetiyesini degisebilirim.. degismek isteyenler pm atabilirler.

elturbo

Top-notch Сasual Dating - Living Women
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Arena karşılığı Turktorrent verebilirimim. takas etmek isteyenlar pm atabilirler.

bz1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
elimde TürkNova davetiyesi var LeechTurk.Com değişmek isteyenler buyursun gelsin

sansursuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
elimde 3 tane hd-space davetiyesi var ilgilenen arkadaşlar özel mesaj ile ulaşabilir..

muratsahin2003

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
elinde fazladan r10 üyeliği olan varsa lütfen bana ulaşsın. ya da mailiyle birlikte satmak isteyen falan...

hypophysis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
saygıdeğer arkadaşlarım,
torrentleech davetiyesi arıyorum.

arena-tr, bitsoup ve bit-hdtv den davetiye veririm hepsinde ratiom 2 ve üzeri, sizi utandırmam..saygılar..

bindkzyzuc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
turknova,leechturk davetiye gönderene arena-tr üyeliği alınır . İlgilenen arkadaşlar pm atsın

cinemania285

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Leechturk karşılığında

Arena-tr,turknova,btrg,torrentday davetiyesi verebilirim.

ibo3182

Asistan
Reaksiyon puanı
1
arkadaslar ben sitye uyeyim..şifremi unuttum 5 kere yanlış girince ıp banlandı..form doldurdum ama cevap gelmedi..giremiyorum siteye üye olan varsa yönetime msj atarsa iyi olur .teşekkürler

ibo3182

Asistan
Reaksiyon puanı
1
torrent cell==turk depo==türk torrent sitelerine davetiyem var.
Arena-tr davetiyesi istiyorum hesabım vardı ama yanlış şifre girince üst üste ıp ban yedim geri alamıyorum.davetiye takas etmek istiyenler pm yoluyla irtibata geçsinler..

nightmare1453

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
torrent cell==turk depo==türk torrent sitelerine davetiyem var.
Arena-tr davetiyesi istiyorum hesabım vardı ama yanlış şifre girince üst üste ıp ban yedim geri alamıyorum.davetiye takas etmek istiyenler pm yoluyla irtibata geçsinler..

ip ban yediyse modemi kapat aç ip değişir giriş yaparsın. o ip banlandı sonuçta üyeliğin değil. şifreni unuttuysanda şifreni sıfırla. he sabit ip kullanıyosan bilemicem.

cyucel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Broken Stones davetiyesi arıyorum. Elinde olan bana ulaşabilir mi?

foksi01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
elimde turknova davetiyesi var leechturk ile takas etmek isteyen arkadaşlar?

ibo3182

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ip yorrent davetiyesi ariyorum..

torrent cell -turkdepo -turktorrent -turknova davetiyem var.takas yapmak isteyenler pm ile ulassinlar..