Davetiye sistemi hakkında önemli uyarı

Bu konuyu okuyanlar

Ay Parçası

Profesör
Reaksiyon puanı
27
benimde dün itibariyle 54 idi akşam birden bire 200 oluverdi şaşırdım valla sdn yönetimi çok cömert davranıyo bu aralar hayırdır inşallah:D

Sword.q

Profesör
Reaksiyon puanı
25
Isteyenlere benim dabetiyeleri verebilirim ama kendi adlarina kullanmak imkani olabilirse zira kimseyi davet etmeyi dusunmuyorum insanlarin sorumsuz davranislarinin cezasini biz odeyebiliyoruz bu sistemle o davetiyeleri babama bile gondermem

braveheart.fb

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Isteyenlere benim dabetiyeleri verebilirim ama kendi adlarina kullanmak imkani olabilirse zira kimseyi davet etmeyi dusunmuyorum insanlarin sorumsuz davranislarinin cezasini biz odeyebiliyoruz bu sistemle o davetiyeleri babama bile gondermem

Çok doğru.Bende şimdiye kadar kimseyi davet etmedim.Bu sistemde de davet etmeyi düşünmüyorum:thumbdown:

Reaksiyon puanı
188
Benim davetiye gönderdiğim kişi arıza çıkartırsa eğer ben de ceza yiyorum di mi?

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Aynen öyle :thumbup1:

Forumda huzursuzluk çıkarmaması lazım.

keyloger

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
235
Arkadaşlar, sistem yanlış anlaşılmasın, rahat rahat davetiyelerinizi gönderin, eğer kasti bir durum yoksa siz zarar görmezsiniz. Örneğin zorhak olaylarında, kişi zorhak'ım ben diyerek davetiye istemesine rağmen davetiye gönderildiği için davet edenler banlandı. Tabi hiç tanımadığınız insanlara yollamayın, eşe dosta komşuya arkadaşa yollayın adam bir süre forumda takıldıktan sonra bir suç işledi diye siz de suçlu konuma düşmezsiniz. Anlatabildim mi? :)

Ali TEMEL

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Davetiye sistemi çıkararak daha sonra davetiye yolladığımız kişiler forumda huzursuzluk çıkardığında kabağı bizim başımıza patlattıran yönetime teşekkürlerimi sunuyorum :) Davetiye sistemi çıktı ve biz suça teşvik ediliyoruz :D Benim tavsiyem kesinlikle hiç bir kimseye davetiye yollamayın.

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Yahu durup durup davetiye geliyor bana. 240 idi. 22 tane daha geldi. 262 oldu.

Hatta sistem bana mail yolladı al sana davetiye diye :w00t:

Valla SDN davetiye konusunda acayip derece de cömert davranıyor :)

Dear ,

We have allocated 22 invitations to your account.

You can send out invitations from here:
http://forum.shiftdelete.net/invites.php

Best Regards,
SDN Team

jonjon

Profesör
Reaksiyon puanı
54
66 ' dan 212 ' ye çıkmış ne zaman oldu bu yaw :)

1ruby1

Profesör
Reaksiyon puanı
37
benim de 200 olmuş :S bana da mail geldi anlamadım..

Pupilla

Dekan
Reaksiyon puanı
138
daha önce de belirtmiştim. süper modlardan biri olumlu demişti. davetiye sistemi yerine sdn belli zamanlarda üyelik açsa. mesala bu ayın 5-6-7. günleri açık. gelecek ayın 19-20-21. günleri açık olsa. her ay rastgele belirlense günler:) böyle diğer sitelerde de heyecan olur koş koş sdn üyelik açmış diye:D böylece gerçekten forumu takip eden kişiler üye olmuş olur. bu fikrim destek görürse bi konu açıp anket koyarım. oylama yaparız

keyloger

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
235
daha önce de belirtmiş süper modlardan biri olumlu demişti. davetiye sistemi yerine sdn belli zamanlarda üyelik açsa. mesala bu ayın 5-6-7. günleri açık. gelecek ayın 19-20-21. günleri açık olsa. her ay rastgele belirlense günler:) böyle diğer sitelerde de heyecan olur koş koş sdn üyelik açmış diye:D böylece gerçekten forumu takip eden kişiler üye olmuş olur. bu fikrim destek görürse bi konu açıp anket koyarım. oylama yaparız

Öneriniz olumlu görüldü arkadaşlar, anket açmanıza gerek yok. Üyelik çeşitli zamanlarda açılacaktır.

hüzün_

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
503
davetiyeler yükseliyor bonus aynı davetiyeler 213ten 250 ye çıktı.tamam iyi hoş da biri açıklasın neden ve neye göre çoğalıyor:)

Reaksiyon puanı
66
davetiye sayısı git gide artıyor 50 den 200 e çıktı. şimdide 250 olmuş:)
ama ben tek kullanmış değilim. davetiyeler küflendi:D

---------- saat 10:30 eklendi ---------- önceki mesaj saat 09:19 eklenmişti ----------

bir açıklama bekliyoruz.
şimdi de 250 den 260 oldu? bu davetiyeler galiba kendilerini klonlıyorlar:D

Zaman Efendisi

Asistan
Reaksiyon puanı
23
Davetiye sistemine şöyle bir özellik eklendi. Her 100 mesajda 1 davetiye hakkınız oluyor artık... Bunu sistem otomatik olarak belli aralıklar ile yapacak.

Altair

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Davetiye sistemine şöyle bir özellik eklendi. Her 100 mesajda 1 davetiye hakkınız oluyor artık... Bunu sistem otomatik olarak belli aralıklar ile yapacak.
O zaman bütün davetiyeler silinsin mesaj sayısına göre davetiyeler güncellensin.Şu an çok karıştı bu iş.Silbaştan yapmak gerek diye düşünüyorum.Hem az davetiye SDN nin kalitesini artırır

hayranim

Profesör
Reaksiyon puanı
32
daha önce de belirtmiştim. süper modlardan biri olumlu demişti. davetiye sistemi yerine sdn belli zamanlarda üyelik açsa. mesala bu ayın 5-6-7. günleri açık. gelecek ayın 19-20-21. günleri açık olsa. her ay rastgele belirlense günler:) böyle diğer sitelerde de heyecan olur koş koş sdn üyelik açmış diye:D böylece gerçekten forumu takip eden kişiler üye olmuş olur. bu fikrim destek görürse bi konu açıp anket koyarım. oylama yaparız

En son İnci saldırısında davetiye sistemi konulmuştu. O zaman bu durum geçici denilmişti. Ben ce davetiye sistemi tamamen kaldırılıp milli piyangoda olduğu gibi ayın 9 19 29 günleri gibi üyelik sistemi açılsa süper olur. Veya bunun gibi bir şey olabilir ancak davetiye sistemine ben tamamen karşıyım. Gereksiz bence. Şu an herhangi bir saldırı olmadığına göre ne gerek var. Herkes istediği gibi üye olabilsin. Zaten sayın modlarımız forumu hiç bir yerde görmediğim kadar sıkı kontrol altında tutuyorlar. Olumlu anlamda tabii. Yanlış yapan üyecikler uçurulur zaten. Biz de uçuşan üyeler bölüm başlığında güzel bomba nedenler görürüz. :wink:

Şaka bir yana gerçekten forumun böyle davetiye sistemine ihtiyacı varmı onu düşünmek gerekiyor bence. Ne kadar çok üye olursa forum o kadar renkli olur düşüncesindeyim. Saygılar.

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
hayranim dedi ki:
En son İnci saldırısında davetiye sistemi konulmuştu. O zaman bu durum geçici denilmişti. Ben ce davetiye sistemi tamamen kaldırılıp milli piyangoda olduğu gibi ayın 9 19 29 günleri gibi üyelik sistemi açılsa süper olur

Senden önce shadowknight nickli arkadaş önerdi bunu ve kabul edilmiş. Keyloger açıklamayı yaptı. Üstteki yorumlarda var.

keyloger dedi ki:
Öneriniz olumlu görüldü arkadaşlar, anket açmanıza gerek yok. Üyelik çeşitli zamanlarda açılacaktır.

hayranim

Profesör
Reaksiyon puanı
32
Davetiye sistemi tamamen kaldırılmıyor. Sadece belirli günlerde davetiyesiz üye olunabilecek. Ben öyle anladım tamamen davetiye sisteminin kaldırılmasından yanayım

Son mesajlar