Cübbeli Ahmet Hoca'nın seks kasedi!

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Cübbeli, kendisine ait olduğu iddia edilen uygunsuz görüntülerinin pazarlayanların yakalanmasını istediİsmailağa Cemaati'nin önemli isimlerinden Cübbeli Ahmet Hoca olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü, kendisine ait olduğu iddia edilen uygunsuz görüntülerinin pazarlanmaya çalışıldığını ifade ederek, sorumluların yakalanmasını istedi. Asayiş Şube Müdürlüğü'ne gelen Ahmet Mahmut Ünlü, şikayetçi olduğu konuyla ilgili ifade verdi.

Asayiş Şube Müdürlüğü'ne dün akşam saatlerinde koruması ile birlikte gelen Ahmet Mahmut Ünlü, şikayetiyle ilgili ifade verdi. Gasp Büro Amirliği'nde yaklaşık 2 saat kalan Ünlü'nün görüntüleri çektiği iddia edilen kişilerin bunları bazı televizyon kanallarına para karşılığı satmaya çalıştığını polise anlattığı öğrenildi.

Yetkililer, Cübbeli Ahmet Hoca olarak tanınan Ünlü'nün daha önceki şikayeti üzerine 2 kişinin gözaltına alınıp bilgisayarlarında inceleme yapıldığını belirtti. İnceleme sonucu bilgisayarlarından bu görüntülerin silindiği ortaya çıkan kişilerin serbest bırakıldığı öğrenildi. Polis şimdi söz konusu görüntülerin ilk kaynağına ulaşmak için soruşturma başlattı.

Habertürk
 

HapS

Profesör
link verinde izleyelim :D merak ettim ali kırca ile arasındaki performans farkını mukayese edip grafikli analizini yapacam :D
 

karcx

Profesör
Bu hocayla acayip uğraşıyorlar..Hocam san olanın güvenimiz tamdır...
İnşallah yapan hainler yakalanır vede gerçekler orataya çıkar...
 

topalsolucan

Rektör
çok ağır bir itham. aslı yoksa eğer burada, o yapmıştır, ondan beklenir gibi yorumlar yapanlar gidip kendisinden helallik almadan ölmesinler bence, bu çok zor olacağı için bence fevri davranmasın kimse.
 

TazzzY

Dekan
Emektar
Kim olursa Olsun Özel Hayatı bizi ilgilendirmez!

İster Siyasetçi İster Hoca olsun Gözümle görmeden yorum yapamam...
 

ashabulyemin

Profesör
Bu hocayla acayip uğraşıyorlar..Hocam san olanın güvenimiz tamdır...
İnşallah yapan hainler yakalanır vede gerçekler orataya çıkar...
Bazı şerler vardırki içlerinde hayır vardır farkedemeyiz.
jetski olayının ertesinde perşembe sohbeti vardı o aralar biraz azalan cemaat studyoyu doldurdu çevre evleride ne mahşeri bir kalabalıktı anlatamam
Şu anda isllam islami kanallarda !!!!tahrif edilerek sunuluyor işte hoca buna karşı ve hazmedilemeyende bu

Bu konuyu kontrol edecek mod kardeşimin dikkatine
Daha önce açılan ve çok kişi tarafından okunan yorumlanan konuya açıklık getirmesi amacıyla eklenmiştir.Videoda hocaefendinin bazı yönlerinide tanıma olanağını bulacağız


Cübbeli: En fazla öldürebilirsiniz VİDEOCübbeli Ahmet Hoca, ekranda isyan etti. Hakkında bazı gazetelerin karalama kampanyası düzenlendiğini savunan Cübbeli, canlı yayında 'ölümüne' meydan okudu. Cübbeli, 28 Şubat ve kaseti iddialarına da yanıt verdi.

Habertürk televizyonunda Yiğit Bulut'un sunduğu Sansürsüz programına konuk olan Cübbeli Ahmet Hoca, hakkında çıkan cinsel içerikli kaset iddialarına cevap verdi.

Hakkındaki 'kaset' iddialarıyle yeniden gündeme gelen Cübbeli Ahmet Hoca kendisi hakkında manşetten haber yapan Yeni Şafak gazetesini topa tuttu. Bir provokasyonla karşı karşıya olduğunu ifade eden Cübbeli, kendisi hakkında montaj yapmak suretiyle kaset hazırlayan bir grubu da hedef aldı. Cübbeli canlı yayında meydan okudu.

"İSPAT ETMEYEN Ş....SİZDİR"

Hakkında kapsamlı bir karalama kampanyası yürütüldüğünü iddia eden Cüppeli Hoca adresi olarak muhafazakar odakları gösterdi. 'Hürriyet, Milliyet de değil bunları yapan' diyen Cübbeli şöyle devam etti:

"Cumhuriyet bayramını istemişler" diyor. Vallahi öyle bir şey duymadım. Cumhuriyet bayramından başka bir merasim mi olur yaa! Resmi bayram. Bu kadar yalan olur mu? Karzavileri marzavileri istismar ediyorlar, milleti istismar ediyorlar. "Sakalı gelin çarşaflı gelin" diye mesaj çekiliyormuş. Bunu ispat etmeyen ş....sizdir. Benim telefonum belli, benim yanımdaki adamların telefonu belli. Bütün telefonlar dinleniyor, mesajlar takip ediliyor. Kim çekmiş bu mesajı yaa... Bu nasıl halka çarşaflı gelin sakallı gelin deriz yaa!

"28 ŞUBAT'IN EN BÜYÜK MAĞDURURYUM"
Benimle uğraşanlara şaşıyorum. Bir korumam mı var, silahım mı var.. Neler uydurdular.. Kaset varmış beni zorla televizyona çıkarıyorlarmış... Ben inandığımı konuşurum. Benim derin yerlerle ne alakam var! Bunlardan uzun yıllar çekmedik mi? 28 Şubat'ın en büyük mağdurlarından biriyim ama şimdi bunları konuşmanın gereği yok. Taraf Gazetesi geldi, '28 Şubat aleyhine röportaj yapacağız' dediler. Konuşmadım diye 'Zorba Cübeli' dediler.

"ASKERİN, POLİSİN ALEYHİNDE KONUŞMAM"
Ben niye askerin aleyhine konuşayım ki. Bir askerin yanlış yapması askeri temsil etmez. Bunlar yanlış şeyler. Askeriye çok önemli bir birimdir. Askeri yıprat, onu yıprat... Büyük iftiralara maruz kaldık. Ama o bir süreç. Mesela Yeni Şafak'ın yaptığı... Ara bir sor bakalım...

İftira kampanyası manşetten gidiyor. Bu iftiraları bıraksınlar. Ben hiçbir şeye alet olmadım. Kimsenin malzemesi olmadım. Hiçbir derin yerlerle irtibatım yok. Ben Allah için vatanımı, milletimi seviyorum. Bölünmeyi istemiyorum, federasyon mederasyon iki dil.. Öyle şeylere lüzum yok. Hepimiz Müslümanız. Hepimiz kardeşiz. Bizim Kürtler'den de çok dostumuz var.

"EN FAZLA BENİ ÖLDÜREBİLİRLER. DELİ ADAMIM. KÂR-ZARAR BAKMAM"
Ben söz veriyorum. Allah'ın izniyle sohbetlere devam edeceğim. Rey istemiyorum, para istemiyorum Allah için doğruları konuşmaya devam edeceğim. Ya bu fitneleri, iftiraları, kampanyaları durdururlar. Adam gibi gelirler dertlerini anlatırlar... Hodri meydan diyorum kimse gelsin buraya... Benim kimseyle şahsi düşmanlığım yok... Ben reddiyelerime devam edeceğim. Bunun sonu ne olur? Beni öldürürler... Zaten ben de bıktım, gitmek istiyorum. Öldürmek isteyen varsa da ecelim gelmeden beni öldürümezler...

Buradan bunu söylüyorum.. Bak ben çok deli bir adamımdır... Kar-zarara bakmam, çoluk-çocuk düşünmem... Kaybedecek hiçbir şeyim yok.. Bu vatanın bölünmemesi için, bu batıl görüşlerin rezil olması için, hakkın üstün olması için ben her yolda varım."

"ÇEKİL DİYORLAR ÇEKİLMEYECEĞİM"
Benim öyle derin odaklarla bir ilişkim, bir bağlantım falan yok. "Çekil" diyorlar aslında ama çekilmeyeceğim. Benim bir beklentim yok, para pul istemiyorum. Allah için doğruları anlatmaya devam edeceğim. Bakın burada söylüyorum. Ben deli bir adamım. Eğer böyle devam ederlerse ben de çıkıp isim isim anlatırım. Böyle bir kanala çıkıp da konuşmam basın toplantısı düzenlerim. Benim internet siteme daha önce 30-40 bin insan bağlanıyordu şimdi bu karalama başlayınca 550 bin bağlantı oluyor. Kimse inanmıyor bu iftiralara. Açık açık söylüyorum geri çekilmeyeceğim, bundan sonra ancak öldürürler beni.

"KALLEŞLİK"
Söz konusu kasetlerin montaj olduğunu kaydeden Cübbeli, "Kalleşlik var. Önüme gelip de sen iyi adam değilsin diyen yok. Tartışmayı bırak, özel ortamda gelen yok. Bu kadar şerefsiz, adi müptezel bir şey olabilir mi? Allah bunun cezasını dünyada da ahirette de verecek." dedi.

Hakkındaki "iftiraların" geri teptiğini, kendisine olan sevginin arttığını dile getiren Cübbeli, "Bu bir şahıs işi değil, organize güç olmadan bunlar yapılamaz" dedi.
Kendisine yönelik yeni komploların da düzenlenebileceğini söyleyen Cübbeli, "Ben bu doğruları söylemeye devam edersem, neymiş daha başka şeyler çıkaracaklarmış... Erkek erkeğe ilişki, birkaç kadınla ilişki... Biz savcılığa başvurumuzu yaptık. Gelen telefonlar ve haberlere göre... Kimin yaptığı çıkarsa o zaman bakalım onların hali ne olacak?" şeklinde konuştu.

TELEFON NUMARASINI VERDİ

Cübbeli programın sonunda kaset iddialarıyla ilgili bilgisi olanlara da bir çağrıda bulundu: "Gerçek bilgisi olanlar, 0535 468 39 80 bu numaradan bize Allah için bilgi verenler duamızı alırlar, bilip de söylemeyenler bedduasını alırlar..."
HABER 7-HABERTÜRK

[video]http://www.haber7.com/video-galeri.php?cID=8357[/video]

http://www.haber7.com/haber/20101228/Cubbeli-En-fazla-oldurebilirsiniz-VIDEO.php
 

karcx

Profesör
Hocam ALLAH yardımcın olsun...Sana olan güvenimiz tamdır...
ALLAH senin gibileri başımızdan eksik etmesin.
 

AliA

Ordinaryüs
Emektar
İğrenç tezgahın görüntüleri internete düştü.İsmailağa Cemaati'nin önde gelen isimlerinden 'Cübbeli Ahmet Hoca' lakaplı Mahmut Ahmet Ünlü, ocak ayında cemaate seslenerek "Montajlı iftira kasetlerinin" yayınlanabileceğini, kendisine inanmayanlara ise hakkını helal etmeyeceğini söylemişti.

Cübbeli Ahmet Hocanın korktuğu dün başına geldi. Bazı internet siteleri rezil bir kaset yayınladı. Kasetin yayına verilmesinden kısa bir süre sonra ilk defa ve sadece haberevet'e konuşan Cübbeli Ahmet Hoca pis bir komplo ile karşı karşıya kaldığını dile getirdi. Cübbeli Ahmet Hoca'ya verdiğimiz sözden dolayı görüşmeyi yazılı olarak haberleştirmiyor, ses kaydını yayınlamakla yetiniyoruz.

[video=dailymotion;xggyf1]http://www.dailymotion.com/video/xggyf1_cubbeli-ahmet-hoca-haber-evet-e-konuytu_news#from=embed[/video]

Haber Evet
 

brainiac

Doçent
iftiraya ınanmakla kalmayıp bırde dalga gecıyorsunuzya hatta ve hatta kul hakkınnın ne demek olduğunu bılmeden çocukluk yapıyorsunuz ya hepınız o adamdan helallık ıstemek zorunda kalacaksınız bedduaların hedefı olacaksınız
 

NikeSteeL

Dekan
Yapmıştır ya da yapmamıştır demeyeceğim...

Bunu Allah bilir...

Ama bizi ilgilendiren noktayı kaçırıyoruz sanki...

Eğer Böyle bir görüntü var ise bunun sonucu ne olur?

İşte önemli olan soru bu?

Mesela Deniz Baykal'ın videosu CHP ye yeni bir şekil vermek için çıkarılmadı mı? CHP Yönetim Kadrosu 1 yıl geçmeden tamamen değişti... CHP nin politikalrı da gözlemlendiği kadarıyla değişiyor... Video Hedefine Ulaştı...


Peki Ahmet Hoca'nın Videosu ile ulaşılmak istenen hedef nedir?

Benim kendi yorumum...

Yaşı Müsait olanlar hatırlarla...

28 Şubat döneminde Ali Kalkancı Müslüm Gündüz Fadime Şahin üçlüsünü...

Bunlardan Ali Kalkancı Eroin satıcısı dinle alakası olmayan biri çıktı...

Fadime Şahin'in telekız olduğu ortaya çıktı...

O Dönem Medyada bunlar üzerinden yapılan yayınlar ile 28 Şubat Dönemi oluşturuldu... Refah Yol Hükümeti Post Modern Darbe ili yıkıldı...

Halkın İslami Cemaatlere karşı tavrı değişti hatta sertleşti...

Kimseyle derdi işi olmayan kendi içine kapalı İslami Gruplar dahi töhmet altında bırakıldı...

Bugün yine Ahmet Hoca üzerinden bu şekilde İslami Hassasiyeti olan gruplara karşı halk nezdinde bir karalama kampanyası yapılabileceği en büyük ihtimaldir... Hatta 2011 Seçimleri yaklaşırken bunlar artarak Seçimlerde Bunun Sonuçlarını almaya çalışabilirler...

Aynı şekilde Anadolu'daki dindar kesimler zor durumda bırakılabilir...

Demek istediğim şu...

Olayın MAGAZİN TARAFINI Bırakalım...

Böyle bir olayın Kime Zarar Verip Kime Fayda Sağlayacağını görmeye çalışalım...

Bu işten Çıkar Umanlar kim?

Halkı hangi şekilde manipüle edecekler?..

Biz bunlara karşı uyanık olalım...

Yoksa Falanca şunu yapmış Filanca bunu yapmış bize ne?

Sen Kendi Yorumum Demişsin Elbruz46 Ama Haberi İlk Okuduğumda da 3 Aşağı 5 Yukarı Aynı Düşünmüşüz!

Aynı Zamanda Benimde Yorumum...
 

Ali TEMEL

Profesör
Görüntüler montaj diyor. Eğer gerçek olsaydı şimdiye çoktannn yayınlanmıştı diye düşünüyorum.
 

HapS

Profesör
henüz izlemedim ama izleyenlerin yorumları şöyle montaj olması imkansız ışıklar ve gölgeler kusursuz yüzü ayen beyan görünüyor gibi yorumlar var ama inşallah montajdır inşallah iftiradır bu kadar sevilen bir insanın böyle birden bire karalanmasına kimsenin gönlü razı değil bizim insanımız sevdiği kişilikleri süper kahramanları sever gibi seviyor öyle sahipleniyor
 

Majeste

Profesör
Darwinizmi dedilleriyle yıkmış[sevenleri ile birlikte başarmıştırhttp://www.cubbeliahmethoca.tv/

Hahaha :D

Birincisi Darwinizm ne biliyor musun? :D
İkincisi "delil"den anladığın şey ne? :D
Üçüncüsü bir şeyi "yıkmak" için karşılığında ne tarz bulgular verilmelidir? :D

Sevenleri peşinden koştu, kitabını aldı. Programındaki kızlar, "inşallah", "maşallah" saydırdı. Böyle mi başardı yani? :D
 

ecz_ecz_

Öğrenci
nasıl bir insan olduğu konusunda çok bir fikrim yoktu ama o talihsiz videoyu izlememiş olsaydım keşke....
facebooktan izledim videoyu...montaj değildi...ilk önce animasyon tarzı birşey zannettim ama ama ama :((((

diyorum ya keşke bana kısmet olmasaydı o görüntüler...tek kelimeyle iğrençti iğrenççç!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

jungeman

Profesör
Ahmet filmini izlemem demiştim. Ama yapamadım. İzledim. Oyunculuk 0 abi sende kabul et bunu bi.

Pozisyon zenginliği 0.

Çekim kalitesi düşük.

Konu mankeni güzel değil.

Ortam güzel değil.

Sakal fantazisini hiç sevmedim.

Yani amatör çekiyosun diye bu kadar da amatörce çekmemeliydin. ( yanlış anlama filmden bahsediyorum )

Erkeklerle de filmin çıkabilirmiş kendin söylemiştin.

Bence öekim ekibini komple değiştir.

Sana puanım 9 kankam. O yeee meen
 

ashabulyemin

Profesör
News isimli kardeşimiz bunu ö.m ile sormuş ama mesaj alımına kapalı ulaşamadım cevabımı burada yayınlıyorum

news dedi ki:
cübbeli hocanın videosu bugün internete düşmüş. bir haber sitesinden öğrendim. zaten bir site de alenen yayınlıyor. herhalde ismailağa cemaatindensiniz ne diyorsunuz
http://www.cubbeliahmethoca.tv/basi...-ile-ilgili-perembe-sohbetindeki-konumas.html


http://www.cubbeliahmethoca.tv/basi...lgili-mustafa-oezimekler-hocann-acklamas.html
hocaefendimiz gerekli cevabı vermiştir bizler tasavvuf ehliyiz eğer büyüğümüz cevap vermişse edeptendir cevap verilmez selam ve dua ile

http://www.cubbeliahmethoca.tv/basin/428-oeneml-duyuru.html

http://www.cubbeliahmethoca.tv/basin/427-oeneml-duyuru.html
 

SDN Son Haberler

Son mesajlar

Üst