Cübbeli Ahmet Hoca'nın seks kasedi!

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Ocak ayında “Benim de montajlı iftira kasetlerim çıkabilir” diyen Cübbeli Ahmet Hoca’nın korktuğu başına geldi.Cübbeli Ahmet Hoca’ya ait olduğu iddia edilen ‘belaltı’ görüntüler ortaya çıktı. İsmailağa Cemaati’nin önde gelen isimlerinden ‘Cübbeli Ahmet Hoca’ lakaplı Mahmut Ahmet Ünlü, ocak ayında cemaate seslenerek “Montajlı iftira kasetlerinin” yayınlanabileceğini, şaşırmamalarını, kendisine inanmayanlara ise hakkını helal etmeyeceğini söylemişti. Cübbeli, yaklaşık 11 ay sonra korktuğuna uğradı. HABERTÜRK Gazetesi’ni dün akşam saatlerinde arayan ve kimliğini gizli tutan bir kişi, elinde Cübbeli Ahmet Hoca’ya ait olduğunu iddia ettiği belgeler olduğunu belirterek, kendisiyle konuşan muhabirimizden randevu istedi.

GÖRÜNTÜYÜ SATMAK İSTEDİ

Telefonda konuşamayacağını söyleyen kişi, yüz yüze bilgi vermek istediğini belirtti. Saat 22.30’da Gaziosmanpaşa Gazi Mahallesi’ne giden muhabirimizin otomobiline iki kişi bindi. Sakallı ve gözlüklü şahıs, hemen yanında getirdiği dizüstü bilgisayarı açarak elinde Cübbeli Ahmet Hoca’nın üç ayrı kadınla çıplak vaziyette çekilen görüntülerinin olduğunu söyledi. Düzgün diksiyonuyla dikkat çeken şahıs, daha sonra “Varan1” şeklinde yazıyla başlayan ve Cübbeli Ahmet Hoca’nın bir kadınla çıplak vaziyette gizli kamerayla çekildiğini söylediği görüntüyü izletti. Ardından söz konusu görüntüleri satmaya kalkıştı. Muhabirimiz, etik olarak hemen teklifi reddetti.

Habertürk


Cübbeli, kendisine ait olduğu iddia edilen uygunsuz görüntülerinin pazarlayanların yakalanmasını istediİsmailağa Cemaati'nin önemli isimlerinden Cübbeli Ahmet Hoca olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü, kendisine ait olduğu iddia edilen uygunsuz görüntülerinin pazarlanmaya çalışıldığını ifade ederek, sorumluların yakalanmasını istedi. Asayiş Şube Müdürlüğü'ne gelen Ahmet Mahmut Ünlü, şikayetçi olduğu konuyla ilgili ifade verdi.

Asayiş Şube Müdürlüğü'ne dün akşam saatlerinde koruması ile birlikte gelen Ahmet Mahmut Ünlü, şikayetiyle ilgili ifade verdi. Gasp Büro Amirliği'nde yaklaşık 2 saat kalan Ünlü'nün görüntüleri çektiği iddia edilen kişilerin bunları bazı televizyon kanallarına para karşılığı satmaya çalıştığını polise anlattığı öğrenildi.

Yetkililer, Cübbeli Ahmet Hoca olarak tanınan Ünlü'nün daha önceki şikayeti üzerine 2 kişinin gözaltına alınıp bilgisayarlarında inceleme yapıldığını belirtti. İnceleme sonucu bilgisayarlarından bu görüntülerin silindiği ortaya çıkan kişilerin serbest bırakıldığı öğrenildi. Polis şimdi söz konusu görüntülerin ilk kaynağına ulaşmak için soruşturma başlattı.

Habertürk


İğrenç tezgahın görüntüleri internete düştü.İsmailağa Cemaati'nin önde gelen isimlerinden 'Cübbeli Ahmet Hoca' lakaplı Mahmut Ahmet Ünlü, ocak ayında cemaate seslenerek "Montajlı iftira kasetlerinin" yayınlanabileceğini, kendisine inanmayanlara ise hakkını helal etmeyeceğini söylemişti.

Cübbeli Ahmet Hocanın korktuğu dün başına geldi. Bazı internet siteleri rezil bir kaset yayınladı. Kasetin yayına verilmesinden kısa bir süre sonra ilk defa ve sadece haberevet'e konuşan Cübbeli Ahmet Hoca pis bir komplo ile karşı karşıya kaldığını dile getirdi. Cübbeli Ahmet Hoca'ya verdiğimiz sözden dolayı görüşmeyi yazılı olarak haberleştirmiyor, ses kaydını yayınlamakla yetiniyoruz.

[video=dailymotion;xggyf1]http://www.dailymotion.com/video/xggyf1_cubbeli-ahmet-hoca-haber-evet-e-konuytu_news#from=embed[/video]

Haber Evet
 

shadow2

Profesör
şöhret afettir derler. boşuna değil.
haram işlememek haram olan şeylerden uzak durmakla olur. haramın etrafında bulunursa insan adı hoca olsun,şeyh olsun farketmez illa birgün içine düşer yada en azından kokusu bulaşır.
hacaya geçmiş olsun yaptıysa bol bol tevbe etsin yapmadıysa da iftira en yakın zamanda gün ışığına çıksın inşallah.
 

ilahiyatci

Doçent
sağlam bir sap olmadığı belliydi bu adamın. fethullah gülen'e alternatif olarak gösterilmeye çalışıldı alternatif derin devlet tarafından. adamın işi gücü mehdi gelecek mesih gidecek. ne olacaktı başka. yakayı bir defa kaptırmış ergenekona. bakalım nasıl kurtaracak.
 

mperk

Profesör
Belli ki iftira

Eğer ki iftira değil ise er geç çıkacaktır görüntüler. (BKZ: Deniz baykal )

Yaptıysa günahı kendi boynuna yapmadıysa da iftira atanın vay haline!
 
sağlam bir sap olmadığı belliydi bu adamın. fethullah gülen'e alternatif olarak gösterilmeye çalışıldı alternatif derin devlet tarafından. adamın işi gücü mehdi gelecek mesih gidecek. ne olacaktı başka. yakayı bir defa kaptırmış ergenekona. bakalım nasıl kurtaracak.

hepsi ajan la bunların fetoda buda:p Bari buna hoca demeyin ya.
 

forumstar

Asistan
Etik değil” diye haberi satın almıyorsun ama haberini yapıyorsun, bu nasıl bir etik anlayışı?

aynen, yinede akillarda iz birakiyor

---------- Post added at 19:52 ---------- Previous post was at 19:46 ----------

hepsi ajan la bunların fetoda buda:p Bari buna hoca demeyin ya.

kitlelerin saygi gösterdigi kisilere, saygi duymasak bile, lakab takmaylim(lütfen),en azindan yaslarindan dolayi, bu sizinde kalitenizi gösterir. ve sizinde saygi gösterdiginiz kisilere sagi gösterilmesini saglar!
 

Demnesia

Profesör
Çamur at izi kalsın... Bu dünyanın üstü varsa altıda var, Allah kuranda açıkca iftira atanların bu dünyada da öbür dünyada cezasız kalmıyacağını belirtiyor.
 

mperk

Profesör
9 numaralı mesajımdaki gülücük kaldırılsın deniz baykal yazıcaktım ! Saçma bi görüntü olmuş ..
 

tun@h@n

Doçent
eğer doğruysa,fazla sürmez ortaya çıkar. temennim,inşallah gerçekten böyle bir görüntü yoktur.
 

surmelim37

Profesör
Kimse olayın gerçek veya iftira olmadığını bilmeden kesin yapmıştır gibi veya bu nebiçim hocadır diye yorum yapmasın ülkemizde biliyoruz birileri bi yükseliş gösterdiği an onun o yükselişinden rahatsız olanlar ve gündemi değiştirmek istiyenler böyle bir "iftira" bu tür şeyler ülkemizde ilk değil sonda olmayacak.
 

SDN Son Haberler

Son mesajlar

Üst