Haber CS2 Açık Betaya Yayınlandı!

Martin Archimbaud

Profesör
Reaksiyon puanı
3,677
An itibariyle CS:GO kitlesinin neredeyse hepsine CS2 düştü. Oyun içi rankınızın açık olması ve seçkin olması lazım diye biliyorum. Ayrıca 26GB gibi bir güncellemesi varmış. Güncellemeyi aktifleştirmek için öncelikle normal oyuna girip ondan sonra karşınıza çıkan pencereden kaydol demeniz gerekli. Bazı kişilere de çıkmadı, misal bana. Rekabetçi rankım açık değildi, belki de ondandır. Sizde durumlar nasıl? Düşenler oynasın biz de izleyelim. ?

Martin Archimbaud

Profesör
Reaksiyon puanı
3,677
Sabah kalktım haberi gördüm, bir heyecanla bilgisayarı açıp CS'ye girdim, öyle bir hayal kırıklığı yaşadım ki. :D Kesinlikle unranked olduğum için çıkmadı, rank kasmaya vaktim olmadığı için attığım her maçı unranked atıyordum. Keşke rankımı silver bile olsa açsaydım. Şimdi rank açayım, belki sonradan gelir.

İsimyok08

Profesör
Reaksiyon puanı
6,110
Garibanın yüzü gülür mü

Adsız.png

Martin Archimbaud

Profesör
Reaksiyon puanı
3,677
Counter Strike 2'de üçüncü DM'yi attım ve gerçekten çok beğendim. İnsanlar gecikme problemi falan yaşamış, bende bir sıkıntı olmadı oyun yağ gibi akıyor. FPS olarak Ryzen 5 5600 kullanıyorum ve FPS 150-260 civarlarında geziniyor. 1024x768 low ayarlar, yani eski CS:GO ayarlarım. Zamanla optimizasyon daha çok düzeltilir. Yani şimdilik benden geçer not aldı. :)

Son düzenleme: