Haber CS2 Tam Çıkış Yaptı! Artık Herkes İndirebilir!

Martin Archimbaud

Profesör
Emektar
13 Ağustos 2019
3,538
3
4,017
358
Counter-Strike-2-Cikti-Artik-Indirip-Oynayabilirsiniz-1140x641.jpg


Beklenen Gün Geldi: Counter-Strike 2 Çıktı!
Geçtiğimiz hafta içerisinde CS2 X hesabı üzerinden yapılan paylaşım sonrasında, yeni Counter-Strike oyununun olası bir şekilde bu hafta çıkması için bekleyişe geçmiştik. Sonunda da tahmin edilen oldu ve aylar süren sınırlı test aşamasının ardından, Counter-Strike 2 çıktı ve tahminler de boşa çıkmamış oldu.


DOTA 2 ve Half-Life: Alyx dahil diğer Valve oyunlarında olduğu gibi Source Engine 2 ile çalışan oyun, Counter-Strike: Global Offensive için bir devam oyunundan ziyade ücretsiz büyük bir güncelleme niteliği taşıyor.

Görsel anlamda göze daha hoş görünmesinin yanı sıra, gerçekçi materyaller, ışıklandırma ve yansımalar oluşturan fizik tabanlı sahneleme sistemi dahil Source 2 ışıklandırması kullanan bir dizi haritanın geliştirildiğini ve çoğunun da yeniden tasarlandığını, detaylı yeni hareket ve vuruş mekaniklerinin ve etkileyici su efektleri getirildiğini söyleyelim.

Bunların dışında, oyun yeni duman efekti ile de geliyor. Duman Bombaları artık çevre ile etkileşime giren dinamik hacimsel objeler olacak. Işığa, silah ateşine ve patlamalara reaksiyon gösterecek iken, duman bulutunun biçimi de kurşunlardan ve el bombalarından etkilenebilecek.

Aşağıdan ulaşabileceğiniz Steam sayfası üzerinden oyunu ücretsiz olarak indirebiliyor iken, 394.95 TL karşılığında da Seçkin Durumu Yükseltmesi de olabiliyorsunuz. Yükseltmeyi yaptığınızda, sadece sizin gibi Seçkin Durumu Yükseltmesi yapmış olan oyuncular ile karşılaşacak iken özel ögeler, öge düşürmeleri ve silah kasaları gibi avantajlar da sunuluyor.


Turuncu Levye
 
Üst