Haber CS:GO Source 2 Sonunda Geliyor!

Bu konuyu okuyanlar

irsuya

beyond negative diff
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,903
Screenshot_126.png

Yeni oyun olarak gelmemesi, mevcut oyunun üzerine patch olarak eklenmesi sevindirici.

irsuya

beyond negative diff
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,903
Sistem gereksinimlerinde bir değişiklik olacak mı acaba?
Muhtemelen şöyle olacak;

Bayağı eski sistemlerde, 768p'de bile 30-40 FPS oynayanların performansı epey düşecek, GTX 750 Ti - 920MX gibi rahat 144+ FPS oynatabilen sistemlerde ise performansta çok değişiklik olmayacak.

Source 2, GPU'ya yük bindiren bir oyun motoru, bunu da göz önünde bulundurmak lazım.

eren_e

If you fell down yesterday, stand up today
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,316
Ayrı bir oyun mu yoksa güncelleme mi olacak?

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,293
Muhtemelen şöyle olacak;

Bayağı eski sistemlerde, 768p'de bile 30-40 FPS oynayanların performansı epey düşecek, GTX 750 Ti - 920MX gibi rahat 144+ FPS oynatabilen sistemlerde ise performansta çok değişiklik olmayacak.

Source 2, GPU'ya yük bindiren bir oyun motoru, bunu da göz önünde bulundurmak lazım.
Valve'ın oyuncu kaybetmemek için elinden gelen en iyi optimizasyonu yapacağını düşünüyorum ancak belli olmaz. ?

Abel Tesfaye

Star Platinum: THE WORLD
Reaksiyon puanı
127
Muhtemelen şöyle olacak;

Bunu söyleyene kadar o kadar mutluydum ki. Csyi aşırı şekilde oynayan biriyim ama bu güncelleme den sonra bilgisayarım asla kaldırmaz. Zaten bilgisayarım ofis bilgisayarı. Gpu anakart üzerinde. Güncelleme müthiş birşey ama benim sistemim için hiç iyi değil bayağı üzüldüm. Artık cs 1.6 ve source devam edeceğiz yapacak birşey yok.

irsuya

beyond negative diff
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,903
Bunu söyleyene kadar o kadar mutluydum ki. Csyi aşırı şekilde oynayan biriyim ama bu güncelleme den sonra bilgisayarım asla kaldırmaz. Zaten bilgisayarım ofis bilgisayarı. Gpu anakart üzerinde. Güncelleme müthiş birşey ama benim sistemim için hiç iyi değil bayağı üzüldüm. Artık cs 1.6 ve source devam edeceğiz yapacak birşey yok.
Sistem özelliklerin nedir?

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,487
IMG_20230322_205952.jpg

İlk tepkim bu oldu. Şuan müsait değilim ama müsait olunca burada uzun uzun yorumumu yapacağım. Çok endişelendiğim bazı noktalar var.

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,260
Beklediğim gibi olmamış. Tek beğendiğim sisin bomba ve mermilere tepki vermesi oldu. Onun dışında bi değişiklik göremedim tick dışında

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,613
Hileler önlenmediği rank sistemi ve maç eşleştirmeleri düzelmediği sürece kıytırık görsel iyileştirme ve tick artışı valorant yarışında pekte bi etki yaratmaz. Senelerdir CS oyuncuları olarak bas bas bağırdık. Umarım oyun tamamıyla düzelir çünkü CSGO dan aldığım tadı Valoranttan katiyen alamıyorum. Bi aralar mirage mapindeki tüm smoke taktiklerini biliyordum o günlere dönmek isterim

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,293
Hileler önlenmediği rank sistemi ve maç eşleştirmeleri düzelmediği sürece kıytırık görsel iyileştirme ve tick artışı valorant yarışında pekte bi etki yaratmaz. Senelerdir CS oyuncuları olarak bas bas bağırdık. Umarım oyun tamamıyla düzelir çünkü CSGO dan aldığım tadı Valoranttan katiyen alamıyorum. Bi aralar mirage mapindeki tüm smoke taktiklerini biliyordum o günlere dönmek isterim
Daha çok yenilik gelecektir ancak erken duyuru yapmaları şahsen benide üzdü halihazırda olan beklentiyi sönük bir şekilde patlattılar gibi oldu.

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,613
Daha çok yenilik gelecektir ancak erken duyuru yapmaları şahsen benide üzdü halihazırda olan beklentiyi sönük bir şekilde patlattılar gibi oldu.
Ben pandemiden beri source 2 nin elbet bir gün geleceğini biliyordum ama geleceği zaman çok büyük çoşku yaratır sanmıştım pekte öyle olmadı kimse hypelanmadı beklediğim kadar. Umarım bu paylaşılan videolar fragman gibi bir şeydir asıl olay yayınlanınca patlarda ortalık şenlenir yoksa herkes denemek bakmak için girer oyuna 1-2 el atar çıkar

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,260
Acaba skin ve kasalar değerlenir mi

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,613
Acaba skin ve kasalar değerlenir mi
Fiyatları kökten değiştireceklerini sanmam elinizde kasa skin varsa çok beklentiye girmeyin bence anca yeni gelen kasa ve skinlere bağlı olarak ufak tefek düzenlemeler olur sonuçta oyuncularında satış yaptığı bir market var onuda toptan büyük değişikliğe uğratmak gereksiz olur. Yatırım tavsiyesi değildir

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,260
Fiyatları kökten değiştireceklerini sanmam elinizde kasa skin varsa çok beklentiye girmeyin bence anca yeni gelen kasa ve skinlere bağlı olarak ufak tefek düzenlemeler olur sonuçta oyuncularında satış yaptığı bir market var onuda toptan büyük değişikliğe uğratmak gereksiz olur. Yatırım tavsiyesi değildir
Valve fiyata dokunmuyor ki zaten fiyat yine kullanıcılara bağlı. Çok fazla oyuncuyu kendine çekeceğinden topluluk pazarındaki kullanıcı sayısı da artar ve fiyatlar da artar diye düşünüyorum ben

Abel Tesfaye

Star Platinum: THE WORLD
Reaksiyon puanı
127
Sistem özelliklerin nedir?
i3-8100, 8 gb RAM, intel uhd 630, 240 gb ssd, 1 tb hdd (buraya kurulu) söylememi istediğin başka birşey varsa söyleyebilirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekli dosyayı görüntüle 180744
İlk tepkim bu oldu. Şuan müsait değilim ama müsait olunca burada uzun uzun yorumumu yapacağım. Çok endişelendiğim bazı noktalar var.
hocam yenisini çıkarmaları daha iyi olmaz mı? csgoya güncelleme olarak çıkarmaları kitlenin azalmamasından dolayı mı istiyorsun? benim sistem zaten anca idare ediyor csyi yeni oyun çıkarsalar benim işime gelir :D