cs 1.6 ses var görüntü yok

Bu konuyu okuyanlar

bahadiroz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
cs 1.6 yı indiriyorum herşey normal açılıyor sonra bi bakıyorum menüdeki yazılar yok sonra rastgele tıklıyorum bi yerlere oyuna giriyor sonra silah sesleri felan duyuyorum ama ekran gelmiyor menü görüntüsü halen karşımda duruyor ve bu indirdiğim tüm sitelerde aynı (bu arada cs duragi.com dan indirdim)..............- birde sizden ricam cs 1.6 yı half life ile birlikte olmayan bir versiyonunun indirme linkini verebilirmisiniz (steam olmasın)-

bahadiroz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
(Korsan değil bu sanırım ?)
üzgğnğm internetim yavaş o yuzden tarayıcı tabanlı oyunlarda ping sorunu yaşıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben aslında crack li, içinde hl launcher olmayan bir cs istiyordum.tamam korsan oyun olabilir ama gnümüzde steam a para veremeyen insanlar var ben zevk amaçlı oynuyorum botlara karşı yani steam da galiba cs 1.6 18 tl civarlarındaydı zaten alabilecek olsam emin olun steamdan alırdım hem pc im kötü steam kasıyor ani fps düşüşleri,cpu kullanımı %100 gibi sorunlar oluyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

arkadaşlar ilginiz alakanız için teşekkür ederim bir siteden oyunu buldum indirdim sonra tam ekranda sorun yaşadım sonra "regedit" yolu ile oyunun "settings" kısmına girerek 0 windowed başlatması için 0 değerini 1 e çektim oldu tekrardan çok sağolun

tam olarak böyle
Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleme: