Cs 1.6 Online İnternet Server List Sorunu Var Yardım Edin

Bu konuyu okuyanlar

BuGRaHaN_1989

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Bende Windows 7 Kullanıyorum Ve Bende Half Life,Cs 1.6 v7 Ve v23 Patch Yüklü Bunları Yükledim Ve Ardıkdan SXE Injected v13.3 (Fix1) Bunlar Yüklü Ama Arkadaşlar Ben Cs 1.6 Oyununa Giriyorum Ondan Sonra Server Tıklıyorum Ardından Internet'e Tıklıyorum Resimde Gördüğünüz Sorun Çıkıyor Eskiden Deniyordum Internet Yazan Yerde 200'den Fazla Haritada Oynayan Kişiler Çıkıyordu Ama Şimdi Resimde Gördüğünüz Sorun Çıkıyor Lütfen Yardım Edin Bana...Bekliyorum Mesajlarınızı Arkadaşlar.....

adszvg.jpg

iZozzy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar Bende Windows 7 Kullanıyorum Ve Bende Half Life,Cs 1.6 v7 Ve v23 Patch Yüklü Bunları Yükledim Ve Ardıkdan SXE Injected v13.3 (Fix1) Bunlar Yüklü Ama Arkadaşlar Ben Cs 1.6 Oyununa Giriyorum Ondan Sonra Server Tıklıyorum Ardından Internet'e Tıklıyorum Resimde Gördüğünüz Sorun Çıkıyor Eskiden Deniyordum Internet Yazan Yerde 200'den Fazla Haritada Oynayan Kişiler Çıkıyordu Ama Şimdi Resimde Gördüğünüz Sorun Çıkıyor Lütfen Yardım Edin Bana...Bekliyorum Mesajlarınızı Arkadaşlar.....

adszvg.jpg

​Server sağlayıcılardan " Serverlist " indirip oyun klasörünün (C:\Program Files\valve\platform) içine atman lazım.

Örnek olarak; Mygamearea Ayrıca mygamearea exe olarak serverlist yayınlıyor kendi direk olarak bu klasörün içine serverlist'i atıyor.

Bu işlemden sonra Favorites kısmından serverlere ulaşabilirsin.

BuGRaHaN_1989

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
​Server sağlayıcılardan " Serverlist " indirip oyun klasörünün (C:\Program Files\valve\platform) içine atman lazım.

Örnek olarak; Mygamearea Ayrıca mygamearea exe olarak serverlist yayınlıyor kendi direk olarak bu klasörün içine serverlist'i atıyor.

Bu işlemden sonra Favorites kısmından serverlere ulaşabilirsin.

Biliyorum bu dediğini ama ben internet yazan yerdekilere girmek istiyorum bunun için sizlerden yardım istiyorum arkadaşlar lütfen yardım edin ben windows 7 kullanıyorum ama bu internet yazan yerin dolmasını istiyorum bunun için lütfen yardım edin arkadaşlar bekliyorum yardımınızı....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşım aynı sorun bendede var sxe yoksa bir dene :/ ama ben sxe den bi şey anlamam :/

Son mesajlar