CryEngine 3 Büyülüyor!

Akhun Aktosun

Profesör
Reaksiyon puanı
40
CryTek'in üzerinde çalıştığı yeni grafik motoru CryEngine 3, etkileşim videosu ile karşınızda. Belli ki CryTek yine aklımızı başımızdan almak için uğraşıyor.

Başarılı ama yüksek sistem isteyen CryEngine 2'nin, bir sonraki sürümü olan CryEngine 3, demo görüntüleriyle adından söz ettiriyor. CryTek'in yayınladığı bu yeni videoda, CryEngine 3'ün etkileşim teknolojisini görüyorsunuz. Yüz modellemeleri gayet başarılı. Yeni teknoloji grafik kartları ve barındırdıkları yonga setleri sayesinde, geniş açık alanlarda gerçekçilik ve zenginlik en üst düzeyde bulunuyor.

[SDNTV]http://video.shiftdelete.net/y/CryEngine_3_-_Beauty_Speed_Interaction_trailer.mp4[/SDNTV]

CryEngine 2'den sonra, grafik motorunun 3. versiyonu çok daha zengin etkileşimler içeriyor. Bu sefer, daha iyi bir optimizasyon sağlanacağı açıklamaları ise, umuyoruz doğrudur. Aksi halde ancak, son derece pahalı bir sistem ile tatmin edici performans alabiliriz gibi gözüküyor.
:: CryEngine 3'ten beklentileriniz nelerdir?
Yazan: Akhun Aktosun
SDN - http://shiftdelete.net

onn.off

Asistan
Reaksiyon puanı
3
SDN de bir sorunmu var bu videolar açılmıyor ne zaman video haber olsa hep sorun çıkıyor izleyemedim ama yinede teşekkürler

Akhun Aktosun

Profesör
Reaksiyon puanı
40
evet birkaç gündür videoların açılmadığına dair mesajlar alıyoruz. işin aslı burada açılıyor hepsi. üzerinde uğraşıyoruz hala.

osetaman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Slm
videolarınızdaki sorun devam ediyor
codec sorunu ne zaman çözülür

speedygs

Asistan
Reaksiyon puanı
1
video çalışıyor cry enigine 3 güzele benziyor gerçekten serisine devam

speedygs

Asistan
Reaksiyon puanı
1
videolarda sorun yok açmayanlar son codecleri yükleyin flaşplayer lerin güncel sürümlerini yükleyin shockwaveyi yükleyin firefox için wmpfirefoxplugin i yükleyin javanın son sürümlerini yükleyin çok özel birşey yüklemiyorum normal bir şekilde burdaki videoları izleyebiliyorum format attıysanız sonrasındaki yüklenmesi geren şeyleri bilmemenizden kaynaklanıyor olabilir