Corona Virüs Salgını Bildiğiniz Gibi Değil! Tüm gerçekler

Bu konuyu okuyanlar

maximum017

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
24

Corona Virüs Salgını Bildiğiniz Gibi Değil! Tüm gerçekler bu videoda anlatıldı. Yeni salgın hastalık corona virüs , Wuhan virüsü yada Çin virüsü olarak anılıyor. ismi tam olarak 2019-nCoV olarak adlandırılıyor. Yani açılımı ise 2019 Novel Coronavirus Türkçe anlamı Yeni koronavirüs..

Korona virüs nedir? Türkiye ne zaman ulaşır? Çin'de yayılan virus nedeniyle Vuhan karantina altına alındı. Dünya tehlikede mi? Sars virüsünün kuzeni, Mers virüsünün amcaoğlu gibi şirin gösterilmeye çalışılan bu hastalık basit semptomlar ile hissettirmeden hızlıca dünyaya yayılıyor! Peki nedir bu gizemli virüs? Nasıl ortaya çıktı? Doğal mı yoksa yapay mı? Kaç kişiyi etkiledi, bulaşıcı mı? nasıl yayılıyor? belirtileri neler? yetkililer neden çok korkuyor? tedavisi var mı? ve en önemlisi türkiye’ye ulaşır mı? Tüm gerçekleri bu videoda bulacaksınız ve çok şaşıracaksınız.

bang1

Profesör
Reaksiyon puanı
1,760
Kanal reklamı yasak değilmiydi Forum Kuralları ayrıca konu yeri yanlış sağlık haberleri diye konu var raporladım

xPhoenix06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,187
Ben bunun bizim kıyametimizi getirecek bir virüs olduğuna inanmıyorum. Madem laboratuvarda üretildi o halde nasıl yayıldı? Bunun Çin'in nüfus azaltma projesi olduğunu düşünüyorum. Büyük ihtimal birkaç milyon insan öldükten sonra çözümü bulduklarını söyleyecekler.