Cool Takılmak?

Bu konuyu okuyanlar

GOLDEN GOLD

Asistan
Cool takılmak istiyorum nasıl takılabilirim?cool takılmanın yararları ve zararları ne olabilir.
acaba beni severler mi? Sevmezler mi? Nasıl bişey bu coolluk??
aranızda var mı cool kişiler?
konu ciddidir.coollukla ilgili ne düşünüyorsanız yazın.saygılar.

eF.E

Profesör
Emektar
cool takınılmaz, cool olunur. cool olmadığın halde cool takılmaya çalışırsan cool değil kasıntı olursun. :)

S

SDN Anonim 1

SDN Okuru
Birşeyler yazarak anlatabilirdim ama aklıma bu geldi :D Tam olarak bu klip de ki gibi ;)

[video=youtube;xYRpF8m6oTU]http://www.youtube.com/watch?v=xYRpF8m6oTU[/video]

Lazzz

Rektör
Hale hareketlerin davranışların filan bunlar onemli bazı kişiler bu cool denen şeye doğuştan sahiptir iyi birsey değil bence ukala gibi kendini beğenmiş filan falan sen en iyisi kendin ol boşver.

Drangleic

Profesör
Eğer bir kere gerçek yüzünü gördüyseler artık cool olamazsın cool olmak için baştan işi sıkı tutman gerek ancak cool olmak iyi birşey değil emin ol bir süre sonra içine kapanırsın kısacası kendin ol benim tavsiyem. Ayrıca ezik gözükmezsin aksine daha çok arkadaşın olur ama illa havalı olacağım dersen kimseye kendini ezdirme ve laf ettirme yeter zaman içinde saygınlık kazanırsın.

GOLDEN GOLD

Asistan
Eğer bir kere gerçek yüzünü gördüyseler artık cool olamazsın cool olmak için baştan işi sıkı tutman gerek ancak cool olmak iyi birşey değil emin ol bir süre sonra içine kapanırsın kısacası kendin ol benim tavsiyem. Ayrıca ezik gözükmezsin aksine daha çok arkadaşın olur ama illa havalı olacağım dersen kimseye kendini ezdirme ve laf ettirme yeter zaman içinde saygınlık kazanırsın.

Teşekkürler

R€D

Öğrenci
Kendini nasıl hissediyorsan öyle davranmalısın. Cool olacağım diye çabalara girmene gerek yok.

Conservator

Öğrenci
Sanki "nasıl havalı olabilirim?" diye sormuyorsun da, "saçlarımı nasıl yeşil renge boyayabilirim?" diye soruyorsun. Adam sana diyor ki: "cool olunmaz, cool doğulur." Sen diyorsun ki: "her neyse, nasıl cool olabilirim?" Akıllı ol bence önce sen.

SDN Son Haberler

Son mesajlar