Cool Takılmak?

Bu konuyu okuyanlar

GOLDEN GOLD

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Cool takılmak istiyorum nasıl takılabilirim?cool takılmanın yararları ve zararları ne olabilir.
acaba beni severler mi? Sevmezler mi? Nasıl bişey bu coolluk??
aranızda var mı cool kişiler?
konu ciddidir.coollukla ilgili ne düşünüyorsanız yazın.saygılar.

eF.E

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
31
cool takınılmaz, cool olunur. cool olmadığın halde cool takılmaya çalışırsan cool değil kasıntı olursun. :)

GOLDEN GOLD

Asistan
Reaksiyon puanı
11
cool takınılmaz, cool olunur. cool olmadığın halde cool takılmaya çalışırsan cool değil kasıntı olursun. :)
Her neyse işte . Cool nasıl olunur?

ek olarak:aranızda cool varsa tüyo versin.

S

SDN Anonim 1

SDN Okuru
Birşeyler yazarak anlatabilirdim ama aklıma bu geldi :D Tam olarak bu klip de ki gibi ;)

[video=youtube;xYRpF8m6oTU]http://www.youtube.com/watch?v=xYRpF8m6oTU[/video]

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Hale hareketlerin davranışların filan bunlar onemli bazı kişiler bu cool denen şeye doğuştan sahiptir iyi birsey değil bence ukala gibi kendini beğenmiş filan falan sen en iyisi kendin ol boşver.

GOLDEN GOLD

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Hale hareketlerin davranışların filan bunlar onemli bazı kişiler bu cool denen şeye doğuştan sahiptir iyi birsey değil bence ukala gibi kendini beğenmiş filan falan sen en iyisi kendin ol boşver.
ama cool olmanında ayrı bir havası var

TbontbLethe

Asistan
Reaksiyon puanı
8
ama cool olmanında ayrı bir havası var

tecrübeyle sabittir
olaylara olan tepkin kişiliğine oturursa
depresif bir insan olur çıkarsın

insanları güldüğü şeyler sana komik gelmemeye
herkesi kendinden düşük seviyede görmeye
başlarsın

Drangleic

Müdavim
Reaksiyon puanı
263
Eğer bir kere gerçek yüzünü gördüyseler artık cool olamazsın cool olmak için baştan işi sıkı tutman gerek ancak cool olmak iyi birşey değil emin ol bir süre sonra içine kapanırsın kısacası kendin ol benim tavsiyem. Ayrıca ezik gözükmezsin aksine daha çok arkadaşın olur ama illa havalı olacağım dersen kimseye kendini ezdirme ve laf ettirme yeter zaman içinde saygınlık kazanırsın.

GOLDEN GOLD

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Eğer bir kere gerçek yüzünü gördüyseler artık cool olamazsın cool olmak için baştan işi sıkı tutman gerek ancak cool olmak iyi birşey değil emin ol bir süre sonra içine kapanırsın kısacası kendin ol benim tavsiyem. Ayrıca ezik gözükmezsin aksine daha çok arkadaşın olur ama illa havalı olacağım dersen kimseye kendini ezdirme ve laf ettirme yeter zaman içinde saygınlık kazanırsın.

Teşekkürler

trinitrotoluen

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Beni severler mi diye soruyosun. olmaz bu iş...
Cool olmak için bunun umrunda olmaması gerekir...

R€D

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Kendini nasıl hissediyorsan öyle davranmalısın. Cool olacağım diye çabalara girmene gerek yok.

Conservator

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sanki "nasıl havalı olabilirim?" diye sormuyorsun da, "saçlarımı nasıl yeşil renge boyayabilirim?" diye soruyorsun. Adam sana diyor ki: "cool olunmaz, cool doğulur." Sen diyorsun ki: "her neyse, nasıl cool olabilirim?" Akıllı ol bence önce sen.