Çok oyun oynadığınız zaman neler oluyor?

Mert Ahmet

Dekan
Reaksiyon puanı
41
Bu hafta vizelerimiz bitti biz de dota oynayarak kutlayalım dedik :) 4-5 saat oynadık sonra birşeyler oldu "Bakayım bu opera ne kadar mana harcıyormuş böyle" dedim ya :D
Siz de böyle çok oyun oynayınca ne etkileri oluyor ? :)

godofnight

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Unutkanlık oluyor birden ne yaptığımı unutuyorum :D gözlerim kararıyor çok ekrana bakınca birde :)

wasp071

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Bu hafta vizelerimiz bitti biz de dota oynayarak kutlayalım dedik :) 4-5 saat oynadık sonra birşeyler oldu "Bakayım bu opera ne kadar mana harcıyormuş böyle" dedim ya :D

Benimde vizeler bu hafta bitti.:) 00:00 gibi Outlast oynamaya başladım 4 saat kadar oynadım.Sonra bir su içiyim yatıyım dedim.
Mutfağa gidene kadar geçen süre varya...:unsure:

Mert Ahmet

Dekan
Reaksiyon puanı
41
Benimde vizeler bu hafta bitti.:) 00:00 gibi Outlast oynamaya başladım 4 saat kadar oynadım.Sonra bir su içiyim yatıyım dedim.
Mutfağa gidene kadar geçen süre varya...:unsure:
sondaki 3 noktayı hayal gücümüzle dolduruyoruz herhalde :)

ah şu oyun bir bende çalışsa ben de korksam ama çalışmıyor işte illa para vercez :D

Mert Ahmet

Dekan
Reaksiyon puanı
41
aynen hayal gücü :)

Ne hata veriyo ?
0x000007cb li birşey veriyor da :D onun çözümü 32bit açmakmış öyel açınca da oyunun herşeyi tamam new game deyince oyun siyah ekrana gönüyor bir işlem yapamıyorsunuz ama esc basınca oyun menüsü geliyor garip dir durum :D

wasp071

Doçent
Reaksiyon puanı
1
0x000007cb li birşey veriyor da :D onun çözümü 32bit açmakmış öyel açınca da oyunun herşeyi tamam new game deyince oyun siyah ekrana gönüyor bir işlem yapamıyorsunuz ama esc basınca oyun menüsü geliyor garip dir durum :D
Ben 64bit de oynuyorum ?Acaba setupdamı sıkıntı var?

Ben Kenobi

Dekan
Reaksiyon puanı
3,155
çok oyun oynadığınızda oluşan etki != çok online oyun oynadığınızda oluşan etki
max payne serisi, half life serisi vb oynamakla online oyun oynamanın verdiği etki farklı.
birinde internatiktif bir sanat eserinin içerisinde, onu yaşıyorsunuz.
diğerinde malum.
ben online oyun oyuna saatlerini günlerini aylarını verip de yıllar sonra geriye bakınca gurur duyan tek adam görmedim.
ama diğer tarz oyunları oynayıp da iyi yad edenler, ne güzel günlerdi diyenler gördüm.

wasp071

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Torrent işi biraz şans işi .:dirol:

- - - Mesaj Güncellendi - - -

max payne serisi, half life serisi vb oynamakla online oyun oynamanın verdiği etki farklı.
diğerinde malum.
ben online oyun oyuna saatlerini günlerini aylarını verip de yıllar sonra geriye bakınca gurur duyan tek adam görmedim.
ama diğer tarz oyunları oynayıp da iyi yad edenler, ne güzel günlerdi diyenler gördüm.

Yıllarca Knight Online oynadım afedersin bi böka yaramadı.:glare:

ahmet057

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Başım ağrıyor, gözlerimin önünde noktalar uçuyor.

Mert Ahmet

Dekan
Reaksiyon puanı
41
bulandırma aklımızı kardeşim. senin yüzünden outlast indiriyorum.
outlast kesinlikle oynanması gereken bir korku oyunu ben sandalyeden düştüm oynarken :D (arkadaşın laptopta oynuyom)

İlk bölüm :
[video=youtube;tZRaHmwGFNE]http://www.youtube.com/watch?v=tZRaHmwGFNE[/video]

karacaerc

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Ben arkadaşımla oyun günü yapmıştım. 24 saat BF3 oynamıştık... Kaltık ve uyuduk :D tabiki uyanınca köşelere falan bakıp pusan şerefsiz var mı diye arıyorduk!

Mert Ahmet

Dekan
Reaksiyon puanı
41
Ben arkadaşımla oyun günü yapmıştım. 24 saat BF3 oynamıştık... Kaltık ve uyuduk :D tabiki uyanınca köşelere falan bakıp pusan şerefsiz var mı diye arıyorduk!
oda güzelmiş :D ben de prototype oynadığım ilk zaman biraz fazla kaçırmışım (internet kafede 5-6 saat boyunca aralıksız :D ) dışarı çıkip ana caddede yolun ortasında gidip arabalara felan vurmuşluğum var :D

wasp071

Doçent
Reaksiyon puanı
1

Banada hep biri kapı arkasına pusmuş gibi geliyodu :)

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34

Dinleniyorum, rahatlıyorum, eğleniyorum, arkadaşlarla muhabbet ediyoruz bol bol. Öyle kötü bir etkisi olmuyor bende :D

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Ne olucak oyundan başka bir şey düşünmez oluyorum. Neyse ki uzun süredir oynamadım. :)

KaptaPrism

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Eskiden oyuna doymazdım şimdi 2-3 saat sonra sıkılıyorum.

Oynanacaksa strateji oyunu oynanacak.

Company of Heroes , Red Alert 3 saatlerce oynadım, oynarım ve oynuyacağım da.

Red Alert 3 ' ü 4 defa, Company of Heroes'u de 2-3 kere bitirmişliğim var :laugh:

Oyun sağlam olunca sıkmıyor ya.

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Çok fazla CoD oynarsam kendimi Cpt. Price zannedip ordan oraya atlıyorum evin içinde:D
Çok fazla FIFA ya da PES oynarsam evin içinde abuk subuk hareketler yapıyorum
Çok fazla GTA oynarsam araba çalmak istiyorum bir de arabanın sahibini dövmek:)
Hepsini dozunda oynarsam bir şey olmuyor:)...

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Abi siz en iyisi oyun oynamayi birakin.

Eskiden bende cok oynardim, ama bu dediklerinizin hic biri bende olmadi :D

Munitionis

Profesör
Reaksiyon puanı
9
diğerinde malum.
Yalan yok etkilendim online oyuna zıt bakan kişilerdendim lise sonda arkadaşlarım yüzünden League of Legends oynamaya başladım şuan bile durup düşündüğümde zaman kaybı olarak nitelendiriyorum tamam arkaşlarla beraber girip oynuyorum eğlenceli oluyor bunun sayesinde hala liseden arkadaşlarımla konuşuyorum ama tadsız tuzsuz bir şey birakma yolunda ilerliyordum beni iyice gaza getirdin usta :)

Reaksiyon puanı
16,118
hp,acer ve casper notebook kullanıcıları popcorn makinası moduna geçen notebook kullanıyorlar keşke bu notebookların mısır koymak için haznesi olsaydı diye düşünürler özellikle amd ekran kartlı olanlarda kışı soba yakmadan rahat geçirirler kutuplarda ve sibirya'da bile aşırı ısınma sorunu yaşarlar bir tarafları donarken notebookları havale geçirir ateşinden...

sevket_19

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bir ara hiç unutmam yaklaşık 15 saat kindoms of camelot başındaydım odanın ışığı kapalıydı yanımda çiçek var sanıyorum dokunuyorum yok bişey çeviriyom kafayı sonra gene dokunuyorum yok bişey :D

Ali TEMEL

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Knight online'da chatleşip, itemlerin adlarını ezberlediğim kadar kitap okusaydım keşke :)

BlitzHan

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Bende dikkat bozukluğu oluyor . Yolda yürürken içinden adamlara hooks atasım gelio :D

DeviLKnightLYy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben counter-strike online oynadım mesela geçen hafta bol bol, çok oynayınca çok kazanıyormuşum onu fark ettim :D :D