Çocuk aklı Touch ID engelini aştı!

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Çocuk aklı Touch ID engelini aştı!

Mobil satın alımlarda güvenli olduğu için sıkça kullanılan Touch ID, aslında zannedildiği kadar güvenli değil. Altı yaşındaki bir çocuk bile bu engeli aşabiliyor.

::Sizce telefonlarımız yeterince güvende mi ?

Son düzenleyen moderatör:

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
Touch ID'yi aştı ne demek arkadaş yahu. Çocuğa "Hacker" diyelim o zaman.

mertas03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
Haberin başlığını ilk duyduğumda baya şaşırmıştım içeriği okuyunca bir gülme tuttu beni.

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
6 yaşında heçkır olmuş tebrikler.

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
346
vay be, şu an gündemde dolaşan mesele. amazon alışverişlerde yaş sınırlaması getireceğini duyurmuş. ilerde çocuğun steve jobs gibi olacağı teorileri ortalığı kasıp kavuruyor. silicon valleyden şimdiden birileri takip etmeye başlamış.

wedoman

Asistan
Reaksiyon puanı
100
iphone u kötüleyecek başka saçma sapan haber varsa yayınlayın hepsini içinizde kalmasın.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Bloother banlandı mı ? Haksız yere yine banlandı ne olacak halimiz bilemedim . Haberin böyle olduğu içime doğdu aslında çünkü bir ara duymuştum böyle bir şey ama çocuğu dahi sanıp habere tıkladım pişman oldum .

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Bloother banlandı mı ? Haksız yere yine banlandı ne olacak halimiz bilemedim . Haberin böyle olduğu içime doğdu aslında çünkü bir ara duymuştum böyle bir şey ama çocuğu dahi sanıp habere tıkladım pişman oldum .

Evet banlandı ve konudaki mesajı silindi.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Shiftdeletenin haberleri ben buraya 1 sene önce geldiğimde çok kaliteliydi son zamanlarda inanılmaz bozdu.
Blootheri acaba kim neden banladı eleştiri hakkımız yok mu?

--ProofStriker

Profesör
Reaksiyon puanı
762
Sadece haberciliğe mi tükürmek lazım acaba? Samsung fanboyları Apple Reeder fanboyları doluşmuş. İsterseniz beni de banlayın umrumda değil uğraşır da dururum. Forum sohbet ve teknoloji olarak çok güzel ve artı olarak hemen yorumlara cevap da geliyor ancak bu fanboyluk üyeler arasındaki tartışmalar rezalet yahu. Ki bu sadece bu forum üzerinde de değil bütün sitelerde var sadece tartışması oldu diye yazıyorum. Artık forumlarda fanboyluktan sıkıldım bende.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Sadece haberciliğe mi tükürmek lazım acaba? Samsung fanboyları Apple Reeder fanboyları doluşmuş. İsterseniz beni de banlayın umrumda değil uğraşır da dururum. Forum sohbet ve teknoloji olarak çok güzel ve artı olarak hemen yorumlara cevap da geliyor ancak bu fanboyluk üyeler arasındaki tartışmalar rezalet yahu. Ki bu sadece bu forum üzerinde de değil bütün sitelerde var sadece tartışması oldu diye yazıyorum. Artık forumlarda fanboyluktan sıkıldım bende.
Samsung fanboyu lafı bana herhalde:D:D

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Amacını aşan bir başlık olmuştu. Müdahale ettik dostlar. Kusura bakmayın.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hakkı abi @Bloother adlı arkadaşımız bu konuda eleştiri yaptığından dolayı forumdan yasaklandı onun durumu ne olacak acaba ?

Zaten sadece sana yazmadım. Bu senin de suçun değil. Forumlardaki algı yönetimi bizi bu duruma getirdi artık bunlara son verilmeli diye düşünüyorum
Bu iş de hallolduguna göre artık forumlara gidip samsung fanboyluğu yapabilirim :D:D

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
bir değil iki değil üç değil hangi biri amacını aşmıyorki burada okuyucuları keriz yerine koyan koyana kaç defa söylememiz gerekli adam gibi haber yapılsın şurda diye site site değil şok şok şok bakın ağzından ne çıktı durumuna gidecek kadar vahim duruma geldi siz ayda yılda bir uğrayıp gözüküp gidiyorsunuz bir bakın Bloother ın banlanmasına sonra tekrar gelin

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
Şahsım adına arkadaşlara katılıyorum ve @Bloother cezasının geri alınması gerektiğini düşünüyorum. Çünkü ortada güvenlik zafiyeti yok bu şekilde android de kırılır ios da içerikler ve başlıklar gözden geçirilmeli 18 oyun bedava haberine benzemiş !

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Fanboyluk kötü bir şey ya yanlış bilgilendiriyorsun sonra onlarda başkasını yanlış bilgilendiriyor öyle öyle gidiyor . Valla ben G2 ve V10 kullandım ama LG yi gerekilen yerde yerin dibine de sokuyorum , beni takip edenler bilir , mesela Samsung ' u eskiden yerin dibine sokardım şuan S6 dan sonra düzellttiğini düşünüyorum , teknoloji dünyası bu 1 modeli ezip diğer modeli övebiliriz . Markadan çok modele göre yargılamalıyız bence .