Çinli Şirket Apple'ı Dava Ediyor

cozar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu kadar hızlı hırsızlık ancak çinde olur :) bir kerede Neoplan otobüsünde böyle yapmıştı bir çinli firma

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
o değil de kazanırlarsa varya düşünemiyorum bile :D

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Güzel olur hep apple mı açıcak başkalarına dava.

Muvahhid

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Umarım kazanırlar biriside şu apple'dan para alsın arkadaş.. :D

Şehzade~

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Samsung'a dava açarken iyiydi bakalım şimdi ne yapacak Apple? Çinli şirketin arkasındayım:)

balcis

Doçent
Reaksiyon puanı
0
arkadaşların gözünü nefret bürümüş.

çinli şirket bariz bir şekilde çin fabrikalarında üretilen iphone 5'İn sızan parçalarından kopya telefon üretiyor.

yani ÇALIYOR, taklit etmiyor, kopya ediyor.

ve siz de bunun arkasındasınız; HIRSIZLIĞIN, ÇALMANIN, ÇIRPMANIN.

tebrik ederim.

skymen4

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Çinli Şirketin Arkasındayım Özellikle Karşısında Apple Firması Varsa

arkadaşların gözünü nefret bürümüş.

çinli şirket bariz bir şekilde çin fabrikalarında üretilen iphone 5'İn sızan parçalarından kopya telefon üretiyor.

yani ÇALIYOR, taklit etmiyor, kopya ediyor.

ve siz de bunun arkasındasınız; HIRSIZLIĞIN, ÇALMANIN, ÇIRPMANIN.

tebrik ederim.

Ve Asıl Çalanda Apple Bizi Soyuyor Ve Neyse Detaya Gerek Yok Çinli Firma Kazanırsa Diğerlerine Cesaret Kazandırır Belki Bir Kaç yüz Dava daha gelir de Appleden Kurtuluruz.

blltlgn

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Apple kadar çirkefini görmedim... İnşallah çinli firma söke söke kazanır davayı :)

bu arada Samsung'u da hiç sevmem :)

mehmet0321

Doçent
Reaksiyon puanı
0
images

Bu GooPhone i5
images

Buda Iphone 5

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Sen kalk iPhone 5 için internette dolaşan yalan yanlış fotoğraflardan telefon tasarla. Sonra git adamları dava et. İyi işmiş.

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,074
ve bizim ülkede ellerinde apple malı olmadan sırf alamıyor alanları kıskanıyorum diye cinli hırsız şirketin arkasında ol böyle olay sadece Türkiyede olur başka zor

ALPARS

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Aslında şirketler yeni kazanç taktiklerini buldu:)

Bunlar ürün çıkarmak yerine her gün bir dava açsalar köşeyi dönerler.

goodtornado

Profesör
Reaksiyon puanı
4
iphone tasarimi herkesin dusunebilecegi bir tasarim,dikdortgen ve koseli kenarlari olan bir tasarimi her beyni olan tasarimci yapar ve gercege donusturur, samsung galaxy s3 tasarimi bir baska dogrusu,bakiyorsun ebay a battery coverin orjinalini ve cinin urettigi modellerini bulabiliyorsun, su cinden harbiden korkulur :) Ben pil kapagini cin yerine avustralyali bir saticidan aldigimi zannettim, ozellikle location australia diye yazmis ki cin mali oldugunu fark etmeyelim diye,sonra urun gonderildi bildirimi gelince kargo takibi bolumune baktim honkong post yaziyor,saticiya sordum bu ne istir,ben ozellikle cin urunu olmasin diye senden satin aldim,sen ise cin mali gonderiyorsun dedim,satici ise her sey cinde uretiliyor,kusura bakmayin dedi,bir problem cikarsa sorunu hallederiz dedi,neyse urun geldi,kapak cok guzel, kapagi taktim ve ne goreyim kapagin alt kismi yerine tam oturmadi,hatta dokununca kendiliginden cikiveriyor,hemen saticiya bir negatif puan verdim, ozellikle parami almadan once verdim,sonra da saticiya sikayet mesaji gonderdim,satici eger feedback durumunu pozitif yaparsaniz paranizi geri oderim dedi,ben de ilk once sen parayi geri gonder,sonra ben durumu degistiririm dedi ama satici olmaz dedi,ben de bir kez daha mail gonderdim ve urunu cinden gondermenin birinci yanlisi oldugunu,urunun hatali olmasi da ikinci yanlisi oldugunu soyledim ve satici kusura bakmayin bir sey yapamam dedi, ben tabi hemen ebay cozum merkezi uzerinde sikayet dosyasi actim ve durumu orada tartistik satici ile,saticidan olumlu yanit alamayinca devreye ebay musteri temsilcisi girdi ve konuyu kapatarak urunumun ucretinin tamamini paypal hesabima transferini sagladi ve sorun bitti,bu sayede satici iki kez hatasindan dolayi iki kez kaybetti,hem feedback negative kaldi hem de paranin tamamini yatirmak zorunda kaldi,ebaya kayit oldugumda bulundugum ulkenin ebayina degil de usa ebaya kayit olmustum,o zamanlar musteri koruma programi sadece usa ebayda vardi,simdi bilmiyorum diger ebay sitelerine bu ozelligi eklediler mi, urunu gormek icin tiklayin

Vefasiz

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bu çinde üretilen çin malı telefonlar daha bi güzel oluyor ya :D adamlar galaxy s3 yapmıslar android 2.3.5 isletim sistemi koymuslardı ..Telefoncularda ki cin mallarına bakıyorum peeeh diyorum arada bu kadar fark olmasının sebebı ne acaba bizim buraya gelen cinler daha mı cin anlamıyorum :)