Cinema Pink Kandırmacası Dikkat !!!!

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
işte cinema pink dolandırıcılığı bunu cinema pink'e gittiğinizde anlıyorsunuz burda bir kandırmaca var. neyse konuya gelelim cinema pink'in sitesine ilk girdiğinizde resimdedeki gibi bir sayfa karşılıyor sizi hafta içi tüm seanslar
lxz9d.jpg
4:99 tl deniliyor ilk başta şaşırıyosunuz ve neyin 4:99 tl olduğunu bilmediğiniz için aklınıza hemen bilet ücreti geliyor. allah allah 5 tl'ye sinema biletimi olur diye düşünüyorsunuz çünkü resimde seans deniliyor dikkat seans denildiği zaman elbette akla bilet ücreti gelir. ama sinemaya gittiğinizde o 4:99 tl olanın bilet ücreti olmadığını öğrenince hafiten bir kızabilirsiniz kasadaki görevliye internet sitenizde 4:99 tl yazıyor o zaman neyin 4:99 tl ücreti bu örnek olarak koydukları küçük boy bile diyemeyeceğiniz saysanız sayılabilcek derecede pop corn ve kutu kola olduğunu öğreniyoruz ve bir grup insanda bizim gibi internet sitesinden 4:99 tl hafta içi tüm seanslar diye gelenlerde tepki gösterdi hafta içi tüm seanslar 4:99 tl ise bunun neyin 4:99 tl olduğunu ayrıca belirtmediniz insanları kandırmaktan başka bir şey değil bu diyerek görevliye tepki gösterildi yanımda gazeteci arkadaşım vardı görevli ise sitenin güncellenmediğini ve bir yanlışlık olduğunu söylerek firmayı savunmaya kalktı gazeteci arkadaşım ise gerçekte 4:99 tlnin ne olduğunu göstermek için fotoğraf makinesiyle görüntüleyince haber çıktı diyerek ben bunu gazateye koyucam diyince içerden üst yetkili bir görevli geldi napıyosunuz diyerekten resim çekemezsiniz 4:99 tl olan reklamı çekti ve bizle birlikte diğer grupta sizde 4:99 tlnin ne olduğunu neden yazmayıp insanları kandırıyosunuz diyerek tepkimizi gösterdik ve bu konuda cinema pink'e yığınla şikayet yağdığını öğrendik​

Mert Ahmet

Dekan
Reaksiyon puanı
41
Tekirdağda YSK Center içinde site sinemaları var. Geçen sene öğrenci bileti + orta boy mısır + kutu kola 10tl di :D

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Tekirdağda YSK Center içinde site sinemaları var. Geçen sene öğrenci bileti + orta boy mısır + kutu kola 10tl di :D

burda olsa 12 tl bilet 5tl küçük boy mısır kutu kola hadi orta boy diyelim 10 tl etti 1kişi :22 tlye geliyor 4 kişi gitseniz 4x22=88 tl yol parasınıda ekleyelim en az 10 tlde o olsun etti 98 tl daha yemek felan yok onuda siz hesaplayın :) asgari ücretle çalışan nasıl gitsin sinemaya burası Türkiye

Mert Ahmet

Dekan
Reaksiyon puanı
41
burda olsa 12 tl bilet 5tl küçük boy mısır kutu kola hadi orta boy diyelim 10 tl etti 1kişi :22 tlye geliyor 4 kişi gitseniz 4x22=88 tl yol parasınıda ekleyelim en az 10 tlde o olsun etti 98 tl daha yemek felan yok onuda siz hesaplayın :)

nerde bu cinema pink :D ?

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
[MENTION=105356]Mert Ahmet[/MENTION] istanbulda ve 17 tl olan sinemlarımızda var

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
@Mert Ahmet ben temelli gidicem zaten bırak bu şehri bu ülke yaşanmaz hale geldi eskiden insanlar doğudan büyük şehirlere göç ederdi niye iş var şimdi ise yurtdışına göç ediyorlar niye iş var çalışmak isteyene ama aldığı maaş yetmiyor artık son yıllarda artan türk vatandaşlığından çıkan insanları bu ülke basını ne zaman ciddiye alıpta haber yapıcak orası bilinmiyor ha avrupa çokmu iyi diyceksiniz hayır değil yalnız avrupanın şu sistemi güzel maaşa endexli enflasyon zammı orantılı en azından buda şu anlama geliyor avrupada çalışan bir insanın aldığı maaş faturasınıda yetiyor gezmesine eğlencesinede yetiyor bizdeki gibi elektirğe yüzde 30 zam yapıpta asgari ücrete yüzde 3 zam yapılmıyor tüm zam oranları endexli avrupada yaşayan yaşamış insanlar bilir.

daha çok şey yazarımda sonra uyarı geliyor. :)

Mert Ahmet

Dekan
Reaksiyon puanı
41
@Mert Ahmet ben temelli gidicem zaten bırak bu şehri bu ülke yaşanmaz hale geldi eskiden insanlar doğudan büyük şehirlere göç ederdi niye iş var şimdi ise yurtdışına göç ediyorlar niye iş var çalışmak isteyene ama aldığı maaş yetmiyor artık son yıllarda artan türk vatandaşlığından çıkan insanları bu ülke basını ne zaman ciddiye alıpta haber yapıcak orası bilinmiyor ha avrupa çokmu iyi diyceksiniz hayır değil yalnız avrupanın şu sistemi güzel maaşa endexli enflasyon zammı orantılı en azından buda şu anlama geliyor avrupada çalışan bir insanın aldığı maaş faturasınıda yetiyor gezmesine eğlencesinede yetiyor bizdeki gibi elektirğe yüzde 30 zam yapıpta asgari ücrete yüzde 3 zam yapılmıyor tüm zam oranları endexli avrupada yaşayan yaşamış insanlar bilir.
oo siz "bir dokun bin ah işit"lerensiniz :) konu sinemadan nerelere gelmiş :) aslında ufak bir sahil kasabasında yaşamayı düşünüyorum ben :) ufak şirin böyle yazın hayat olcak kışın kendi halinde böyle :D

Dea

Profesör
Reaksiyon puanı
35
Bizim Milletin Aklı Fikri Çakallıkta Kurnazlıkta Başka Birşey Düşünmüyorlar Akılları Fikirleri Milleti Kandırıp Parasını Nasıl Alırım

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Hayatımda sadece bir defa sinemaya gittim güzeldi ama pahalı .

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
adam gibi neyse onu yazsalar olmaz sanki..

Naaa

Profesör
Reaksiyon puanı
3
çok iyi yapmışsınız. umarım böyle dolandırıcıların yaptıkları bu hileler daha çok insan tarafından duyulur.
kimse oraya gitmesin ki akılları başlarına gelsin.

sdbz

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Emekli olunca bi sahil kasabasına yerleşcem, ama sineması da olacak..

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
ly96t.jpg

cinema pink'e gazete olarak gönderilen mail ve gelen cevabı yorum sizin (sadece carousel şubesinde geçerliymiş 4:99 tl başka şubelerde geçerli değilmiş eminim orddada ufacık mısır ve kutu kola 10 tldir :)

Mert Ahmet

Dekan
Reaksiyon puanı
41
eski maxi değil mi ?
öğrenci kaynıyo sürümden kazanıyor orası zaten yahu :D

Evet, geçen sene öğlen araları gidip izliyordum ben :D çok ta şahane oluyodu :D Birkaç kere de kimse yoktu salonda, böyle kapattırmışım gibi bir hava oldu süperdi :D Birsürü filmi sinemada izleyebilmiştim geçen sene :D Şimdi çorluda okuyoz :D hafta içi-haftasonu bile fiyatlar değişiyo :D

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
Evet, geçen sene öğlen araları gidip izliyordum ben :D çok ta şahane oluyodu :D Birkaç kere de kimse yoktu salonda, böyle kapattırmışım gibi bir hava oldu süperdi :D Birsürü filmi sinemada izleyebilmiştim geçen sene :D Şimdi çorluda okuyoz :D hafta içi-haftasonu bile fiyatlar değişiyo :D
oriona mahkumsun hadi geçmiş olsun :D

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Bunun benzeri örnekler malesef ülkemizle yığınla. Gerekli yaptırımlar olmadığı için herkes kafasına göre at koşturuyor. Bu aldatıcılığı pazardaki köylü Hasan amcadan plazadaki Batuhan Bey'e kadar nice insan çeşitli şekillerde yapıyor. Yapmayanada bıyık altından kıs kıs gülüp "enayi" diyorlar.

Biz öyle bir millettik ki camilerde sadaka taşlarına konulan sadakaları ihtiyaç sahibi bile ihtiyacı kadar kullanırdı.

Şimdi ise milletin gözü birbirinin cebinde. Herkes kandırmayı akıllılık sayar olmuş.

Bu içler acısı halimizi gördükçe kaçıp gidesim geliyor fakat sistemin adı konulmamış bir kölesi olarak bunu yapacak gücü bulamıyorum.

Konuyu nereye çektim :) Dolmuşsam demekki..

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
[MENTION=254339]WebNick[/MENTION] bizim ülkedeki tek sorun denetim yetersizliği ve bu ülkeyi yiyip bitiren yolsuzluk yoksa her türlü yasamız var ama uygulamada denetimde ciddi sıkıntılar var kimsede demesin biz demokrat bir ülkede yaşıyoruz tamamen kocaman bir yalan demokratik bir ülke olduğumuz diktatörlükle yönetilen bir ülkede yaşıyoruz

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
Resmin altında carusel logosu var tutup da atıyorum metrocitydeki pink sinemadan bu fiyati beklemen mantiksiz. Ki arada 3 lira oynuyor 10 lira degil.

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
@Jojoba 4:99 tl olan ücretin sadece carouselde geçerli olduğunu belirtmek çok zor olmasa gerek

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Burada grupfoni ile %51 indirim diye yazışlar.

her ne hikmetse vodafone freezone la bir bilet alana bir bilet bedava deniliyor hafta sonu çalışan sistem hafta içi çalışmıyor neden çünkü hafta sonu bilet 10 tl hafta içi sistem çok yoğun cevap vermiyor hafta sonu sistem yoğun olmuyormuş :) vodafonedan aldığımız cevabı firmaya yazılı fax ilettik faxta sistemin hiç bir zaman donmadığını sistemin stabil çalıştığını ve hiç bir sorun gözükmediği faxını aynen firmaya ilettik firmadan henüz cevap yok :) bu sinemanın başını biraz ağrıtçaz

ahmeta

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Geçen sene Tatvan da küçük bir alışveriş merkezinde Görevimiz Tehlike 4'ü hafta içi akşam seansında 4-5 Tl bir fiyata izlemiştik.
Ankara'da en az 15 TL veriyoruz, 10 TL nereye gidiyor yada neye fark veriyoruz? Hem yiyecek içecek daha pahalı hem filmler!
İşte bu yüzden artık çok nadir sinemaya gidiyorum

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
@Jojoba 4:99 tl olan ücretin sadece carouselde geçerli olduğunu belirtmek çok zor olmasa gerek
kocaman banner açılıyor web sayfasına girince 4,99 yazıyor altta da carousel pink sinema yazıyor afedersin ama çocuklar bile anlar sadece orada geçerli olduğunu, yoksa vatandan kazandığın hayalet casper laptopunda bunu fark edemedin mi karşı komşunda mı uyarmadı?

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
kocaman banner açılıyor web sayfasına girince 4,99 yazıyor altta da carousel pink sinema yazıyor afedersin ama çocuklar bile anlar sadece orada geçerli olduğunu, yoksa vatandan kazandığın hayalet casper laptopunda bunu fark edemedin mi karşı komşunda mı uyarmadı?

ne güzel ne güzel bir hayranım varmış beni takip eden :) olayın özünü o kadar insan anlamışken sen anlamadıysan o zaman yorum yok sevgiler

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
ne güzel ne güzel bir hayranım varmış beni takip eden :) olayın özünü o kadar insan anlamışken sen anlamadıysan o zaman yorum yok sevgiler
neyini anlamamışım ya sağlam palavra yazacak kadar zekan var ama bannera bakınca anlamıyorsun caruselde 4,99 olduğunu illa bunu söyleteceksin vesselam.