Chrome kare kare çıkan reklam sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Duhan.Soysal

Müdavim
Reaksiyon puanı
184
Iyi gunler hepinize. Ben google Chrome kullanıyorum ve evde iki laptop bir telefon bir tablet var. Hepsinde kare kare reklam çıkıyor. Nasıl çözeriz bu durumu? Bilgisi olan yardım ederse çok makbule geçecek.
Resim ;
0f5c64a43503a0650296ce12cef20913.jpg

FataL Rhyme

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Firefox indir ve üzerine adblock eklentisini kur :thumbup1:

Duhan.Soysal

Müdavim
Reaksiyon puanı
184
Bunlar neden çıkıyor ne bu lar virüsmu ki?

Naira TR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Chrome'un ayarlarına gir uzantılar yada eklentiler olması lazım ordan bütün uzantiları yada eklentileri kaldirin sorun hallolacaktir.

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Chrome ile şu linke girip yükleyin. Kendisi aktifleşir zaten. Telefona da arkadaşın dediği firefox+adblock uygulayın.
https://chrome.google.com/webstore/detail/adblock/gighmmpiobklfepjocnamgkkbiglidom?hl=tr

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Chrome ile şu linke girip yükleyin. Kendisi aktifleşir zaten. Telefona da arkadaşın dediği firefox+adblock uygulayın.
https://chrome.google.com/webstore/detail/adblock/gighmmpiobklfepjocnamgkkbiglidom?hl=tr

Duhan.Soysal

Müdavim
Reaksiyon puanı
184

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Aksam denerim Teşekkürler hocam.

macman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba modem tp link markami ?

Boyle bir sorun bendede vardi adblok vb... ise yaramadi modemi resetledim acl aktif degildi onu aktif ettim dns leri yandex virus korumali olan dns ile degistim saniyesinde yok oldu.Bu sorun bendeki 2 bilgisayar bir telefon ve tablette olmustu duzeldi.

Duhan.Soysal

Müdavim
Reaksiyon puanı
184
Merhaba modem tp link markami ?

Boyle bir sorun bendede vardi adblok vb... ise yaramadi modemi resetledim acl aktif degildi onu aktif ettim dns leri yandex virus korumali olan dns ile degistim saniyesinde yok oldu.Bu sorun bendeki 2 bilgisayar bir telefon ve tablette olmustu duzeldi.
Evet Tp link. Deneyeceğim

clients

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
öncelikle ekle kaldırdan gereksizleri kaldır. malware taraması yaptır. browserda eklentileri kaldır. browserları varsayılan ayara getir yani sıfırla. pc de virüs taraması yaptır. modem değiltirme dns değiştirmek sorunları çözmez

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Adblockplus apk olarak da kurabilirsin.Bana yeterli gelmişti.Internet sayfalarında var play store da yok.

Duhan.Soysal

Müdavim
Reaksiyon puanı
184
öncelikle ekle kaldırdan gereksizleri kaldır. malware taraması yaptır. browserda eklentileri kaldır. browserları varsayılan ayara getir yani sıfırla. pc de virüs taraması yaptır. modem değiltirme dns değiştirmek sorunları çözmez
Bunları deneyeyim sonucu bildiriyim Teşekkürler

Duhan.Soysal

Müdavim
Reaksiyon puanı
184
Arkadaslar modemi sifirladim ACL açık ve dns tamam. Pc de gelmiyor artık ama telde hala geliyor neden acaba. Tel için ne kullanabilirim

macman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar modemi sifirladim ACL açık ve dns tamam. Pc de gelmiyor artık ama telde hala geliyor neden acaba. Tel için ne kullanabilirim
Ben tablete tarayiciyi sifirladim telefon zaten cok agirlasmisti bahane oldu format attim.tp link modemlerin bazilarinda acik varmis varmis bir yazi okumustum ondan sonra uyguladim bunlari o yazinin linkini bulursam buraya eklerim link vermek sikinti olmaz sanirim

Duhan.Soysal

Müdavim
Reaksiyon puanı
184
Ben tablete tarayiciyi sifirladim telefon zaten cok agirlasmisti bahane oldu format attim.tp link modemlerin bazilarinda acik varmis varmis bir yazi okumustum ondan sonra uyguladim bunlari o yazinin linkini bulursam buraya eklerim link vermek sikinti olmaz sanirim
Hocam çok teşekkür ederim. Sayenizde çözdüm.
Telefon chrome i sifirladim çözüldü

cagdasnet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Biraz geç oldu sanırım fakat mesaj bana yeni ulaştı.
Böyle bir durumda öncelikle tarayıcınızı kaldırın, combofix programını indirip çalıştırın. Bilgisayar hızınıza göre biraz zaman alabilir. Bu bir virüs değildir reklam solucanları. Genelde siz bir program yüklerken gelirler. Programlarda bir çoğunuz next next yada ileri ileri hızlıca tıklayıp geçiyorsunuz. Oysaki orada okumadığınız yerlerde tüm bilgiler sunuluyor. Hepsi bu...

cagdasnet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonunuz için dr.web indirip taratın. Tam bir reklam avcısıdır.