Yardım Chrome indirme yaparken çöküyor

Bu konuyu okuyanlar

Qw3rty

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Chromedan indirme yaparken çöküyor. Fakat kapanmıyor sadece donuyor task manager'a baktığımda kullanım max %10 %20 civarında %100 veya %90 gibi yüksay sayılarda değil lütfen yardım edin.

Edit: indirme boyutu farketmiyor sonlaraa döğru çöküyor.

Son düzenleme:

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
Chromedan indirme yaparken çöküyor. Fakat kapanmıyor sadece donuyor task manager'a baktığımda kullanım max %10 %20 civarında %100 veya %90 gibi yüksay sayılarda değil lütfen yardım edin.

Edit: indirme boyutu farketmiyor sonlaraa döğru çöküyor.
Modemi resetle.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
hayır hemen deneyeceğim fakat nasıl temizlicem?
Ayarlar>
  1. Gizlilik ve güvenlik. Çerezler ve diğer site verileri'ni tıklayın.
  2. Tüm site verilerini ve izinlerini göster. Tüm verileri temizle'yi tıklayın.

Qw3rty

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Ayarlar>
  1. Gizlilik ve güvenlik. Çerezler ve diğer site verileri'ni tıklayın.
  2. Tüm site verilerini ve izinlerini göster. Tüm verileri temizle'yi tıklayın.
maalesef hiçbir işe yaramadı yine çöküyör

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
En saçma cevap oscarı senin behzat ? Zaten günün 24 saati burdasın ve mesajlarının yarısı bunun gibi :p
İndirmenin bir anda çöktüğünü sandım ? İnsanları yargılamak bu kadar kolay mı? Senin gibiler gibi yarım aklımla iki kelimeyi bir araya getirmeye çalışmıyorum.

Qw3rty

Asistan
Reaksiyon puanı
44
İndirmenin bir anda çöktüğünü sandım ? İnsanları yargılamak bu kadar kolay mı? Senin gibiler gibi yarım aklımla iki kelimeyi bir araya getirmeye çalışmıyorum.
hocam indirdim tekrardan chromu şimdi indirme yapcağım

kirpicix

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Ekran kartından RAM var dedikten sonra REM yazan birinin mesaj kalitesini sorgulamaya gerek yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bekliyorum hocam.
Kanıtla, rem yazarım ben genelde. ram yazmışsam bile bu anlaşılır. :) Seninkisi hata bile değil düpedüz saçmalık.

Bu arada konu sahibi arkadaşa önerim, kromu bir silme programı ile geriye atık bırakmadan silmesi, gerekli adres kısımlarını yedekledikten sonra silmesi yönünde olacaktır. Sildikten sonra tekrar baştan yükleyin. Tekrar aynı sorun olursa zararlı dadanmış olabilir.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
Kanıtla, rem yazarım ben genelde. ram yazmışsam bile bu anlaşılır. :) Seninkisi hata bile değil düpedüz saçmalık.

Bu arada konu sahibi arkadaşa önerim, kromu bir silme programı ile geriye atık bırakmadan silmesi, gerekli adres kısımlarını yedekledikten sonra silmesi yönünde olacaktır. Sildikten sonra tekrar baştan yükleyin. Tekrar aynı sorun olursa zararlı dadanmış olabilir.
Daha okuma yazmayı bilmeden akıl veriyorsun.Sana indirmenin bir anda çöktüğünü söylediğimi sandım.Tabii ki teknoloji cahili olduğun için anlaman zor.
Örn;
80927005ec5601c787396be5ffe48f5f (1).jpg

İyi günler ? Bir sorun olursa ulaşırsınız.

kirpicix

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Senden teknoloji cahili de olmaz, direkt hastasısın sen ama iyi anlamda değil. umutsuz vakasın.

kirpicix

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Bana söyleyebilir misin, bu foruma ne zamandır sahibinden bile fazla günün büyük bir kısmı aynen işsizler gibi nasıl zaman ayırabiliyorsun :D Ya çocuk yaştasın, okulun tatil ya da boş gezenin boş kalfasısın.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
Kendini savunurken bilmediğin bir şeyi idda edip çamur atmak da sana özel marifetlerden :)

Tavsiyem derslerine sıkı çalış, aileni kandırma.
Doğru sizde daha pek iyi var.Ortaokula geçiyorsun bu sene.

Kendini savunurken bilmediğin bir şeyi idda edip çamur atmak da sana özel marifetlerden :)

Tavsiyem derslerine sıkı çalış, aileni kandırma.
Senin gibi boş,daha yazı yazmaktan aciz.Kelime dağarcığı sığ bir insanla konuşmaya gerek yok.Yok saymak güzel şey.