Çevrecinin daniskası!

idealterror

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bence ileri gidiyor, gidebildigi kadar da ileri gitsin.

obur turlusu "cehennemin yollari iyi niyet taslarindan oruludur"

nyoo

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Tebrikler penguen..

yok ya susacakmışız..
bir söz vardır
herkes haddini bilse ne amerika keşfedilirdi ne tekerlek...
Başbakanın haddini bilipte şehitler e "Askerlik yan gelip yatma yeridir" dedi dimi.
Yüzlerce şehit veren aileler susssun dimi

yağma yok

bu sol görüşlü zihniyetin eleştri yapmaktan keza kuduz k**** gibi saldırmasına dayanamıyorum. Onların bu davranışı farkında olmasalar bile haksızı haklı pozisyonuna getiriyo.

ernesto

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu sol görüşlü zihniyetin eleştri yapmaktan keza kuduz k**** gibi saldırmasına dayanamıyorum. Onların bu davranışı farkında olmasalar bile haksızı haklı pozisyonuna getiriyo.

:D merak etme dostum aşımı yaptılar, %1-%5 bile olsak bile varlığımızın dayanılmaz olması gurur verici :)

yuureii

Profesör
Reaksiyon puanı
3
"Asker ocağı yan gelip yatma yeri değildir." demiş kendileri. Evet, ben de katılıyorum değil. Bunda bir yanlış yok. Altında yatan anlamı bilmek lazım. Bu lafın da şehitlere dayandırılması çok ilginç. Nasıl bir alaka kuruluyorsa artık...
Bugün elini taşın altına sokamayanlar, yarın toptan altında kalacaktırlar.

idealterror

Asistan
Reaksiyon puanı
0

yani size gorevtayyip erdogan su anda hakli durumda. bunun tek sebebi de sol gorus.

hey masallah

Remi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
"Asker ocağı yan gelip yatma yeri değildir." demiş kendileri. Evet, ben de katılıyorum değil. Bunda bir yanlış yok. Altında yatan anlamı bilmek lazım. Bu lafın da şehitlere dayandırılması çok ilginç. Nasıl bir alaka kuruluyorsa artık...
Bugün elini taşın altına sokamayanlar, yarın toptan altında kalacaktırlar.

Tabiki yan gelip yatma yeri değil ama şehit cenazesinde söylenecek laf mı ?
Tipik bir tayyip densizlik örneği olarak arşivlere geçiyor.

ernesto

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
DSC_0685.JPG

ademaktekin

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Tabiki yan gelip yatma yeri değil ama şehit cenazesinde söylenecek laf mı ?
Tipik bir tayyip densizlik örneği olarak arşivlere geçiyor.

bi şehitimizin ölümü üzerine söylemişti, cenazede sarf etmedi o cümleyi.

şehitler ölüyo başbakandan hesap soruyolar? adam ne yapabilir kaç yıldır Türkiyenin başında olan bişey lanet terör işte adı üstünde. Bence gereken herşey yapılıyor özellikle son dönemlerdeki harekâtlar. Milyonlarca para harcanıyor bunlar için başbakanda eli kolu bağlı izlemiyo heralde bunları gereken talimatları veriyo.

Chester Merve

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Gerçekten süper olmuş. :D:D İleri gitmekten bahseden arkadaşlara bu sözüm.

Tay-yeap ne kadar gitti ileri peki??

wbmstr

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Yazıkkk...Tayyip'e muhalifleri çok mu yanlış yapmış..Kıyamam ben sana:) Çok mu üzüldün. Senin başbakanının hiç suçu olmadı demi?

cok derinden deliyo bir tarafını yapılan yorumlar herhalde ve yawrucum ilk önce forum kurallarını oku tabi okudugunu anlamak gibi bir özelligin varsa sonra gel yorum yaz tamam mı abim hadi iii okumalar sana...:whistling::whistling:

sosyalist88

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hicvetmek bir sanattır,eleştiri özgürgürlüğüde var sanattan anlamayanlar tabiki iğrenir:) bravo penguen'e ayrıca çevrecinin daniskasını gördük ormanları satıyor

sosyalist88

Asistan
Reaksiyon puanı
0
мυяαт;422610 dedi ki:
onlar da yanlış tabi ama başbakana yapılan ilk ayıp deil, çok fazla yapıldığı için böyle bi yorumda bulundum...

tabi canım başbakanımız halka hiç ayıp etmez zaten:angry:

sosyalist88

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Karikatür, ele aldığı konuları komik veya iğneleyici olması için abartan veya çarpıtan resim türüdür. bu sanatsal bi çalışmadır, anlamak belli bi kültür birikimi gerektirir.. ama bizim milletimizde ne yazik ki heykellere bile açık diyerek karşı çıkıyo, karikatüre ahlaksız demeleri çok normal.. dünya görüşünün farklılığı burada açığa çıkıyor....

helal olsun budur yorum:icon_:

Fox.

Doçent
Reaksiyon puanı
4
cok derinden deliyo bir tarafını yapılan yorumlar herhalde ve yawrucum ilk önce forum kurallarını oku tabi okudugunu anlamak gibi bir özelligin varsa sonra gel yorum yaz tamam mı abim hadi iii okumalar sana...:whistling::whistling:
Bence sen oku forum kurallarını "w" yasak.
Türkçe konuşuyoruz.

mesut777

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bu başbakana az bile çizmişler.herkese çiziyiorlar ve espiri yetenekleri de gayet iyidir.güzel laf dokundurdukları için böyle canları acımıştır.

legolas4444

Profesör
Reaksiyon puanı
16
İnşallah bir gün senide böyle çizerler...

vay..göbeğini kaşayan adam fortuna..nasılsın görüşmeyeli..bakıyorum yine ona buna kinini kusmakla meşgulsün...yazık sana ya..savunacak birşeyleri olmayanlrın ilk silahıdır ona buna hakaret edip sataşmak. Ya bu arada sana göbeğini kaşıyan adam diyorum ama bunun ne anlama geldiğini biliyormusun? Eğer bilmiyorsan heen sana usta yazar Bekir Coşkunun makalesini ekleyebilirm..

Fortuna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
vay..göbeğini kaşayan adam fortuna..nasılsın görüşmeyeli..bakıyorum yine ona buna kinini kusmakla meşgulsün...yazık sana ya..savunacak birşeyleri olmayanlrın ilk silahıdır ona buna hakaret edip sataşmak. Ya bu arada sana göbeğini kaşıyan adam diyorum ama bunun ne anlama geldiğini biliyormusun? Eğer bilmiyorsan heen sana usta yazar Bekir Coşkunun makalesini ekleyebilirm..

Söz konusu Tayyip Erdoğan olunca sanat çalışmasıydı, ifade özgürlüğüydü diye nutuk atarsınız. Ayınısı size yapıldı mı Hakaret...

Ya işte böyle... Ne olduğunu böyle belli edersin. Allahın sopası yok insanı böyle rezil eder.

Bir de kalkmış İslam Düşmanı Bekirim, Çoşkunumu bana örnek gösteriyor. Hadi ordan... O sizin pirinizidir. Allah sizi onunla haşreder ve amel defterinizi aynı yerden verir inşallah... :)

zabitan_60

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hanginiz kendinize böyle bir karikatürün yapılmasını istersiniz ? Her ne kadar sevmeseniz bile o kişi bu ülkenin Başbakanı lütfen biraz saygılı olalım...

X_Codesia

Profesör
Reaksiyon puanı
9
süper begendim ama daniska olan bay erdoğan gene sakallı takımıyla sansürlemesin bu özgürlükçü düşünceden taraf olan pengueni.

Fortuna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yüzünüze tükürseler yağmur yağdı sanırsınız...

Allah Namusluları, haysiyet ve şeref sahibi kişileri sizin elinize düşürmesin.

Yaptığınız şerefsizlikler, bir gün gelir çoluğunuzdan çocuğunuzdan çıkar.

Aman dilediğiniz an, bir de bakacaksınız ki herşey bitmiş...

legolas4444

Profesör
Reaksiyon puanı
16
ya göbeğini kaşıyan adam fortuna merak ediyorum ..Acaba sen Tayyibin grup toplantısı yaptığı gün hani trübünlerden bağırıp onu coşturanlar arasında hiç bulundun mu? Aslında bulunman gerekirdi. Birde birşey merak ettim peygamberin, halifelerin ve alimlerin bile insanın imanını sorgulama yetkisi yokken ve bunu yapmamışken, kimseye tanımadan Allahsız, dinsiz dememişken acaba sen hangi sıfatla bunları söylüyorsun merak ediyorum? Avrupa , amerikada adamlar liderlerine pasta atıyor, yumurta atıyor, hertürlü şekilde yeri geldimi eleştiriyor oranın liderlerinde çıt yok, ama senin başbakanın eleştiri oldu mu hemen mahkemeye başvuruyor. Desene burda ona yumurta atsalar özel harekatçıları adamın kapısına diker..

Göbeğini kaşıyan adam Akp li fortuna bir sonraki yorumun ne olcaka acaba..bekliyorum..

Fortuna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya göbeğini kaşıyan adam fortuna merak ediyorum ..Acaba sen Tayyibin grup toplantısı yaptığı gün hani trübünlerden bağırıp onu coşturanlar arasında hiç bulundun mu? Aslında bulunman gerekirdi. Birde birşey merak ettim peygamberin, halifelerin ve alimlerin bile insanın imanını sorgulama yetkisi yokken ve bunu yapmamışken, kimseye tanımadan Allahsız, dinsiz dememişken acaba sen hangi sıfatla bunları söylüyorsun merak ediyorum? Avrupa , amerikada adamlar liderlerine pasta atıyor, yumurta atıyor, hertürlü şekilde yeri geldimi eleştiriyor oranın liderlerinde çıt yok, ama senin başbakanın eleştiri oldu mu hemen mahkemeye başvuruyor. Desene burda ona yumurta atsalar özel harekatçıları adamın kapısına diker..

Göbeğini kaşıyan adam Akp li fortuna bir sonraki yorumun ne olcaka acaba..bekliyorum..

Geri zekalımısın, yoksa taklit mi yapıyorsun... Madem Bekir Coşkun iyi adamsa bak sana dua ettim. Allah seni onun gittiği yere göndersin. Razımısın?

legolas4444

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Ya göbeğini kaşıyan adam fortuna, benim sorularıma doğru düzgün cevap vermiyor hemen hakaret ediyorsun. Ben sana yargılama yetkisi Peygamberlerde bile yokken sen bana kafir dedin, imansız dedin, müslüman değilsin dedin. Bu hakkı nerden aldın diye sordum cevap yok. Tövbe et dedim çok büyük günahtasın dedim bana kıvırıyorsun dedin. Senin gibilere ancak acınır. bunu gerçekten söylüyorum. Biat kültürüyle yetişmiş, sorgulamayan, karşısındaki insafsızca yargılayan, kendi çıkarı için hak hukuk tanımayan bir insan tipi var sende..Yazık acıyorum sizlere..Bugün tayyip gitse, ( ki bir gün gidecek hemde Yüce divana ) onun yerine gelecek liderede sen ve senin gibiler böyle sorgusuz sualsiz bağlanacak biat edeceksiniz. Acıyorum sizlere. Acıyorum..Ne dini gerçekten anlamışsın, ne de konuşmayı gerçekten öğrenebilmişsin. Kara cahil seni..Akp li seni..

Fortuna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sen önce kıvırmayı bırak, sonra bana olan sorularını cevaplayayım. Diğer başlıkta sizi şehvete getiren karikatür Tayyip Erdoğana yapılınca ifade özgürlüğü, aynısı size karşı yapılınca hakaret. Sen önce dansözlüğü bırak, kafanıda kumdan çıkar. Madem müslümanım diyorsun, dinsiz-donsuz takımının peşine takılma. Saygısız Önder Sav'ları kına.

Ondan sonra gel bana soru sor....

legolas4444

Profesör
Reaksiyon puanı
16
sen yeni üye değilsin. Mutlaka ikinci bir isimle konuşuyorsun. Seni çok iyi tahmin ediyorum ama uyarı almamak için isim vermiyorum. Sen yine iftira atıyorsun. Benim yazdıklarımı gerçekten okusan Önder Savla ilgili neler yazdığımı , Chp den nasıl nefret ettiğimi bilirsin. Aman hem sana ne anlatıyorum ki. Biat kültürüyle yetişmiş kara cahil adamın tekisin nede olsa. Sen nasılsa benim sorduklarıma cevap veremiyeceksin.