Cenk Gönen '' Gs Maçın'da Favori Biziz ''

Bu konuyu okuyanlar

NT1

Doçent
Reaksiyon puanı
1
İlk yarıda Visca’nın yüzde yüzlük golünü kurtaran Beşiktaş kalecisi Cenk Gönen, önümüzdeki hafta oynanacak G.Saray derbisiyle ilgili yukarıdaki ifadeyi kullandı

769513_detay.jpg

Maç öncesinde ücretinde indirimyapılan ve McGregor’un sakatlığı nedeniyle ilk 11’demaça başlayan kaleci Cenk Gönen, skora belirleyen isimlerdendi. Özellikle ilk yarıda Visca ile karşı karşıya kaldığı pozisyondamutlak golü önledi. Genç file bekçisi maç sonunda ise “Hocambana forma verdiği sürece ben elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Savunmada önümde oynayan İbrahimAğabey ve Sivok ile 2 senedir beraber oynuyoruz. Bu konuda da bir sıkıntımız yok. Karşılaşmaya ağırlığını koyarak başlayan taraf bizdik. Zaman zaman kontrolü kaybetmemize rağmen üstün olan taraf bizdik görüşündeyim. Genç bir takımız, eksikliklerimizi kapatarak önümüzdeki haftalarda daha iyi olacağımıza inanıyorum” dedi.

‘SAHA AVANTAJIMIZ VAR’

Cenk 2. haftada oynanacak olan Galatasaray karşılaşması ile ilgili de, “Kendi saha ve seyircimiz önünde derbi oynayacağız. Favori biziz diye düşünüyorum” diye konuştu.

detay