Galatasaray 2 - 2 Beşiktaş | Süper Final Şampiyonluk Grubu

Bu konuyu okuyanlar

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
AsO7kjrCMAAg2zD.jpg

Arena da kalp krizi geçiren Galatasaray taraftarı.Allah belanızı versin

Allah acil şifa versin :( Umarım gelecek hafta bu haberi duymayız!

WebNick

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Arkadaş ne fark atmışız biz ya.. Puanlar 2'ye bölündü, Fenerbahçe'ye yenildik, Trabzonspor ve Beşiktaş'la berabere kaldık ama hâlâ lideriz.!

Nokta.

Bu ne biçim laf :D

Daha öncede dedim galatasaray bu sene şampiyonluğu hak etti diye ama senin bu lafından sonra haftaya cimbom yenilirde fener şampiyon olursa adamlar demez mi " ne fark atmıştınız ama sizi geçtik diye"

İşte o zaman kendini savunurken bu mesajın seni komik duruma düşürür. :)

3D-Clan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Bu ne biçim laf :D

Daha öncede dedim galatasaray bu sene şampiyonluğu hak etti diye ama senin bu lafından sonra haftaya cimbom yenilirde fener şampiyon olursa adamlar demez mi " ne fark atmıştınız ama sizi geçtik diye"

İşte o zaman kendini savunurken bu mesajın seni komik duruma düşürür. :)

Ben takımımımla gurur duyuyorum tff pfdk hakemler lig tv naptıysa yaptılar ancak galatasarayım dimdik ayakta uyuyarak maç kazanmıyorlar en azından o farkı play-offlar ve şansınız olmasa zaten indiremicektiniz bence siz susun ya valla gelmiş burda sanki şampiyonluğu hak eder gibi konuşmanız saçmalık olmuş

Artı bu sene kimlerin komik durumuna düştüğünü biliyoruz.

BrknEs

Müdavim
Reaksiyon puanı
166
Allah'ım kupayı kadıköyde kaldıralım diye mi yapıyorsun :D

eray045

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
250
Bu akşam Ligtv kazandı. :)

deatmania

Müdavim
Reaksiyon puanı
62
Maç hakkındaki yorumum;

Yensek de, yenilsek de, berabere kalsak da.Hepsinin canı sağolsun.

Haftaya ister şampiyon olurlar, ister olmazlar.

Biz bu takımı, KUPA için sevmedik.

Biz bu takımı, ARMA için sevdik.

Nokta.

WebNick

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Ben takımımımla gurur duyuyorum tff pfdk hakemler lig tv naptıysa yaptılar ancak galatasarayım dimdik ayakta uyuyarak maç kazanmıyorlar en azından o farkı play-offlar ve şansınız olmasa zaten indiremicektiniz bence siz susun ya valla gelmiş burda sanki şampiyonluğu hak eder gibi konuşmanız saçmalık olmuş

Artı bu sene kimlerin komik durumuna düştüğünü biliyoruz.

Hacı fenerli değilim, BEŞİKTAŞ lıyım. Kendimce tarafsız gözle yorumunu değerlendirdim. Ama malesef fanatiklik gözlüğünden göremedin. Fenerli sandın. İlla avatarımıza BJK logosu mu koyalım yada her mesajdan sonra not mu düşelim. :D

Hayır birde bu GS li arkadaşlar hep birşeyi göz ardı ediyorlar. Bu play off sistemi sezon başında belli olmadımı ?

Tamam bende bu sistemin bir nevi digiturkü kurtarma, feneri paklama ürünü olduğunu düşünüyorum o ayrı.

Ama GS liler neden şimdi yok puanımız yarıya düştü, yok şansınız falan filan diye yorumlar yapıyorlar.

Sezon başında belliydi. Yani takımlar buna göre sahaya çıktılar. Yani sizin yerinizde X takım olsaydı da 9 puan fark atsaydı sonra yarıya bölünseydi puan sorun yoktuda size gelince mi büyük takımız puanımız kesildi, herkes karşımızdaydı ama biz yine yıkılmadık söylemleri diyorsunuz. İşte ben buna komik dedim.

Bak gene yanlış anlayıp ters yorum yapma diye söylüyorum. Beşiktaşlıyım. Bu sezon türkiye liginde şampiyonluğu oynadığı futbolla GS nin hakettiğini düşünüyorum. Hatta daha duygusal cevap yazayım. FB nin şampiyon olması yerine GS yi tercih ederim. Ayrıca FB nin şike yaptığını, küme düşmesi gerektiğini, ama basiretsiz kimseler yüzünden bu eylemin gerçekleştirilmediğini hata gerçekleştirilemeyeceğini düşünüyorum. Hatta play off tezgahının öncelikle Ligtv nin cebi dolsun bir yandanda bu şike muhabbeti soğusun gitsin diye ortaya atıldığını düşünüyorum.

Hatta ve hatta komplo teorim bile var. Bu sezon lig tv nin karı için GS şampiyon edilecek. Herkes evine mutlu dönecek. Buda komplo teorim. Çekilen kuralar ve ondan önce çıkan bir iki durum teorimi güçlendiriyor.

Düşüncelerimi ve tarafımı net çizdiğime göre net cevap yazarsın artık :D

3D-Clan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Şu play-offlar sayesinde kendini birşey sananlar yorum yapmasa ne güzel olur

WebNick

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Normalde bunu yapmam ama bir sözlük yazarı Beşiktaş için söyle bir söz söylemiş çok hoşuma gitti buraya taşıyorum.

"dört gün içinde bütün ülkenin kontrast ayarıyla oynayan takımım. biz hiçbir zaman bir gün herkes beşiktaşlı olacak demedik ama hepinizi en az bir kere beşiktaş diye bağırttık." (hascapez)

Bu yazar ben değilim. Yanlış anlaşılma olmasın.

3D-Clan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Hacı fenerli değilim, BEŞİKTAŞ lıyım. Kendimce tarafsız gözle yorumunu değerlendirdim. Ama malesef fanatiklik gözlüğünden göremedin. Fenerli sandın. İlla avatarımıza BJK logosu mu koyalım yada her mesajdan sonra not mu düşelim. :D

Hayır birde bu GS li arkadaşlar hep birşeyi göz ardı ediyorlar. Bu play off sistemi sezon başında belli olmadımı ?

Tamam bende bu sistemin bir nevi digiturkü kurtarma, feneri paklama ürünü olduğunu düşünüyorum o ayrı.

Ama GS liler neden şimdi yok puanımız yarıya düştü, yok şansınız falan filan diye yorumlar yapıyorlar.

Sezon başında belliydi. Yani takımlar buna göre sahaya çıktılar. Yani sizin yerinizde X takım olsaydı da 9 puan fark atsaydı sonra yarıya bölünseydi puan sorun yoktuda size gelince mi büyük takımız puanımız kesildi, herkes karşımızdaydı ama biz yine yıkılmadık söylemleri diyorsunuz. İşte ben buna komik dedim.

Bak gene yanlış anlayım ters yorum yapma diye söylüyorum. Beşiktaşlıyım. Bu sezon türkiye liginde şampiyonluğu oynadığı futbolla GS nin hakettiğini düşünüyorum. Hatta daha duygusal cevap yazayım. FB nin şampiyon olması yerine GS yi tercih ederim. Ayrıca FB nin şike yaptığını, küme düşmesi gerektiğini, ama basiretsiz kimseler yüzünden bu eylemin gerçekleştirilmediğini hata gerçekleştirilemeyeceğini düşünüyorum. Hatta play off tezgahının öncelikle Ligtv nin cebi dolsun bir yandanda bu şike muhabbeti soğusun gitsin diye ortaya atıldığını düşünüyorum.

Hatta ve hatta komplo teorim bile var. Bu sezon lig tv nin karı için GS şampiyon edilecek. Herkes evine mutlu dönecek. Buda komplo teorim. Çekilen kuralar ve ondan önce çıkan bir iki durum teorimi güçlendiriyor.

Düşüncelerimi ve tarafımı net çizdiğime göre net cevap yazarsın artık :D

Tüh hocam bende sana patlamışım neyse fenerliler üstüne alınsın artık :D :D

Dediklerin doğru ancak şimdi beşiktaş için konuşiyim ligdede olsun play-offlardada beşiktaş o kadar iyi oynamadı ben daha iyi bekliyordum :)
Ancak sizde bizim durumumuzda olsaydınız sizde böyle şeyler yapardınız sizin taraftar bile çileden çıktı bu maçlar yüzünden para için insanlar öldü ve şuanda futbolcuların dinlenmesi gerekirken saçma bir sistemin kurbanı oldular insanda derman mı kalır ya bizim zaten oyuncular iyice afalladı gerçekten ancak ben bu sisteme ve fenerbahçeli taraftarların sanki ligi onlar dokuz puanla bitirmişte bilmem ölümüne futbol oynamışlar gibi konuşmalarına gıcık oluyorum arkadaş ligde dokuz puan attığımız takıma ben ezeli rakip demem play-offlardada kimin üstün olduğu belli zaten iki takım arasındaki maçlar için söylüyorum neyse hocam haftaya kan çıkıcak sahada burdan sölemesi :D

WebNick

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Tüh hocam bende sana patlamışım neyse fenerliler üstüne alınsın artık :D :D

Dediklerin doğru ancak şimdi beşiktaş için konuşiyim ligdede olsun play-offlardada beşiktaş o kadar iyi oynamadı ben daha iyi bekliyordum :)
Ancak sizde bizim durumumuzda olsaydınız sizde böyle şeyler yapardınız sizin taraftar bile çileden çıktı bu maçlar yüzünden para için insanlar öldü ve şuanda futbolcuların dinlenmesi gerekirken saçma bir sistemin kurbanı oldular insanda derman mı kalır ya bizim zaten oyuncular iyice afalladı gerçekten ancak ben bu sisteme ve fenerbahçeli taraftarların sanki ligi onlar dokuz puanla bitirmişte bilmem ölümüne futbol oynamışlar gibi konuşmalarına gıcık oluyorum arkadaş ligde dokuz puan attığımız takıma ben ezeli rakip demem play-offlardada kimin üstün olduğu belli zaten iki takım arasındaki maçlar için söylüyorum neyse hocam haftaya kan çıkıcak sahada burdan sölemesi :D

Neyse inşaallah kan çıkmaz, centilmence bir müsabaka olur. İki takıma da başarılar diliyorum. Umarım fanatiklik değil, dostluk ve futbol kazanır.

3D-Clan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Neyse inşaallah kan çıkmaz, centilmence bir müsabaka olur. İki takıma da başarılar diliyorum. Umarım fanatiklik değil, dostluk ve futbol kazanır.

Öylemi olcak dersin ? :D Pek sanmıyorum lig tv paraları saycak orda millet ölcek olcaklar bunlar ahanda sdnye yazıyorum.

Yazdum :D

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
takım psikolojisinden bahsetme hiç. 3 temmuzdan beri FBli futbolcularının psikolojisi yanında sizinki hiçbişey ve FB li futbolcular bu psikolojiyle şu an burada olabiliyorsa, siz bunu bahane edemezsiniz. 39 maç diyorsun. FB 2 maç oynadı siz 39 maç mı oynadınız? herkes eşit.
eşit değil maalesef.

1- 3 temmuzdan beri hem medya hem TFF feneri kurtarmaya çalışıyor. bu play off da bunun için kondu zaten. normal ligde galatasaray hariç hiçbir takımın ayakta kalamayacağı sezon başından belliydi. YD geldikten sonra herşey daha "aleni" yapılmaya başlandı. "fenerbahçemiz" açıkça kayrılmaya başlandı.

2-ne beşiktaş ne de trabzon, gatalasaraya karşı gösterdikleri direnci diğer maçarda göstermedi. bunun tek sebebi de fenerbahçenin "yatacaklar" kışkırtmasıdır. aykut kocaman bile utanmadan, sıkılmadan bunu ima edebildi. kupaya giden yolda her yolu mübah sayanlar "şimdilik" amacına ulaştı.

3-eşitlik olsaydı bu akşam emre cezalı olurdu. terim de takımının başında olurdu. o zaman sonuç da farklı olabilirdi. tribünlerdeki olaylar da çıkmazdı.

VincentVega

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
eşit değil maalesef.

1- 3 temmuzdan beri hem medya hem TFF feneri kurtarmaya çalışıyor. bu play off da bunun için kondu zaten. normal ligde galatasaray hariç hiçbir takımın ayakta kalamayacağı sezon başından belliydi. YD geldikten sonra herşey daha "aleni" yapılmaya başlandı. "fenerbahçemiz" açıkça kayrılmaya başlandı.

2-ne beşiktaş ne de trabzon, gatalasaraya karşı gösterdikleri direnci diğer maçarda göstermedi. bunun tek sebebi de fenerbahçenin "yatacaklar" kışkırtmasıdır. aykut kocaman bile utanmadan, sıkılmadan bunu ima edebildi. kupaya giden yolda her yolu mübah sayanlar "şimdilik" amacına ulaştı.

3-eşitlik olsaydı bu akşam emre cezalı olurdu. terim de takımının başında olurdu. o zaman sonuç da farklı olabilirdi. tribünlerdeki olaylar da çıkmazdı.

Fatih Terim'in küfür etme özgürlüğü mü var?
Medya Fenerbahçe'nin yanında deme komik oluyorsun herkes biliyor medyanın ne tarafta olduğunu
Senenin başında belli olan bir sistem playoff, ama şampiyonluk son maça kalınca bir anda itiraz etmeye başladınız

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Fatih Terim'in küfür etme özgürlüğü mü var?
Medya Fenerbahçe'nin yanında deme komik oluyorsun herkes biliyor medyanın ne tarafta olduğunu
Senenin başında belli olan bir sistem playoff, ama şampiyonluk son maça kalınca bir anda itiraz etmeye başladınız
emrenin ırkçılık yapma özgürlüğü varsa, fatih terimin hakeme sövme özgürlüğü "haydi haydi" var!..

biz play off sistemine sezon başında da karşıydık zaten. en başında da söyledik. hatta kulüp düzeyinde karşı çıkan tek bizdik. o yüzden şimdi konuşmaya da fazlasıyla hakkımız var.

medyanın da kimin yanında olduğu aşikar. kimin komik olduğu da...

VincentVega

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
emrenin ırkçılık yapma özgürlüğü varsa, fatih terimin hakeme sövme özgürlüğü "haydi haydi" var!..

biz play off sistemine sezon başında da karşıydık zaten. en başında da söyledik. hatta kulüp düzeyinde karşı çıkan tek bizdik. o yüzden şimdi konuşmayaca da fazlasıyla hakkımız var.

medyanın da kimin yanında olduğu aşikar. kimin komik olduğu da...

hee

WebNick

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
bu sene için konuşmadım .

Hangi sene oiçin olduğunun önemi yok dostum. Sonuçta başka bir camiya ya bir nevi hakaret ettin. Rezil ettin falan ne demek Allah aşkına. Beşiktaş yada X takım avrupada sadece kendini mi temsil ediyor sanıyorsunuz. Eğer ortada başarıda-başarısızlıkta varsa bu hem o kulubün hem de Türk futbolunun başarısı veya başarısızlığıdır.

Ülke puanı diye birşey var nasıl hesaplanıyor sanıyorsun :)

gs_kadir

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Hasan Şaş: 'Bu bir futbol ayıbıdır. Futbola ayıp yapılan yerde de futbol konuşmak benim için ayıptır' diyerek basın toplantısını sonlandırdı
Bizim futbolcular basın toplantısına ve Lig tv nin canlı yayın röportajlarına protesto amaçlı katılmamışlar

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Hasan Şaş: 'Bu bir futbol ayıbıdır. Futbola ayıp yapılan yerde de futbol konuşmak benim için ayıptır' diyerek basın toplantısını sonlandırdı
Bizim futbolcular basın toplantısına ve Lig tv nin canlı yayın röportajlarına protesto amaçlı katılmamışlar
neyi protesto etmişler?

ADRENALİN-1

Doçent
Reaksiyon puanı
0
eşit değil maalesef.

bırak bu ayakları kardeşim, neyin hazmedemiyorsunuz, sürekli fenerbahçeye çamur atıyorsunuz, play offu isteyenler sizin yöneticileriniz değilmi, daha neyin tartışmasını yapıyorsunuz, lig başlamadan bunu kabul etmeyecektiniz, playy offta başarısızlığınızın bedelini fenerbahçeye çamur atarak yorum yapmayın.

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
bırak bu ayakları kardeşim, neyin hazmedemiyorsunuz, sürekli fenerbahçeye çamur atıyorsunuz, play offu isteyenler sizin yöneticileriniz değilmi, daha neyin tartışmasını yapıyorsunuz, lig başlamadan bunu kabul etmeyecektiniz, playy offta başarısızlığınızın bedelini fenerbahçeye çamur atarak yorum yapmayın.
çamur mu? renkdaşalrınla karıştırdın heralde? biz ne zaman play off sistemini istemişiz? bana bunu gösteren tek bir tane haber göster, senden özür dilerim; bu konuya da bir daha yazmam. hadi sözünün eriysen bul göster...

Fatih terim in cezasını protesto etmişler.Bu arada kalp krizi geçiren taraftar maalesef vefat etmiş.Allah rahmet eylesin.Allah belanızı versin
hadi ya... :S

deatmania

Müdavim
Reaksiyon puanı
62
Bir kişi vefat ediyor futbol yüzünden, bizler burada tartışıyoruz.

Yaralanmalar, ölümler.

Ya futbolumuza bu yıl ne oldu? Bir düşünün şimdi;

Şimdi şampiyon olsan ne olur? Olmasan ne olur?

Sayın Galatasaray ve Fenerbahçeliler sizlere bu sözüm.

ADRENALİN-1

Doçent
Reaksiyon puanı
0
çamur mu? renkdaşalrınla karıştırdın heralde? biz ne zaman play off sistemini istemişiz? bana bunu gösteren tek bir tane haber göster, senden özür dilerim; bu konuya da bir daha yazmam. hadi sözünün eriysen bul göster...

hadi ya... :S

Kulüpler ve sizin yöneticiler onay vermese bu playy off oynanırmıydı ? hemen kalkıp suçu fenerbahçeye yıkmaya çalışıyorsunuz bırakın bu ayak oyunlarını

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Kulüpler ve sizin yöneticiler onay vermese bu playy off oynanırmıydı ? hemen kalkıp suçu fenerbahçeye yıkmaya çalışıyorsunuz bırakın bu ayak oyunlarını
bize soran oldu mu sanki? bırakın bu çamur işlerini artık! kaç sefer söyledik karşıyız diye. ama tabi işinize gelmeyenleri duymazsınız, hatırlmazsınız. çünkü siz fenerbahçesiniz...

ADRENALİN-1

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bir kişi vefat ediyor futbol yüzünden, bizler burada tartışıyoruz.

Yaralanmalar, ölümler.

Ya futbolumuza bu yıl ne oldu? Bir düşünün şimdi;

Şimdi şampiyon olsan ne olur? Olmasan ne olur?

Sayın Galatasaray ve Fenerbahçeliler sizlere bu sözüm.

kusura bakma ama arkadaş o kadar ağır konuşuyor ki, ''hep fenerin yüzünden'' demeye getiriyor. Bende sinirleniyorum her şeyi fenere yıkmalarına bu türlü kışkırtıcı yorumlara izin vermezseniz iyi olur

ölen kardeşimizede ALLAH rahmet eylesin, yakınlarının ve sevenlerinde başı sağolsun.

VincentVega

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
bize soran oldu mu sanki? bırakın bu çamur işlerini artık! kaç sefer söyledik karşıyız diye. ama tabi işinize gelmeyenleri duymazsınız, hatırlmazsınız. çünkü siz fenerbahçesiniz...

çoğu mesajında aynı şeyi söylüyorsun. hep 'siz fenerbahcesiniz siz böylesiniz' diyorsun. bu sözlerin de ortamı yeterince geriyor.senden rica ediyorum yorumlarına bu lafı ekleme.

ADRENALİN-1

Doçent
Reaksiyon puanı
0
size daha yorum yapmıyorum, kardeşim, fenerbahçeye yıkmaya çalıştığınız her yorumlarınızda tahrik var. Başkada bir şey demiyorum.