Cengizhan2 çabukluk runuu olayı ?

Navidades

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba. Ben uzun zamandır cengizhan2 oynuyan biri olarak bu konuyu bu site açma kararı aldım.
Geçenlerde çabukluk runu diye birşey farkettim. İlgimi çekti hemen satın aldım. Duyduğuma ve uyguladığıma göre belirlenen korrdinatlara ışınlanmaya yarıyormuş. Peki ne tür yerlerde kullanabiliriz nasıl yararlanabiliriz ? Akılcıl yöntemlerle neler yapabiliriz ? Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürle

AngryBird

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Valla rünlerle ilgili bilgi almak istiyorsan Cengizhan2 Forumları bu konuda en iyi tercih olabilir. bence oraya başvurmalısın çünkü bir çok bilinmez şeyin açıklaması yapılıyor orada.

http://www.joygame.com/cengizhan2

rebel4nqel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Uzun süredir Cengizhan 2'yi bende oynuyorum diğer MMORPG oyunlar gibi oyunda hile yok herkes hakkıyla emeğiyle kendini geliştiriyor,oyun görevlileri de çok ilgililer ve lonca sistemi sayesinde çok güzel arkadaşlıklar edinilebiliyor.Oyunda 4 tane ırk var ister Türk olun ister Rus yada diğerleri tercihi bize bırakmışlar üstelik oyun tamamen Türkçe olduğundan her şeyi rahatça anlayabiliyoruz.Ve biz oyuncuların en çok sevdiği şey olan etkinlik ve hediyeler Cengizhan 2'de fazlasıyla mevcut. Bence sizde denemelisiniz
smile.gif

muratal

Doçent
Reaksiyon puanı
1
forumlardan yardım alın isterseniz.