Laptop Casper Laptoplar İyimi

FurkanBagTR

Asistan
Eğitim ve ara sıra oyun oynamak için laptop almak istiyorum. Casper s500 almayı planlıyorum. 16 gb tam, 1Tb hdd+120 gb ssd var. SİZCE oyunlarda ne yapar. Daha çok ders çalışçağım ama oyunda oynarım arada. Bütçe 5000 tl altı sizce İYİMİ başka ne öneriz var. Bu arada linki:https://www.casper.com.tr/casper-nirvana-s500-satin-al
Özellik Yönünden İyi ama uzun süreli kullanımda Dekorasyon yönünden sorun lar çıkartabilir casper laptoplarda genelde bu mevcut kasaları çok zayıf ekran kalitesinde biraz kötü ama performans yönünde iyi bu da çok uzun süreli kullanımda her bilgisayarda olduğu gibi düşüşler meydana gelicek ama kasasını ve ekranını en az şekilde zarar vermeyecek gibi kullanabilirim diyorsan sana uzun süreli dayanabilir oyun için dersek gelişmiş oyunları yüksek grafiklerde oynamanı tavsiye etmem oynarsan çok ısınır gibi geliyo ama tabi karar senin ben değiştirmek istemem ama benim tavsiyem 2.500 3 bin tl ye lenevo laptoplar var onlardan alabilirsin 2 işinide görür istersen 2000 tl ye oyun için 1000 tl yede hometech ders için bir pc de alabilirsin
karar senin benim fikrim bu