Casper Nirvana S500 İle Oyun

Bu konuyu okuyanlar

JoKER_06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba daha önce buna benzer bir başlık açtım fakat son kez bir soru için aciyorum ben alttaki sistemli bir casper nirvana s500 almak istiyorum
Sistem
12 GB DDR4 RAM
Geforce MX230 2 GB EKRAN
240 GB SSD
WİNDOWS 10
10.NESİL İ5
Bu sistemle Apex Legends Fortnite gibi oyunlar oynamak istiyorum bazı yerlerde bu laptopun oyun için olmadığı ve bunları açmakta zorlanacağı yazıyor evet oyun laptopu değil fakat sistemi bu oyunları oynamak için gayet yeterli gözüküyor benim kafam karıştı yardım lazım eğer bu pc olmaz diyorsanız bu oyunları açacak 5000 tl ye kadar laptop öneriniz varsa da yazın lütfen

Mustafa Ertek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Merhaba daha önce buna benzer bir başlık açtım fakat son kez bir soru için aciyorum ben alttaki sistemli bir casper nirvana s500 almak istiyorum
Sistem
12 GB DDR4 RAM
Geforce MX230 2 GB EKRAN
240 GB SSD
WİNDOWS 10
10.NESİL İ5
Bu sistemle Apex Legends Fortnite gibi oyunlar oynamak istiyorum bazı yerlerde bu laptopun oyun için olmadığı ve bunları açmakta zorlanacağı yazıyor evet oyun laptopu değil fakat sistemi bu oyunları oynamak için gayet yeterli gözüküyor benim kafam karıştı yardım lazım eğer bu pc olmaz diyorsanız bu oyunları açacak 5000 tl ye kadar laptop öneriniz varsa da yazın lütfen
Oyun oynamakniçin değil profesyonel çalışanlar için bu tarz altoplar o yüzden oyun oynanmaz denmiş size oynasanız bile çok ısınıcak baya bi performans düşücek o yüzden oyun için önerilmiyor zaten mx230 Gpu o oyunlarda baya yetersiz kalacaktır