Soru Format Atilimi

cenkkoray19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Ben casper Nirvana s500 kullaniyorum laptop ta windwos güvenlik hatası verdiği için format attirmak zorunda kaldım yazılım da problem oluşmuştu Casper yetkilisi çok yüksek fiyat verdiği için daha uygun Fiyata format attirdim Ben bazen Laptop u sıfırliyorum daha temiz kullanmak için Usb Key filan yok Format Attirdigim firma servisi değil ama bilindik yer Laptopu Tekrar dan Windows hatası alirmiyim ve cihaza zarar verirmiyim
Bununla ilgili konu acmistim ama Konumu Silmisler

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,969
Windows'u gerektiğinde kendiniz de kurabilirsiniz. USB'nizde windows 11 bulundurabilirsiniz istiyorsanız.

cenkkoray19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Windows'u gerektiğinde kendiniz de kurabilirsiniz. USB'nizde windows 11 bulundurabilirsiniz istiyorsanız.
Bende Usb Filan yok Tamamen kendi programlarini kullanmak istiyorum ilk defa format attirdim Pek bilgim yok Cihaz sorun yaratinca içim rahat etmedi Sıfırlasam yazılım Hatası verirmi

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,969
Bende Usb Filan yok Tamamen kendi programlarini kullanmak istiyorum ilk defa format attirdim Pek bilgim yok Cihaz sorun yaratinca içim rahat etmedi Sıfırlasam yazılım Hatası verirmi
Sıfırladıktan sonra sürücüleri ve kullanmak istediğiniz programları yüklemeniz gerekmekte.