Casper Dizüstü Bilgisayar

Bu konuyu okuyanlar

onn.off

Asistan
Reaksiyon puanı
3
eğer oyun oynamayacaksan ok.
ama ben oyun oynayacam dersen en az İNTL.T9300 2.5 GHz ve en az Nvidia 9600M GT bir Notebook seçmelisin

sana şimdiden hayırlı olsun

0ReiS0

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
91
Oyun yok Özelikleri güzel ve sağlam pc ama casperin parçaları pek sağlam değil di,yorlar ben servisine sordum ama gözüm kaldı pc de:)

mekanikdesign

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Oyun yok Özelikleri güzel ve sağlam pc ama casperin parçaları pek sağlam değil di,yorlar ben servisine sordum ama gözüm kaldı pc de:)

Elektronik cihazların birçoğu arıza verebilir bu senin şansın. Ben 3 yıl Casper Teknik servisinde çalıştım, kim söylemişse onu, gelsin foruma da onunla konuşayım, Eğer beğendiysen gönül rahatlığıyla alabilirsin, kaldı ki herhangi bir sorunda Casper den daha iyi teknik destek hizmeti verebilecek başka bir firma tanımıyorum. Gönder anında değişim yaparlar. Ama yinede sen bilirsin...

outcast

Asistan
Reaksiyon puanı
1
casper ile yaşayacağın en büyük sorun ısınma ve fan sesi olur. fan hiç durmuyor sürekli son hız çalışıyor. gürültüsünden başın ağrır. bence aynı fiyata başka pc lere bak.

onn.off

Asistan
Reaksiyon puanı
3
içindeki donanımı zaten kim yapıyor biliyorsun geriye sadece kasa kalıyor ben toshiba qosumio kullanıyorum öncede hp de kullandım hepsi aynı plastik çarparsa bi yere kırılır çizilir ne kadar titiz olursan ol en sonunda çizilecek veya çatlayacak

PC MERAKLISI

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Elektronik cihazların birçoğu arıza verebilir bu senin şansın. Ben 3 yıl Casper Teknik servisinde çalıştım, kim söylemişse onu, gelsin foruma da onunla konuşayım, Eğer beğendiysen gönül rahatlığıyla alabilirsin, kaldı ki herhangi bir sorunda Casper den daha iyi teknik destek hizmeti verebilecek başka bir firma tanımıyorum. Gönder anında değişim yaparlar. Ama yinede sen bilirsin...

servis hakkında benim hiç iyi düşüncelerim yokaçıkcası
pc bozuluyo servise telefon ediyosun siz getirin bakalım diyolar ama diger servisler böyle degil

ki zamanında anakart degişimi yapacaklardı bana degişitikleri anakart daha düşük bi modeldi

moonlight__

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende toshiba derim arkadaşım toshiba ram ve hdd kendi ürettiği için kolay kolay sorun yaşatmaz!! Madem sadece int ve ufak tefek oyun için istiyorsun L300-EZ1501 öneririm fiyatıda oldukça iyi kardeşim aldı ve çok memnun bi araştır istersen!!