Canlı Renklerin Tadını Çıkarın

Ecevit BIKTIM

Profesör
Reaksiyon puanı
26
Philips BDP7300 Blu-ray Disk oynatıcı, film izleme deneyimini geliştirerek daha fazlasını görmenizi, daha fazlasını duymanızı ve heyecana ortak olmanızı sağlıyor.

Günümüzde mümkün olan en iyi görüntü kalitesinin yanı sıra sıkıştırılmamış Surround ses sağlayan Philips BDP7300 Blu-ray Disk oynatıcı, ses deneyimini gerçeğe dönüştürüyor. Saniyede 24 kare video ile gerçek sinema deneyimi sunan Philips BDP7300 Blu-ray Disk oynatıcı, benzersiz bir atmosfer ve görüntü dokusu sağlıyor. Philips BDP7300 Blu-ray Disk oynatıcının HDMI 1080p geliştirme özelliği, kristal netliğinde görüntüler oluşturmanın yanı sıra gürültüden tamamen arınmış mükemmel ses kalitesi sunuyor. Progresif Tarama özelliği, TV ekranlarında yaygın rastlanan titreşimli görüntüyü ortadan kaldırarak her zaman net görüntüler sağlıyor.
philips1249677663.jpg
Philips Blu-ray Disk oynatıcı BDP7300, 599 TL fiyatla satışa sunuluyor.
Philips BDP7300 Blu-ray Disk oynatıcının kullanımı kolay EasyLink özelliği, tek bir uzaktan kumandayla birden çok cihazı kontrol etmenizi sağlıyor ve tek bir düğmeye dokunarak, bağlanmış tüm HDMI CEC uyumlu cihazları aynı anda çalıştırmanıza yardımcı oluyor. Tüm CD ve DVD'lerin keyfini çıkarabileceğiniz Philips Blu-ray Disk oynatıcı BDP7300, USB bellek sürücünüze yüklediğiniz video/müzik dosyalarını da oynatma olanağı sunuyor.
:: Blu-Ray oynatıcısı mı yoksa PS3 mü?
Yazan: Ecevit Bıktım
SDN - http://shiftdelete.net

soldier01

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Bana göre 300 liraya düşer bu merak etmeyin çinliler daha atağa geçmedi

tmpuser

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Allah aşkına Şu alette ne teknoloji ne masraf varda 600 tl tutuyor ?

Sırf satış politikası başka hiç bişey değil