Caner Erkin özür diledi

Bu konuyu okuyanlar

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Fenerbahçe'de kadro dışı kalan Caner Erkin'in durumu belirsizliğini korurken milli futbolcudan açıklama geldi.

caner_TOK5X.jpg

İşte Caner Erkin'in twitter üzerinden yaptığı açıklama;

"Spor Kamuoyunun Dikkatine,

Fenerbahçe Spor Kulübü'ne bugüne kadar büyük bir onurla verdiğim hizmetlerin gölgelenmemesi, kulübüme ve takımımın oyununa değer katmak azmiyle büyük bir bağlılık ve azimle çıktığım her maçtaki alın terime olan saygımla, bu açıklamayı yapmak durumunda kaldığımı ifade etmek isterim.

Bana ve kişiliğime yakışmayan talihsiz olay için öncelikle Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım'dan, Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu'ndan, takımımızın teknik ekibinden, tüm takım arkadaşlarımdan, Fenerbahçe taraftarı ve camiasından ve nihayet tüm spor kamuoyundan içtenlikle özür dilerim.

Yaşanan bu olaydan aldığım dersler vardır. Takımımın başarısı için duyduğum sınırsız heyecanın ve anlık öfkemin böyle bir olaya sebep vermesinden ben de büyük üzüntü ve pişmanlık duyduğumu tüm hassasiyetimle bildiririm. Saygılarımla."

Son düzenleme:

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Testiyi kırdın bi kere oğlum sen, millet affetse bile Aziz başkan'ın seni affedeceğini hiç zannetmiyorum.

Sercan40

Müdavim
Reaksiyon puanı
372
Bence bu hafta olmasa bile haftaya kesin tekrar kadroya alınır...Özür dilemiş daha ne yapsın...Asıl özür dilemesi gereken Pereira dır...Caner oynamak istiyo bu gayet normal tamam biraz hırslı ama derbiden dolayıydı oda...Derbide herkes oynamak ister...

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Bence bu hafta olmasa bile haftaya kesin tekrar kadroya alınır...Özür dilemiş daha ne yapsın...Asıl özür dilemesi gereken Pereira dır...Caner oynamak istiyo bu gayet normal tamam biraz hırslı ama derbiden dolayıydı oda...Derbide herkes oynamak ister...

oh ne ala memleket, sen kalk sin kaf ile bütün takıma küfret, sonra da kalk özür dile... Bu durumda kafası bozulan herkes önüne gelene bassın kalayı, -nasıl olsa affediyorlar- diyerekten dejarz olsun, basit bir özür ile vaziyeti kurtarırsın gider öyle mi? Bakalım sahiden öyle mi olacak? haftaya görüşürüz aga! :)

okinkurt

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,233
oh ne ala memleket, sen kalk sin kaf ile bütün takıma küfret, sonra da kalk özür dile... Bu durumda kafası bozulan herkes önüne gelene bassın kalayı, -nasıl olsa affediyorlar- diyerekten dejarz olsun, basit bir özür ile vaziyeti kurtarırsın gider öyle mi? Bakalım sahiden öyle mi olacak? haftaya görüşürüz aga! :)

Birde hakkı varmış gibi küfür ediyorlar hocam yılda alıyorsun 2-3 trilyon millet o para lotodan cıksada hayatımız kurtulsa derken sen her sene alıyorsun iyi güzel alda bu tavırlar nedir ayıptır ya iyi veya kötü bir hoca var takımın başında böle iş olmaz her hocaya bir kulp buluyor bizim oyuncular adam seni 80. dakkamı sokuyor gireceksin kardeşim oynatmıyormu oynama bu senin işin ancak bu adamlar sanki iş değilde hayrına koşuyormuş tavrındalar hala.

Sercan40

Müdavim
Reaksiyon puanı
372
Aziz Başkan kafayı taktı mı takar onda bi şüphem yok ama Caner'in Fenerbahçe'ye sezon sonuna kadarki maçlarda katkı yapacağını hissederse kadroya tekrar aldırır...Ben matematiksel olarak şampiyonluğu kaybedene kadar (İnşallah öle olmaz.) oynatılmasından yanayım...

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Aziz Başkan kafayı taktı mı takar onda bi şüphem yok ama Caner'in Fenerbahçe'ye sezon sonuna kadarki maçlarda katkı yapacağını hissederse kadroya tekrar aldırır...Ben matematiksel olarak şampiyonluğu kaybedene kadar (İnşallah öle olmaz.) oynatılmasından yanayım...

Sosyolojideki "faydacılık" kuralı bizim bünyeye uymaz yeğenim. Bizim değerlerimiz vardır, getirisi ne olursa olsun değerlerini feda ettin mi başı dik gezemezsin toplum içinde. Kaldı ki bu saatten sonra Beşiktaşın tökezleyeceğini düşünmek çok büyük hayalcilik olur.