Caner Erkin kadro dışı! Fenerbahçe'den açıklama...

mazruf

Guru
Onursal Üye
Fenerbahçe, Galatasaray maçının kadrosuna alınmayan Caner Erkin konusunda bir açıklama yaptı.

Yapılan açıklama şu şekilde:

Bugün oynanacak Galatasaray – Fenerbahçe karşılaşması öncesi Can Bartu Tesisleri’nde Teknik Direktörümüz Vitor Pereira’nın futbolcularımızla yaptığı maç toplantısında 18 kişilik kadroda yer alan Caner Erkin, toplantı sonrası Teknik Direktörümüz Vitor Pereira’ya karşı spor ahlakına aykırı ve seviyesizce bir davranış içinde bulunmuştur.

Teknik Direktörümüz Vitor Pereira tarafından Caner Erkin maçın 18 kişilik kadrosundan çıkartılmıştır.

Teknik Direktörümüz Vitor Pereira tarafından kadro dışı bırakılan Caner Erkin ile ilgili kararı, Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu verecektir.

Kamuoyuna duyurulur.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

Son düzenleme:

mazruf

Guru
Onursal Üye
Pereira: "Caner sadece kendini düşündü... Biz ise takımı, taraftarı, şampiyonluğu düşünmek zorundayız.." VİDEO

Rıdvan Dilmen: "Fenerbahçe için Caner Erkin defteri artık kapanmıştır. Caner, futbol hayatı bittiği zaman bugünü çok hatırlayacaktır.

Caner Erkin'in yüzde yüz olarak İnter'le anlaşmaya vardığını duydum."

Daha yağlı bir kemik bulunca bahaneler aramaya başladı... Zaten onun Fenerbahçeli olmasından hep utanmışımdır. Demek istediğimi anladınız. Cehenneme kadar yolu var. Bilakis çok sevindim, bir daha Fenerbahçede oynayamayacak oluşuna. Hasan Ali kardeşim onu aratmayacaktır inşaallah.

okinkurt

Deaktif
Ben bu insanları anlamıyorum çuval dolusu para alıp birde üstüne trip atıyorlar ne kadar güzel dünya inanılır gibi değil ...

pesimist

Rektör
Onursal Üye
Adam Inter'e gidiyor, siz futbol hayatı biter diyorsunuz :D

Zaten sözleşmesi bitiyor bu sene sonu. Ooh mis.

Sercan40

Profesör
Caner İnterle anlaşmış çoktan normaldir trip yapması ama Pereira da adamı çileden çıkarmış...Kardeşim derbi oynuyosan Caner'i ilk onbir yazarsın bu tartışılmaz...Geçen hafta gördük Hasan Ali ile Konya maçını alamadın daha niye ısrar ediyosun bu kadar defansif bi adamda...

pesimist

Rektör
Onursal Üye
Gerçi Caner İsmail Kartal'a da aynı artistliği yapmıştı oyundan aldı diye. Bir daha da oynamam diye bağıra bağıra oyundan çıkmıştı. Kibirli herif.

ckonig01

Üyecik
bi fenerbahçe taraftarı olarak canerin karakterinde topçuluğunda gram sıkıntı olduğunu düşünmüyorum.lakin aziz yıldırım ve güdümlü yönetiminin ayrıca pereiranın aynı hatalı tercihleri tekrar etmesi sonucu yönetim kurulundan önce bir tepki vermiş caner ..helal olsun diyorum..Bu forma herkese nasip olmaz..bu takımı çalıştırmakta..pereira geldiği günden beri ayrı bir ego yaşıyor...kimleri gördü geçirdi bu kulüp.o da bitti bitecek.