Soru Çalışmama rağmen ailem bilgisayar almıyor?

Ardaqw1

One night stands, no obligations.
Reaksiyon puanı
1
Üzümde bağda çalışıyorum ve alacağım para nerdeyse 6500 - 7000 tl arası ekstradan altın olarak 3200 tlm var 10 bin tl gibi bir para yapıyor aileme soruyorum üstüne biraz daha para koyup bir pc alalım diyorum almam falan diyorlar durumumuz abartılcak kötü bir durumda değil.

Son düzenleyen moderatör:

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
Paranı harcama paranı

Proton

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Yiğidim, otur karşılarına benden ne istiyosunuz diye bir sor bakalım, belli ki bi noktada tutumlu olmanı, para biriktirmeyi öğrenmeni istiyorlar. Evlilik için mi para biriktiriyorum bu yaşta, emek verdim karşılığını alıp daha verimli çalışmak istiyorum diye söylerdim ben mesela.
Ha damarlarına basarak çirkin yola başvuracaksan; arkadaşlarından geri kaldığını da düşünüyorsan bunu da ekleyebilirsin.
Ailenin de bir zamanlar senin yaşlarında çocuklar olduğunu unutma, seni anlıyorlar, sadece bazı zamanlar kuşak farkını unutabiliyorlar. Onları kırma, senin aklına bile gelmese herdaim bir bildikleri vardır ve kendilerince haklılardır.
Muhtemelen öğrencisin, yapabiliyoken o yaşlarda yap ilgin olan şeyleri, geç kaldığında aynı tadı vermiyor.

Ben zamanında kendi yaptığımı söyleyeyim;

Baskı press baskı press baskı press

Bu taktik de çalışıyor ama bu yolda çok kan ve gözyaşı var :D