Bütün SDN Forum Buraya Bakabilir mi?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,613
Allah'a hakaret edilen mesaj hangisidir? Belirt hemen ona da bakalım.

Alperencim ben olayı biliyorum. Benim yönetim ile iletişim kurduğum yer sadece forum değil. Bu tarz aksilikler olabiliyor. Bu aksilikler yaşandığı taktirde en tepeye iletmek yerine daha hızlı dönüt alınabilecek yerlere iletilirse kimse mağdur olmaz onu diyorum. Arda'da benim kefil olabileceğim iyi bir çocuktur yoksa. Ufak bir gerilme olmuş.
yok abi konu kapandı önceden olan bir olaydı belirtmek istedim sadece hani usain in ettiği hakaretle ban yememesi ama efı nin yemesi biraz garibime gitti anlattım

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Allah'a hakaret edilen mesaj hangisidir? Belirt hemen ona da bakalım.

Alperencim ben olayı biliyorum. Benim yönetim ile iletişim kurduğum yer sadece forum değil. Bu tarz aksilikler olabiliyor. Bu aksilikler yaşandığı taktirde en tepeye iletmek yerine daha hızlı dönüt alınabilecek yerlere iletilirse kimse mağdur olmaz onu diyorum. Arda'da benim kefil olabileceğim iyi bir çocuktur yoksa. Ufak bir gerilme olmuş.
Helal sana hocam. Olayı bir anda nasıl yumuşattın öyle :)

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
yok abi konu kapandı önceden olan bir olaydı belirtmek istedim sadece hani usain in ettiği hakaretle ban yememesi ama efı nin yemesi biraz garibime gitti anlattım
Abi sen şimdi Allah'a hakaret edilen dediğin zaman olayın rengi anlaşılmıyor buradan. Belki adam Allah'a inanmıyor ve bunu normal bir şekilde belirtiyor sen bunu hakaret olarak algılamış olabilirsin. Suçlu sensin veya değilsin demiyorum yanlış anlama ama bu şekilde olay su üstünde kalıyor. Usain ne diye hakaret etti?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Bu arada bu forumda yaşı 18 altında çok kardeşimiz var. Yönetim içerisinde dönen kararları veya forum yönetmenin ne olduğunu anlamamaları çok normal. Konuya birçok arkadaş yönetim haksızdı bu karar saçma olmuş şeklinde cevap vermiş. Elbette herkesin kendine göre bir düşüncesi var ve yaşı ne olursa olsun bunu belirtmek hakkı. Ancak, dediğim gibi bu iş o kadar basit bir mesele değil. Bizi eleştirmeyin gibi saçma bir şey demiyorum kesinlikle, ama bu tarz olaylarda arka planda da bazı düşüncelerin döndüğünü ve bu kararların öyle basit bir şekilde alındığını sanmayın lütfen. Neyse, dediğim gibi belki bu durum EFI'yi daha iyi hale getirir ve olgunlaştırır diyelim. Daha yaşı küçük ve önünde uzun bir yol var. Hayırlısı olsun her şey telafi edilir, her şey eskisine döner yeter ki kalpler kırılmasın.

evet berkin abi halletmişti allah razı olsun tek adeletle bakabilen yetkiliydi olay anında @BHA
Mesaj otomatik birleştirildi:

abi olayı cidden merak ettiysen ben sana özelden yazayım burda daha uzamasın
Yaz abi merak ettim.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Servous'un böyle olduğuna bakmayın. Gerçekten onu tanısanız, ona kanınız çok fazla ısınır ancak bazı durumlarda aşırı agresif olabiliyor.
Herkes zaman zaman agresif olabilir insanız sonuçta. Kimse dört dörtlük değil. Arda da benim tanıdığım gayet iyi birisidir. Ancak dediğim gibi aradaki ufak bir sorun uzayınca böyle bir şeye dönüşebiliyor işte. E tabi burası yüz yüzde değil de mesajlar ile derdimizi anlattığımız bir yer. O yüzden bazı ifadeler anlaşılamıyor ve farklı algılanabiliyor doğal olarak. Derler ya sinek küçüktür ama mide bulandırır diye o mesele yani. Sağlık olsun, bir daha olmaması dileğiyle.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Kimse kusura bakmasın ama ben hesabı açtırıp buraya yazma ihtiyacı hissettiysem bazıları utanmalı. Ayıp cidden ayıp. Vallahi billahi ayıp. Elim ayağım titriyor.

6 yıldır bu foruma yazıyorum, üyeler yönetimi her zaman eleştirir ama ben buna benzer bir şeye rastladığımı hatırlamıyorum. Ben bile bu kadar polemiğe girmiyordum. Arada hala hakkını yemişler yazanlar var, cidden trajikomik.

IMG_20201205_131936.jpg

Ben bizzat uyardım malum şahsı zamanında, gerçekten içten özür dileyen bir insan bunu ikinci hatta üçüncü kez tekrarlamaz.
Mütevazı davranan, hatalı olduğunu bilen adam bu konuda yönetime karşı eleştiride bulunanları uyarır. Hatayı ben yaptım der. Ben böyle bir şey göremiyorum.

O tag da, renklerin hiçbirisi de EGO tatmini için değildir sayın güzel kardeşim. Ben bu konuyu açmandan bile bunu çıkartırım.

Daha yazarım da ayıp olur.

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,454
Kimse kusura bakmasın ama ben hesabı açtırıp buraya yazma ihtiyacı hissettiysem bazıları utanmalı. Ayıp cidden ayıp. Vallahi billahi ayıp. Elim ayağım titriyor.

6 yıldır bu foruma yazıyorum, üyeler yönetimi her zaman eleştirir ama ben buna benzer bir şeye rastladığımı hatırlamıyorum. Ben bile bu kadar polemiğe girmiyordum. Arada hala hakkını yemişler yazanlar var, cidden trajikomik.

Ekli dosyayı görüntüle 127265

Ben bizzat uyardım malum şahsı zamanında, gerçekten içten özür dileyen bir insan bunu ikinci hatta üçüncü kez tekrarlamaz.
Mütevazı davranan, hatalı olduğunu bilen adam bu konuda yönetime karşı eleştiride bulunanları uyarır. Hatayı ben yaptım der. Ben böyle bir şey göremiyorum.

O tag da, renklerin hiçbirisi de EGO tatmini için değildir sayın güzel kardeşim. Ben bu konuyu açmandan bile bunu çıkartırım.

Kimine göre haklı yada haksız onu bilemem de ama daha yaşı küçük zamanla oda öğrenir.

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,613

Ekli dosyayı görüntüle 127265

peki bana aptal diyen bir modu neden uyarmıyorsunuz ve bana gıcık gidip açtığım konuları kapatan bir modu efı nin olayını bilemem banlanmasını karışamam orası ayrı

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Egosunu tatmin etmek için forumda renk isteyen bir efi ve aldığı dandik bir tabelayla oturma organı arşa değen bir bordoking.

Bana bir şey diyorsanız kaynak sunacaksınız. Öyle çamur atmak delikanlı adama yakışmaz.

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Egosunu tatmin etmek için forumda renk isteyen bir efi ve aldığı dandik bir tabelayla oturma organı arşa değen bir bordoking.

Bana bir şey diyorsanız kaynak sunacaksınız. Öyle çamur atmak delikanlı adama yakışmaz.
Ben sana bir şey demedim ki? Asıl sen göster.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Yetkililer/Eski yetkililerin forum üzerinde herkese açık tartışmaması gerek, özel bir tartışma varsa herkesin gözü önünde yetkilileri küçük düşürecek şekilde değil de özelde yapsanız daha iyi olur. Yoksa bu tartışmaya karşı çıkıp "Üyeler tartıştığı zaman ban yiyor yetkililer herkesin içinde tartışıyor" gibi bir ithamla karşı karşıya kalabilirsiniz.

alpsadik

Map Tech Harita
Emektar
Reaksiyon puanı
2,871
Ekran Alıntısıefi.JPG

Özel konusmamızın hepsini atmak için senden izin almam gerekirdi o yüzden sadece sana attığım mesajı koydum buraya. EFI'ciğim maalesef yaptıkların ilk değil. Belirli aralıklarla üyelerle böyle bir problem yaşıyorsun. Herkes senin yardımcı olmak istediğini gayet iyi biliyor fakat 7 eylül 2020 de seni uyardığımız durumlar 3-4 defayı geçti.

Şurada seni uyardığım konu bu tarz olayların başlangıcı. Bu arada uyarma derken normal bir üye söylese ceza almayacağı bir konu bu yanlış anlaşılmasın.

Şöyle de bir durum var ki herhangi bir tagi üstüne aldığın zaman artık bu forumun YETKİLİSİSİN demek oluyor. Bu forumu temsil ediyorsun demek oluyor. Temsil eden kişi üyelere karşı nazik davranmazsa bunun cezası da niyetin iyi de olsa Tag, Yetkinin alınması olması kadar doğal bir şey yok. Kendi yetkili olduğun yerde üyeleri azarlayarak, aşağılayarak forumun reklamını yeni gelen insanlara kötü bir şekilde yaparsan yetkinin alınması da bu durumun doğal sonucu olur.

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,380
Bu forumda ister sarı,mavi,kırmızı taglı yönetici,editör,içerik ekibi,admin,moderatör olsun ister normal forum üyeleri olsun fikirlerini özgürce belirtebilirler. Ama özgürlük bir başkasının özgürlüğünün başladığı yerde biter. Kimsenin inancına,görüşüne,fikirlerine,kutsalına kırıcı,incitici laf söyleyemeyiz. Amacımız birbirimizi kışkırtmak,kırmak,nefret ettirmek değil birbirimize yardımcı olmamızdır. Forumdaki yöneticiler dahil herkesin hataları olabilir sonuçta insanız ama üslubumuza dikkat edersek kimse kırılmaz kimse üzülmez. Tag alıp yönetici ekipten olmak demek forum üyelerine yukarıdan bakmak veya kırıcı olabilecek ifadelerde bulunmak değildir. Sonuçta o tag kalıcı değil bugün varsın yarın yoksun. Sonuç olarak bu forum sadece yöneticilerin değil hepimizin ve hepimiz birbirimizi kırmazsak,yardımcı olursak forum daha iyi bir kaliteye kavuşacaktır.

ChaosBoost

Müdavim
Reaksiyon puanı
696
kanıt kanıt kanıt sildiler konuyu kanıt istiyor
Konuyu silince PM yazmalısın ve bunu da SS almalısın çünkü senin aldığın SS'i silemez.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sonrada SSi yetkili olanlara ulaştır. Bu yani konuyu zaten silerler sen SS almalı idin.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
mesajlarım yine silindi :D

noldu yalakalığın hala devam mı ediyor kaynak göster diyor hala sildin tabi konuyu zamanında istersin kaynak nasıl bir yalancısın varya utku ve sen iki başlı bir yılansınız ikinizde birbirinizi yal.... neyse bişey demiyecem
Haksızsın ve hala zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışıyorsun. Ne yalakalığından bahsediyorsun sen kardeşim? Laflarına dikkat et. Senin yazdığın mesaj sayısı kadar yöneticilik yaptım ben burada. Birisi boş laflar sallasın diye de yapmadım. Yeter artık!

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
Yardım etmek istediysen ama adam iplemediyse boşvermeliydin. Fevri ya da kişisel çıkış yapmana gerek yokmuş. Haksız konuma düşürmüşsün kendini. Ekibi temsil ettiğin için kişisel değil profesyonel ve politik yaklaşmalısın. Yanlış anlama seni zaten severim sadece objektif yorum yaptım.

Yani bir firmada çalışırken molada da olsan eve de gidiyor olsan üniforman olduğu sürece şirkete mal oluyor davranışların, bir şey olunca mesuliyet sende olur.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...