Bütün SDN Forum Buraya Bakabilir mi?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Servous

Profesör
Cezalı
@Servous Bu konu hakkında ben size söyleyeceğimi söyledim, konunun tam olarak ne olduğunu bilmeden direkt olarak bana yüklenmeniz beni şaşırtıyor. Özel mesajınızda da söyledim, çözümü hangi moderatör arkadaşımız konu ile muhatap oldu ise onunla özel mesajda sorunu çözmek olur.

Ancak siz diyorsanız biz böyle davranmak istemiyoruz, size yüklenmek istiyoruz. Oda sizin tercihiniz. Bırakın bizlerde birer insan olalım..
Abi sen onun hem büyüğü hem de site admini değil misin? Moderator bana durduk yere küfretse, ben derdimi kime anlatıcam gidip o moderator arkadaşamı ?
 

damzchevk

Asistan
Açıkcası şaşırdımda:

Ekli dosyayı görüntüle 127256

Burda böyle diyip, benim o mesele hakkında açtığım konuyu dakikasında çöpe attılar.
Mesaj otomatik birleştirildi:


Konu açtım konuyu direkt çöpe attılar.

Moderatör zoruna mı gitti dercesine üyeyi tahrik ederek rapora dönüyor @Creative ilgili moderatör arkadaşın uyarılması gerekir ama aradan çekiliyor yani komik.
 

Optikiyaza

Profesör
Cezalı
Her ne kadar inslanlar kendi açılarından baksa da doğru karar. Böylece içerik ekibi-moderatörlerdeki kalite artıyor. @EFI Shell geri alınır mı alınmaz mı bilmiyorum ama çok yardım eden birinin alınması kötü oldu.
@Servous senin olayına diyecek bir şey yok zaten. Haksız olan zeytinyağı gibi hareket etmeye çalışıyor.
 

Mali654987

Doçent
Herkese iyi günler dilerim. Üzülerek söylüyorum ki, içerik ekibinden atıldım. Atılmama sebebiyet veren olay ise dün akşam yaşandı. Dilerseniz anlatayım. Dün, birisi E-GPU (NVIDIA GeForce 610M) sürücüsünün nasıl indirebileceğini sormuştu. Beni biliyorsunuz, TeamViewer ya da Discord üzerinden genelde yardım ederim. Konu sahibi Discord'dan beni ekle demişti, bende davet gönderdim ama forumda etkin olmasına rağmen daveti kabul etmemişti. Özel konuşma başlattım, bir cevap vermedi. Kısaca, görmezden geldi beni. Ondan sonra sinirlenip, profiline girdim ve bağırarak "Hem istek at diyorsun hem kabul etmedin hala. Vaktimi çalıyorsun. Bu yaptığın ahlaksızlıktır." dedim. Sonra 10-15 dakika bekledim ve "YARDIM HAKKINI KAYBETTİN!" yazdım ve sonra @Creative bunları görüp attı beni içerik ekibinden (bana bir şey demedi ama hatamı biliyordum) attı. Bende atıldığımı "Öne çıkarılanlar" ve "Medya" sekmesi gelince fark ettim (İçerik Ekibi tagında bunlar gözükmüyordu). Mesela, medyayı ben hiç bilmiyordum. Şimdi ise sizin karşınızda bir daha böyle fevri ve tartışma çıkarmayacağıma söz veriyorum. Şimdi size bir soru soruyorum, beni affedebilecek misiniz?

Konuyu merak edenler:

@Creative @BJKolik @BHA @Dora @The Judge @Görkem Say @MrtAltg @alpsadik @grbzz
acil bir işi çıkmış form açık kalmış olabilir insanlık hali neyin ne olacağı belli olmaz görmezden gelip gelmediğini bilemezsin sen burada biraz aceleye getirmişsin YARDIM HAKKINI KAYBETTİN gibi bir yazı bence hoş olmamış
uyarılabilirdi ama daha önceden uyarıldıysa o tarafın bilemeyiz
o kadar yardım ediyorsun bir veya ikinci hatanda seni atıyorlarsa zaten bir sıkıntı vardır
 

BordoKing

Profesör
@EFI Shell Atılmana üzüldüm gerçekten işini çok iyi yapıyordun bana bir çok kez yardımın dokundu ama bir yere ayrılmamanı rica ediyorum yazılarını her türlü okuruz şu hakaret olayına gelmek istiyorum Murat burç isimli bir kullanıcı vardı biliyorsunuzdur bana bir konuda "aptal gerizekalı" tarzı laflar söylemişti ve daha sonrasında öyle kaba laflar kullanmadan söylediği lafı geri iade etmiştim daha sonra normal bir üye benim mesajımı alıntı yapıp o mesajı silsen iyi olur demişti halbuki içinde bir hakaret yoktu ardından forumdan ayrılan usain nickli mod zahmet etmesin onun mesajını ben silerim demişti ama murat burçun bana ettiği hakaretler duruyordu raporladım halde geri dönüş alamadım dm lerden sizlere ulaşmaya çalıştım kanıt falan dediniz bir üye bana hakaret ediyor ve bir modda bunu savunuyor ve o mod ban yemiyor bunun bir açıklaması var mı yanlış hatırlamıyorsam o konuda bana bir yetkili rütbelerin bir önemi yok demişti şuan mutluyum çünkü ikiside artık forumda değil
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SDN Son Haberler

Son mesajlar

Üst